Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną

T-Mobile: nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną

orson_dzi 26 Lutego 2015 17:33

5 19

T-Mobile przedstawia nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną (Jump! Family). W ramach nowej propozycji można dokupić nawet cztery dodatkowe kontrakty z kartą SIM za 30 złotych każdy. Dodatkowo T-Mobile zwiększa pakiety danych dostępne w ramach abonamentu. Z nowej oferty można skorzystać od 2 marca.



Przenosząc numer do T-Mobile i wybierając abonament od 49,99 zł można dokupić kolejny, na tych samych warunkach. Drugi i kolejne kontrakty klient otrzyma za 30 zł miesięcznie. Do taryfy Comfort, Relax i Max można dokupić do 4 dodatkowych takich samych kontraktów lub łączyć je z ofertą telefonii stacjonarnej w cenie 9,99 zł w propozycji SIM Only. Do zestawu klient może również dołączyć rodzinną ofertę Internetową z routerem WiFi i 25GB danych miesięcznie za 29,99 zł.

Nowe taryfy Jump! mają być opcją dla użytkowników lubiących dużo rozmawiać i być zawsze online - wybrane warianty abonamentowe zostały wyposażone w większe niż dotychczas pakiety danych, a klient ma także możliwość zwiększenia pakietu danych zgodnie z potrzebami.




W taryfie Relax za 59,99 zł T-Mobile oferuje w pełni nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce, nielimitowane SMSy i MMSy, a także pakiet internetowy wynoszący 3 GB, usługę NaviExpert oraz pakiet KIDS w serwisie player na cały okres trwania umowy.

Nowe taryfy dostępne są również w ofercie ze smartfonami, takimi jak Samsung Galaxy S5, HTC One czy Sony Xperia Z3 w cenie od 9 zł.

Nazwa taryfy

START

START+

COMFORT

RELAX

MAX

Abonament (z telefonem)

29,99 zł (39,99 zł)

39,99 zł (49,99 zł)

49,99 zł (69,99 zł)

59,99 zł (79,99 zł)

99,99 zł (129,99 zł)

Połączenia w sieci

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Połączenia do innych sieci

200 minut do sieci komórkowych

300 minut do sieci komórkowych

Nielimitowane do sieci komórkowych

Nielimitowane do wszystkich sieci

Nielimitowane do wszystkich sieci

SMS-y i MMS-y

-

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Nielimitowane

Pakiet danych

100 MB

250 MB

1 GB

3 GB

5 GB

Usługi dodatkowe

-

-

NaviEkspert

NaviEkspert, Strefa T-Mobile, Player T-Mobile, Pakiet Kids

NaviEkspert, Strefa T-Mobile, Player T-Mobile, Pakiet Kids, WIMP



Jak oceniasz nową ofertę Jump! w T-Mobile

Bardzo atrakcyjna
8.65%
Atrakcyjna
7.94%
Nie wnosi nic nowego
11.63%
Mało atrakcyjna
17.16%
Bardzo mało atrakcyjna
49.93%
Nie mam zdania
4.68%

Wszystkich głosujących: 705


Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: jump! rodzina | jump! | t-mobile | jump! family

w sumie: 79
  • 1

    60. ~jeszcze klient TM  2015-02-27 22:43:53  host: user-94-254-209-111.play-internet.pl

    Bałbym się podpisać umowę z T-Mobile na dluzej niż rok. Mam obawę czy nie zrobią mi 5 złotowej podwyżki w trakcie trwania umowy.

  • 1

    61.  2015-02-28 09:10:44

    Czy ja dobrze rozumuję że te ceny są simonly a w nawiasie ze słuchawką?

  • 0

    62.  2015-03-01 18:13:36

    tak dobrze rozumiesz.

  • 0

    63.  2015-03-01 19:06:07

    Błąd w tabelce w najwyższej taryfie jest pakiet multi nie kids

  • 0

    64.  2015-03-02 11:25:07

    O jeszcze niedawno byly nowe oferty na stronie internetowej teraz pojawily sie stare szybko zlikwidowali, chyba niezbyt atrakcyjne byly

  • 1

    65.  2015-03-02 12:13:20

    Są nowe taryfy online, jest jeszcze gorzej niż by wynikało z njusa. MASAKRA!!!

  • 0

    66.  2015-03-02 12:45:03

    Mam nadzieję że zrobią akcję "daj piątaka" to chętnie przeniosę się od nich.

