Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu

T-Mobile: Nowa oferta mobilnego Internetu

LuiN 21 Września 2015 23:16

5 41

T-Mobile prezentuje nową ofertę internetową z pakietami danych i nielimitowanym dostępem do Internetu w zasięgu LTE.



Nowa oferta internetowa T-Mobile opiera się na trzech pakietach internetowych: od 10 GB za 39,99 zł do 55 GB za 69,99 zł. Klienci decydujący się na podniesienie kwoty abonamentu do 79,99 złotych otrzymują nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE.

 Pakiet

10 GB

35 GB

55 GB

 Cena

39,99 zł

59,99 zł

69,99 zł

 Usługi z ulgą

-10 zł miesięcznie

 LTE bez limitu

LTE bez limitu 79,99 zł

 Czas umowy

24 miesiące


W ramach oferty nielimitowanego LTE klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Podstawowy pakiet danych wykorzystywany jest w tej opcji tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE. Oferta jest dostępna z routerami LTE i przy umowie na 24 miesiące.




Nową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z tabletami. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć w cenie od 49,99 zł, wraz z urządzeniem w cenie od 9 zł. Wybierając opcję za 79,99 zł miesięcznie, użytkownicy mogą korzystać także z nielimitowanego LTE.

Pakiet

25 GB

 Cena

49,99 zł

59,99 zł

69,99 zł

 Usługi z ulgą

-10 zł miesięcznie

 Tablet za 9 zł

Alcatel PIXI

Huawei 8.0

Huawei 10.0

 LTE bez limitu

LTE bez limitu 79,99 zł

 Liczba rat

30 rat


Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe benefity - rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 77% populacji zasięgiem LTE 4G.

Jak oceniasz nową ofertę mobilnego Internetu T-Mobile?

Bardzo atrakcyjna
3.36%
Atrakcyjna
7.30%
Nie wyróżnia się
15.47%
Mało atrakcyjna
20.88%
Bardzo mało atrakcyjna
49.64%
Nie mam zdania
3.36%

Wszystkich głosujących: 685


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: internet mobilny | t-mobile

w sumie: 94
  • -1

    76.  2015-09-23 09:58:52

    Faktycznie oferta 10 GB za 39,90 w dzisiejszych czasach wydaje się być... nieporozumieniem. Pozostałe pakiety już tak bardzo nie odbiegają od konkurencji. Z drugiej strony pisząc "w dzisiejszych czasach" powinienem wziąć pod uwagę aukcję i to wszystko tłumaczy. Czasy dla taniego neta chyba powoli odchodzą do lamusa.

  • 0

    77.  2015-09-23 12:28:04

    75 ~ Dawid

    Daj link do takiej oferty dla rynku prywatnego w T-mobile że net jest bez limitu w 3G/LTE w T-mobile przy okazaniu f-vat od konkurencji. Chętnie skorzystam jeśli to prawda choć wątpię że coś takiego istnieje dla indywidualnych.

    Podaj link do regulaminu i do samej oferty.

  • 0

    78. ~Dawid  2015-09-23 17:06:03  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Oferta dostępna w salonach własnych, nie mam dostepu do regulaminów.

  • 1

    79. ~pabloki  2015-09-23 23:24:48  host: 188.146.70.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    to już? tyle było z tego nowego otwarcia? a może czekają aż w ziemie uderzy asteroida bo plaotki mówią że między 23 a 28 września.

  • 1

    80.  2015-09-23 23:45:18

    Wiec jest gdzies mobilny internet bez limitu(danych i predkosci) obecnie czy nie? Poprawcie jeśli gdzieś bład popełniłem A) W plusie lejek po 100GB 32kb/s B) W orange po 100GB 1mB/s w LTE C) w T-mobile po 100GB 2mB/s w LTE D) W play 1mB/s w każdej technologii E) w heyah ... z tego co piszą w regulaminie , brak limitu danych oraz brak ograniczenia prędkości i do tego w każdej technologii.

