Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: nowa wersja aplikacji MiBOA w App Store

T-Mobile: nowa wersja aplikacji MiBOA w App Store

Q! 31 Sierpnia 2012 16:09

0 0
T-Mobile udostępnił w App Store nową wersję aplikacji MiBOA, która służy do zarządzania własnym kontem.

W najnowszej wersji aplikacji:
poprawiono szybkość, stabilność działania oraz logowania,
zmieniono wygląd aplikacji,
dodano możliwość tworzenia skrótów.

Aplikacja dostępna jest dla telefonów iPhone oraz tabletów iPad i pobrać ją można ze sklepu App Store pod tym adresem.


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 2

    3.  2012-08-31 17:35:23

    Niech najpierw poprawią iBoa !!! Od tygodnia nie można sprawdzić bilingu oraz nie ma informacji o kosztach w poszczególnych dniach !!! (w TakTaku dużo osób na to się skarży na forach i nikt nic z tym nie robi)

  • 1

    4. ~fan  2012-08-31 18:37:56  host: 178.180.185.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @deka ja mialem problem z Heyah konto. Odpisali, ze rzeczywiscie maja problem techniczny i pracuja nad naprawieniem.

  • 1

    5.  2012-08-31 19:27:48

    mały off, ta appka od Orange to jedna wielka pomyłka - czy ktoś jest za nią odpowiedzialny?

  • 1

    6.  2012-08-31 19:52:53

    ~fan dzieki za info, mi cały czas wciskają że wszystko jest ok ... i to jest właśnie najbardziej wkurzające

  • 0

    7. ~  2012-08-31 20:14:53  host: 178.182.15.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Hm... Tu sporo rzeczy moze zawiesc, nie tylko po stronie operatora i niekoniecznie to jest problem samej aplikacji.

  • 1

    8. ~luki  2012-08-31 20:31:46  host: ip-99-48.smtvsat.pl

    aplikacja pobiera 4 grosze aż stan konta wyjdzie na zero

  • 1

    9.  2012-08-31 20:58:04

    u mnie na neo V nieustanny komunikat przy próbie odpalenia: "Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas logowania. Proszę spróbować później"

  • 1

    10. ~Rico  2012-08-31 22:39:36  host: 095160122050.warszawa.vectranet.pl

    Kubi, zaczekaj jeszcze 2-3 tygodnie. Wyjdzie coś co w końcu będzie sensowne od strony Orange. W tej chwili są ostatnie testy.

  • 1

    11. ~kubik  2012-09-01 01:08:43  host: public-gprs331735.centertel.pl

    Rico, trzymam za słowo 😏dzięki.

  • 1

    13.  2012-09-01 01:17:33

    @10 w Orage aplikacja będzie się nazywała "BŁĄD SYSTEMOWY" :)

  • 1

    14.  2012-09-01 10:50:41

    Każdorazowa opłata w wysokości 4 gr za uruchomienie aplikacji.

  • 1

    15. ~Daniel  2012-09-01 11:32:17  host: cmy234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Orange ciągle widzę mentalność molocha - ciągną się w ogonie wydarzeń

  • 1

    16. ~bbking  2012-09-01 12:04:21  host: ckr204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam Dlaczego mimo zmiany zasad naliczania "Bunusa" w Tak Tak na Państwa stronie zarówno w zakładce obniż koszty w Nowym Tak Taku jak i w zakładce obniż koszty w taryfie Hot widnieje nieprawdziwa, wprowadzająca użytkowników w błąd informacja że dalej sumują sie połączenia kilkunastosekundowe, cytuję za stroną: "W T-Mobile na kartę opłaca się długo rozmawiać. Za każde odebrane połączenie z innej sieci masz darmowe minuty do T-Mobile i na numery stacjonarne. Nawet połączenia kilkunastosekundowe się sumują." http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_t elefonu/obniz_koszty_hot/bonus Witam, w odpowiedzi na otrzymaną korespondencję chciałbym wyjaśnić, iż usługa z pakietu „Bonus” naliczana jest za rzeczywistą, łączną długość trwania wskazanych połączeń przychodzących, przy czym do rozliczenia przyjmuje się jedynie pełne (nieprzerwane) 2-minutowe okresy połączeń. Dziękujemy za zgłoszenie odnośnie opisu powyższej usługi na naszej stronie. Informacje te przekazałem do stosownego działu. Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie będzie pomocne. Z pozdrowieniami

  • 0

    17.  2012-09-01 16:27:04

    Po co mi to ? Jak spokojnie mogę sprawdzić stan swojego konta płacąc jedyne 4 grosze za każdym razem - w promocji od TMobile :)

  • 0

    18.  2012-09-01 16:28:12

    13. Manoo : W skrócie ERROR :d:d:d:d:d

  • 0

    19. ~omega  2012-09-01 16:59:59  host: h238141.net.pulawy.pl

    może ktoś podpowie jak usunąć aplikacje t-mobile z telefonu brandowanego. Z góry dzięki.

  • 0

    20. ~  2012-09-03 08:32:19  host: 213.158.216.250.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @14 co ty wypisujesz! Z tego co wiem to ani iOS ani Android nie ma mozliwosci pobierania oplat za otwarcie aplikacji

  • 0

    21. ~Almaro  2012-09-03 11:41:46  host: 77-255-248-190.adsl.inetia.pl

    ~20 bo już dawno byłoby milion fałszywych apek wyłudzających pieniądze od użytkowników :D

  • 0

    22.  2012-09-03 15:04:05

    @20 Normalnie też żaden operator nie pobiera opłat za sprawdzenie stanu konta. Takie rzeczy tylko w Erze. Już oni się postarają wymyślić, jak rozkalibrować klientom kakaowe oko.

  • 0

    23. ~JamesBong  2012-09-03 15:37:57  host: 77-255-248-190.adsl.inetia.pl

    @20 sprawdziłem na swoim androidzie i nie widzę by pożerała ta aplikacja jakiekolwiek koszty. Widzę, że ludziska na wszystko co nowe patrzycie z obawą, na zasadzie: Lepszy znajomy wróg niż nieznajomy przyjaciel,tak było chociażby przed rebrandingiem Ery. A czasem warto dać szansę, w tym przypadku nowej aplikacji tak bardzo lubianej przez was sieci jak T-Mobile:) Ja zaryzykuję. Później napiszę ewentualnie jak ona (aplikacja) śmiga.Pozdro

Dodaj swoją opinię