  • 0

    67. ~zdziwiony  2015-03-02 13:16:38  host: iig82.internetdsl.tpnet.pl

    Zaskakujące. Poprzednia oferta za 49,99 zł (z telefonem) zapewniała nielimitowane połączenia stacjonarne, komórkowe, smsy i mms oraz 500 MB internetu (przy wyborze online). Nowa jest drastycznie gorsza! Za te same pieniądze tylko 300 min na komórki (jedynie do t-mobile bez limitu) i nielimitowane smsy i mms. By mieć nielimitowane połączenia na stacjonarne abonament rośnie do 55,99 zł/m-c

  • -1

    68.  2015-03-02 13:25:37

    Pytanie mam - o te "rabaty" za terminowe płatności... Czy tu pierdzistołki z UKiK nie powinny zareagować? Przecież za nieterminowe regulowanie należności odsetki się należą... Czy RŚUT przewiduje, ze za nieterminową płatność w sytuacji gdy nie jest udzielany rabat - odstępuje się od odsetek? Nie sądzę... A więc podwójna sankcja? Zdaje się, zę to nie jest dozwolone?

  • -1

    69.  2015-03-02 13:26:25

    Bo to chyba nie pierwszy usługodawca , który takie zasady ustala?

  • -1

    70.  2015-03-02 13:33:22

    wlo, to jest standard w pleju w innych sieciach nie wiem ale też pewnie można to spotkać.

  • 0

    71. ~benji  2015-03-02 13:46:50  host: ip-37-248-254-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    mam 4 simki do przeniesienia z Play, i w samą porę się pokazała ta oferta bo pewnie dalej bym biegał od salonu do salonu w poszukiwaniu sam nie wiem czego.

  • -1

    72.  2015-03-02 14:29:32

    mikkel - w Plusie to było rzeczywiście ale dotyczyło np. programu lojalnościowego. Punkty dodawane były dopiero po zapłaceniu należnej faktury. Ale nie standardowo w opłatach abonamentowych za usługi!

  • 0

    73. ~  2015-03-04 09:48:32  host: 89-77-66-27.dynamic.chello.pl

    @wlo - to jest odwrotnie. operator premiuje terminową płatność dokładając do faktury rabat 5zł brutto. Więc nie sankcja, a z drgiej strony. Szczególnie że rabat idzie z góry - zakładają ze będzie w terminie.

  • 0

    74.  2015-03-04 15:25:16

    ~pablo1986 wszystko sie zgadza poza tym, że w opcji za 74,99 nie posiadasz 25GB internetu tylko 10GB ..

  • 0

    75. ~Słabo  2015-03-05 01:00:46  host: user-94-254-193-176.play-internet.pl

    Nie postarali sie przez 10 lat w erze i tm dziś cała rodzinna w play numer no limit 25 płn brutto internet 25 GB za 10 płn i za wszystko prźez 1/2 roku nie płacisz dopiero pompon roku . Oferta bez telefonu . Dopłacamy tylko za stacjonarki ale nie wydzwaniają wiecej ńiz 5 zł. Mogę wczepiać do 8 osób . Nie jestem fanem play ale umiem liczyć , działa bez zarzutu od listopada 2014 w play.

  • 0

    76. ~bolo  2015-03-06 21:13:45  host: 89-73-130-89.dynamic.chello.pl

    czy to oznacza,że jest tylko jeden telefon aparat przy np. 4 kartach sim czy też do każdej karty można nabyć promocyjnie aparat?

  • -1

    77.  2015-03-07 02:23:17

    Dobra oferta. Wczoraj złożyłem zamówienie z przeniesieniem numeru (z nju). Taryfa Relax (79,99, z tego 34,99 za abonament i 45 rata za telefon, przez 3 m-ce rabat 30%, aktywacja 49,99), do tego SGS 4 (I9506) za 8,99. Znajdźcie mi lepszą ofertę...

  • 0

    78. ~Prawda o (T)  2015-03-09 22:33:08  host: adhw82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeby tą ofertę ocenić , trzeba zapoznać się z regulaminami . Niech Telepolis się bliżej przyjrzy zapisom i wtedy dopiero możemy podyskutować. Informacje podane w opisie promocji są zbyt ogólne . Ja podam kilka przykładów. Abonamenty podane są z tzw. rabatami ( e-faktura 5 zł , migracja lub mnp 5 zł , płatność w terminie 5zł oraz zgoda na informacje handlową 5zł ) , mało tego pakiet danych nie jest blokowany a zostaje powiększony o dodatkowy limit , do kwoty 30 zł !!!
    A co do abonamentu za 30 zl tylko sim też nie jest kolorowo , T-mobile daje klientowi upust do kwoty 30 zł ( tzw.Superzestaw ), jednak klient w umowie zapisany ma abonament w takiej samej kwocie jak na kontrakcie głównym ( minimalny abonament chyba 69,99 z vat ). Oczywiście na tej drugiej umowie obowiązują takie same zasady jak wyżej podałem , płatność w terminie itd...

  • 0

    79. ~szymaj  2015-07-12 12:23:22  host: 193.188.198.3

    Te oferty to jedno wielkie kłamstwo. Dodatkowe oplaty Wiem bo dałam się nabrac. Nie polecam promocji Trudno dałam sie zrobić w konia muszę płacić Następnym razem lepiej przeczytam umowę

Dodaj swoją opinię