  • 0

    81. ~michu  2015-09-24 13:51:27  host: h73.236.174.46.interdom.net.pl

    ~78regulaminy są tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać :P

  • -1

    82. ~kaczy  2015-09-24 13:54:31  host: patti.ge.ieiit.cnr.it

    ~73 weź pod uwagę że za śmieszne pieniądze masz śmieszny zasięg. T jest liderem w tym momencie jeśli chodzi o pokrycie kraju

  • 0

    83. ~ramirez  2015-09-24 13:57:58  host: draco.duael.fr

    ~72 killer a co jest określone jako wysokie użycie? Są jakieś konkretne limity których nie wolno przekroczyć, jeśli nie ma to nie warto się tym przejmować

  • 1

    84. ~rychu  2015-09-24 14:02:41  host: 176.10.99.209

    ~66 LTE od Orange to żaden świadomy internauta by za darmo nie wziął więc nie ma co płakać że w t drożej

  • -3

    85.  2015-09-24 14:17:37

    84). no na pewno Ty jesteś świadomy ...od którego operatora jesteś?
    :-D

  • -2

    86.  2015-09-24 15:24:49

    @84 a czemu to takie złe jest LTE od Orange? Czym jest np gorsze od Playa? Bo obstawiam, że tą sieć będziesz plusował :) LTE jak LTE, żre baterie jak głupie i nie ma czym się podniecać, że się strona załaduje szybciej, albo zbuforuje się filmik szybciej... Przecież i tak szybciej filmiku nie obejrzysz i tak :) A co do oferty, 80 zł za neta bez limitu hmm sensownie zaczyna się robić.

  • 0

    87. ~pablok029  2015-09-24 22:31:28  host: user-94-254-198-104.play-internet.pl

    A no to ze Orange ma lte od tmobile na pierwszym styku,nieporównywalnie gorsze od tmobile

  • 0

    88. ~pozdro  2015-09-26 11:39:03  host: ify250.internetdsl.tpnet.pl

    Za 89,99 jest no limit w kazdej technologii bez zapisów w regulaminie o jakiś 100 GB, działa cały czas na maksa - kupiłem i robię co i gdzie chcę :)

  • 1

    89. ~darek  2015-09-26 21:14:12  host: user-94-254-129-27.play-internet.pl

    beznadziejna oferta, żeby mieć lte no limit trzeba wybólić min. 120 zł ździerstwo

  • 0

    90. ~ola  2015-09-27 11:39:28  host: ip-37-152-18-190.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    w plusie jako druga usługa 25-35zł/50GB... reklama zrobi swoje

  • -1

    91. ~ola09  2015-09-28 16:04:03  host: afeb92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No limit w Heyah to prawdziwy no limit, ja korzystam i jestem bardzo zadowolona. Internet nie zwalnia, 3 miesiace w promocyjnej cenie :) do tego rozmowy, smsy i facebook bez limitu, oferta jak marzenie :) Duży plus ode mnie za to, że nie trzeba się wiazac dlugimi umowami. Dzięki no limit w koncu moge bez zarzutów ogladac wieele filmow :) Dzięki heyah :) Polecam jak najbardziej!

  • -1

    92. ~taka prawda  2015-09-28 21:35:51  host: user-46-112-155-71.play-internet.pl

    rychu: Mam interent od ORANGE i jakoś nie narzekam synku, więc nie pisz bzdur.

  • 0

    93. ~pytam się.  2015-09-28 21:37:43  host: user-46-112-155-71.play-internet.pl

    pablok029: Jakoś mam telefon w ORANGE i Tmobile i internet w LTE chodzi gorzej w Tmobile, więc o czym ty bredzisz??

  • 0

    94. ~nie mam nicka  2015-10-02 12:15:36  host: 80.154.116.8

    91. ~ola09 czy udostepnialas swoj net na zewnatrz komorki przez wifi? :)

  • 0

    95. ~Johny  2015-10-21 11:07:14  host: ip-5-172-247-244.free.aero2.net.pl

    "89-Darek
    "beznadziejna oferta, żeby mieć lte no limit trzeba wybólić min. 120 zł ździerstwo"
    Źle liczysz, za LTE bez limitu (100Gb) musisz łącznie zapłacić w każdym pakiecie 80zł czyli jak chcesz mieć LTE bez limitu trzeba brać największy pakiet;)

Dodaj swoją opinię