Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: nowe taryfy dla klientów indywidualnych

T-Mobile: nowe taryfy dla klientów indywidualnych

Piszemy o tym pierwsi WitekT 27 Lutego 2016 13:48

10 42

Od 1. marca T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów indywidualnych. Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, oferta ma być bez żadnych gwiazdek i opłat dodatkowych, a we wszystkich taryfach dostępne będą nielimitowane połączenia do sieci komórkowych.



Nowe oferty wyglądają następująco:
Taryfa Start Comfort Relax Multi Max Max+ Premium+
Z telefonem 49,99 zł 69,99 zł 79,99 zł 99,99 zł 129,99 zł 149,99 zł 199,99 zł
Bez telefonu 29,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 79,99 zl niedostępne
Stacjonarne 6 zł w abonamencie
SMS/MMS 10 zł w abonamencie
Internet 1 GB 5 GB 7 GB 10 GB 10 GB 10 GB 10 GB
Roaming UE 0 0 0 30 60 120 120
Dodatki

-

dysk T-Mobile dysk T-Mobile,
player (Kids)
dysk T-Mobile,
player (Multi)
dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal

dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal

dysk T-Mobile,
player (Multi),
Tidal.

T-Mobile wprowadza także coś na kształt oferty rodzinnej. Oferta ma być dostępna w dwóch opcjach (choć nie udało się nam dowiedzieć jakie taryfy będą wchodzić w skład pakietu):
  • 3 karty SIM bez telefonu za 74,97 zł miesięcznie,
  • 2 karty SIM + 1 karta SIM z telefonem w bardzo atrakcyjnym abonamencie 84,97 zł miesięcznie

Klienci kupujący ofertę przez stronę internetową operatora, mogą wybrać najniższą taryfę bez telefonu w opcji na 6 miesięcy z powiększonym dwukrotnie pakietem transmisji danych (do 2 GB).




T-Mobile w nowych taryfach rezygnuje z dodatkowych opłat w postaci wyboru nowego numeru a nie przenosin (5 zł), za fakturę papierową (5 zł), za brak płatności w terminie (5 zł). Pozostaje opłata w wysokości 5 zł za brak zgody marketingowej.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: cennik urządzeń

Jak oceniasz nową ofertę abonamentową T-Mobile?

Bardzo atrakcyjna
5.75%
Atrakcyjna
6.65%
Nie wyróżnia się
19.46%
Mało atrakcyjna
21.43%
Bardzo mało atrakcyjna
44.33%
Trudno powiedzieć
2.38%

Wszystkich głosujących: 1218



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 278
  • 0

    313. ~prezes  2016-03-02 10:35:54  host: gwf226.internetdsl.tpnet.pl

    zapraszam do sklepów - tam to dostaniesz :)

  • 0

    314. ~prezes  2016-03-02 10:53:48  host: gwf226.internetdsl.tpnet.pl

    Jump 3w1 z telefonem na 24 miesiące Raty w T-Mobile

  • 0

    315. ~Dziki  2016-03-02 12:38:24  host: 93.175.85.113

    @313 prezes ale u mnie w mięsnym tej oferty nie ma

  • 0

    316. ~DWd  2016-03-02 14:53:09  host: ixe226.internetdsl.tpnet.pl

    @315
    to sprawdź w pasmanterii, albo w piekarni. Może tam?

  • 0

    317. ~  2016-03-02 15:32:15  host: 93.175.85.113

    @316 już lecę naganiaczu tm

  • 0

    318. ~PLAY  2016-03-02 16:00:46  host: user-94-254-226-16.play-internet.pl

    Tylko PLAY!! Tylko on się liczy! Tścierwo już zdycha, tak jest!

  • 0

    319. ~qq  2016-03-03 08:10:44  host: 83.230.121.2

    Nędzna oferta, ale cóż takie prawo rynku. Skoro znajdą się chętni żeby zapłacić więcej za coś co inni mają taniej to dlaczego by im tego nie sprzedawać i sobie nie zarabiać...

  • 0

    320. ~Jazon  2016-03-03 09:31:47  host: ip-210-150.ap-media.pl

    3 karty sim w tym 1 z telefonem za 84,97zł, każda karta no-limit rozmowy sms/mms+5gb internetu , bierzesz jak napisał prezes np, Samsunga J5, jak przeliczysz cenę samsunga i odliczysz od abo to miesięczny koszt abo wyniesie ok 60-65zł dla 3 kart sim czyli ok 20zł na kartę miesięcznie, czy to jest nędzna oferta ?

