Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Nowy pakiet transmisji w roamingu

T-Mobile: Nowy pakiet transmisji w roamingu

WitekT 11 Lutego 2013 17:11

5 4
12. lutego T-Mobile wprowadza nowy pakiet danych, w którym będzie oferował 20 MB do wykorzystania na obszarze UE przez 3 dni. Koszt pakietu to 19,90 zł.

Pakiet aktywuje się wysyłając SMS-a o treści W20 na numer 80818. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę pakietów roamingowych, które dostępne są tylko w taryfach abonamentowych. Po przekroczeniu limitu transmisja jest blokowana do końca dnia (poza pakietem 500 MB+, w którym zmniejszana jest prędkość do końca tygodnia).

Nazwa pakietu

Ważność pakietu

Wielkość pakietu

Cena (z VAT)

Wszędzie w sieci - dzień 4 MB

1 dzień

4 MB

9,00 zł

Wszędzie w sieci - dzień 50 MB

1 dzień

50 MB

59,00 zł

Wszędzie w sieci - 3 dni 20 MB

3 dni

20 MB

19,90 zł

Wszędzie w sieci - tydzień 500 MB+

7 dni

500+ MB

99,00 zł




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: roaming | t-mobile

w sumie: 21
  • 6

    2.  2013-02-11 18:00:02

    To (jeszcze) jedna z dwoch zalet tmobile, ever. Te pakiety roamingowe + wszedzie rozmawiaj. Jakosc swiadczonych przez nich uslug wola o pomste do nieba. ABSOLUTNIE wszystkim odradzam.

  • 5

    3.  2013-02-11 18:04:44

    Powinni zatajać takie informacje, żeby się nie kompromisować.

  • 4

    4.  2013-02-11 18:14:19

    a dopiero był pakiet 1GB za 100zł

  • 2

    5. ~abc  2013-02-11 18:36:08  host: ip-78-30-97-164.free.aero2.net.pl

    porazka :/

  • 1

    7. ~  2013-02-11 19:22:42  host: v58-01.opera-mini.net

    do 6: nie dla psa kielbasa bo lepiej kupic sobie starter w danym kraju niz przeplacac w t-mobile

  • 1

    8. ~wers  2013-02-11 19:23:26  host: v30-07.opera-mini.net

    3 dni ważności. Już wole pakiety w +.

  • 4

    9. ~A N A L  2013-02-11 19:50:24  host: v14-06.opera-mini.net

    nic sie nie zmienilo! nadal era to siec frajera

  • 3

    10. ~  2013-02-11 19:51:56  host: v25-07.opera-mini.net

    Telepolis, błagamy! Nie wszystko z Ery jednego dnia ;-D

  • 3

    11.  2013-02-11 19:55:16

    10: a co ja mogę, że oni dzisiaj tacy wylewni z informacjami... ;-)

  • 2

    12. ~  2013-02-11 20:09:20  host: v25-07.opera-mini.net

    Panie, nie wykręcaj się pan, pan tu rządzisz, a nie Era, trza dawkować takie newsy, albo równoważyć, bo nerwowo popadamy ;-D

  • 1

    13.  2013-02-11 21:51:50

    zdecydowanie wolę pakiety w Plusie z uwagi na czas wykorzystania. 1 dzień, 3 dni - przez to wcale nie jest taniej i lepiej.

  • 0

    14. ~reseller12345  2013-02-11 22:47:00  host: 82.177.40.78

    hehehehehe. 20mb??? co z tym zrobić? odpalic sesję i ściągnąć tapetę? to jakis zart chyba, ale prima aprilis za poltora miesiaca.

  • -1

    15. ~  2013-02-12 00:06:29  host: v17-04.opera-mini.net

    Moje doświadczenie pokazuje, ze brakowało pakietu weekendowego- takiego na walentynki w Paryżu :) 20 MB to całkiem dużo na przeglądanie poczty i wyrzucenie zdjęć na fb. Filmy raczej po wifi oglądam

  • 1

    16.  2013-02-12 06:08:06

    Parodia. Takie rzeczy tylko w erze!

  • -1

    17.  2013-02-12 07:09:33

    @7 Więc spróbuj kupić sobie starter np. we Włoszech podczas kilkudniowego wypadu. Powodzenia :-)

  • 1

    18.  2013-02-12 08:20:37

    @15 No to jesteś "aktywnym" użytkownikiem sieci jeżeli ograniczasz się do przeglądania fb i poczty.... @17 To lepiej zapłacić te 20zł niż kupić starter za parę eurasów i mieć na start pakiet neta i jeszcze minuty do wygadania? No proszę Cię...

  • -1

    19.  2013-02-12 08:26:52

    Sieć wychodzi ze słusznego założenia, że jak ktoś jedzie za granicę po to aby odpocząć/pozwiedzać to mu net nie potrzebny (albo znajdzie wifi), a dzięki temu zarabiają na byznesmenach, którym to za takie pakiety i tak pracodawca płaci.

  • 1

    20.  2013-02-12 09:35:45

    Między Bogiem a prawdą, te pakiety to jedyne co mnie jeszcze trzyma w tym całym T-mobile.

  • 1

    21. ~Loco  2013-02-12 09:59:48  host: 87-205-196-5.adsl.inetia.pl

    Jakby ktoś nie zauważył to jest oferta w roamingu, porównajcie może co w zeszłym miesiącu plus zaproponował.... http://www.telepolis.pl/wiadomosci/plus-nowe-pakiety-internetowe -w-roamingu,2,3,27267.html

  • 0

    22. ~von Arthur  2013-02-12 20:08:00  host: 213.158.216.118.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zobaczcie na stronie Lycamobile.de jakie pakiety Niemcy daja na dotatek z Niemieckiej Lycamobile na polska juz od listopada 2012 jest połaczenie za darmo bez limitu dopóki bateria nie padnie w jednym lub drugim telefonie,beznadzieja co T-Mobile pl.prezentuje.Chyba ktos celowo wszystko robi zeby zlikwidowac ta siec.

Dodaj swoją opinię