  • 0

    321. ~Lol  2016-03-03 09:36:28  host: 93.175.85.113

    @320 to nie prezes tylko jakieś dziecko. Niech linka wrzuci. A może nie umie?

  • 0

    322. ~DWD  2016-03-03 13:59:51  host: dhcp46-187-133-162.eaw.com.pl

    @321

    oferta dostępna jedynie w sklepach stacjonarnych TM. Nie ma więc linka.

  • 0

    323.  2016-03-03 17:48:17

    @322 Na infolinii handlowej też można tę ofertę dostać. A co do poprzednich informacji to nie ma pierwszych czterech miesięcy za 1zł.

  • 0

    324. ~Do 323  2016-03-04 00:28:38  host: public-gprs361190.centertel.pl

    A czy trzeba kupowac od razu 3 simy czy mozna rozlozyc to w czasie? I na przyklad kupic na start umowe na 1 numer z telefonem a po 4 miesiacach przeniesc 2 numery z innej sieci?

  • 0

    325. ~DWD  2016-03-04 11:27:55  host: ixe226.internetdsl.tpnet.pl

    @323 4 m-ce za 0 zł dostępne w Sklepach TM
    @324 warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie umów tego samego dnia.

  • 0

    326.  2016-03-04 14:09:33

    @325 Byłem w dwóch salonach t-mobile we Wrocławiu (Pasaż Grunw. i Galeria Dominkańska) i na pytanie o te cztery darmowe miesiące przy MNP dostałem odpowiedź, że nie ma czegoś takiego. Wydrukowali mi też regulamin i w regulaminie też nie ma słowa o tych czterech miesiącach...

  • 0

    327. ~nowy  2016-03-04 23:14:28  host: 83.218.114.124

    Czy ta promocja (3 sim) jest tylko dla nowych czy przedłużających też ?

  • 0

    328.  2016-03-05 19:45:12

    Oferta bez telefonu to jakaś kpina. W Virgin Mobile za 29 zł są nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne i komórkowe w Polsce i do tego 5 GB internetu. Podobną ofertę ma Viking Mobile. Oferta jaką dostałem na przedłużenie to totalne dno. W dodatku jestem ich 11-letnim Abonentem, płacącym średnio po 100 zł (w abonamencie ma telefon i tablet). Czekam do zakończenia umowy i podziękuję za współpracę. Wolę telefon kupić za gotówkę i rachunki płacić po 30 zł.

  • 0

    329. ~  2016-03-08 11:34:13  host: 188.146.67.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Strona T-Mobile umarła. Czyzby ISIS ich dopadlo?? :P

  • 0

    330. ~prezes  2016-03-08 22:23:43  host: 188.146.70.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Razio 1 jak ci nie chca dać w tamtych sklepach to trudno. U nas jest 4x0 przy przeniesieniu. Piotrus1978 czy ty umiesz czytać i liczyć. Można zrobić to tez z jednym aneksem plus dwie nowe sim. Wychodzi sfednio po 28,zl za nr i dostajesz fajny telefon. CO DO RESZTY TOWARZYSTWA I LINKOW. Czy wy myślicie ze jak czegos nie ma w necie to nie istnieje ? Pokolenie klawiszy i.monitorow. Dla was od zawsze "Jolka" na infolini pracujac 4 miesiące wie lepiej niż np ja pracujac ponad 10 lat. Was się powinno karać !!!

  • 0

    331. ~huhu  2016-05-09 21:15:47  host: a01-nat.satkol.pl

    chciałem zapytać, czy jak wezmę ofertę jump 3 w 1 za 85zł z tym telefonem to bede musial miec nowe numery telefonu czy swój i żony mogę mieć ten sam tylko przenieść z orange do t-mobile?

  • 0

    332. ~Lidka  2016-06-28 16:06:30  host: user-188-33-116-91.play-internet.pl

    o, widze, ze tutaj wreszcie ktos napisal o tym, ze uproscili opłaty w abonamencie i mozna za piątkę zglosic brak zgody abonamentowej. coś nie wierzylam w te oferte, bo czytalam, ze ludzie o niej sporo pisza w komentarzach. brawo TMobile, dzieki telepolis. ;p

Dodaj swoją opinię