Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Nowa kampania reklamowa Jump! Family

T-Mobile: Nowa kampania reklamowa Jump! Family

LuiN 15 Kwietnia 2015 15:08

1 3

Sieć T-Mobile rusza z nową kampania reklamową Jump! Family. Twarzą kampanii został ceniony polski aktor - Tomasz Kot. W reklamie towarzyszy mu Szymon Piotr Warszawski, który wcielił się w rolę Psa.



T-Mobile w nowych spotach przekonuje, że dzięki taryfom Jump! Family cała rodzina może rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować do woli od 30 zł miesięcznie.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: T-Mobile: nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | jump! family

w sumie: 17
  • 5

    1. ~  2015-04-15 15:19:35  host: 212.109.132.194

    na Lewandowskich widać też oszczędzają. :D

  • -1

    2. ~mobek  2015-04-15 15:24:11  host: host37.v35.interkam.pl

    ~1 Widać w dobrej reklamie liczy się pomysł nie Lewy

  • 5

    3. ~pabloki  2015-04-15 15:28:17  host: 213.158.218.122.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    tak durne te reklamy że szok. a ten piesek pijacy pośrednio z ręki konsultantki ma pewnie programować klienta by łykał wszystko co sprzedawca mu zaproponuje. w dodatku to jakaś patologiczna rodzina która ma człowieka przebranego za psa . dobrze że nie pokazali jak prowadzą tego" pieska" na smyczy. co do Lewandowskich to pewnie za drodzy byli.

  • 2

    4. ~  2015-04-15 15:30:51  host: 212.109.132.194

    @2
    pomysłu również nie mają. Chyba oszczędzają też na dziale marketingu.

  • 1

    5.  2015-04-15 16:34:34

    A mnie JUMP wisi i powiewa i w porywach nawet drynda.

  • 3

    6. ~Tomek  2015-04-15 16:35:51  host: 46.227.108.20

    Myślę,że do tej reklamy pasuje wąż a nie pies....za całokształt :-)

  • 1

    7.  2015-04-15 18:08:04

    kot i pies

  • 2

    8. ~tkubon  2015-04-15 18:10:53  host: vpn06.freefii.com

    za 30 zł pod warunkiem zakupu pierwszej aktywacji za więcej niż 30 zł

  • 0

    9. ~Raider  2015-04-15 22:15:55  host: bks245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzę że magenta wraca do korzeni - reklam z durnym humorem.

  • -1

    10. ~  2015-04-15 23:16:19  host: 46.205.123.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Hmm...

  • 0

    11. ~Stefano  2015-04-15 23:38:09  host: 89-78-139-22.dynamic.chello.pl

    To jak w końcu wytypowane są już punkty do likwidacji, czy jeszcze patrzą na wyniki sprzedażowe za kwiecień i dopiero wtedy podjęte zostaną takie decyzje

  • -1

    12. ~jarotek  2015-04-16 13:08:45  host: 109.196.45.162

    hahaha, a mi się podobają te reklamy ;) Lekkie, zabawne, przyjemne do oglądania. Na pewno na duży plus. I dobrze, że nie wzieli kolejnego celebryty (jak play który ma ich już dziesiątki), tylko postawili na jednego dobrego aktora, który cieszy się szacunkiem. On nawet w "Niani" zagrał oskarowo! i tmobile w sumie dobrze wybrał bo Tomasz Kot to przede wszystkim dobra jakość. Fajnie, gdyby jeszcze np z Danutą Stenką coś takiego zrobili albo z Krystyną Jandą :)

  • 0

    13.  2015-04-16 18:07:06

    Potwierdzam słowa Jarotka :) Mi również się podobają te reklamy! Nawet bardzo! Do tego oferty są bardzo korzystne! Na pewno polecę wszystkim znajomym bo sama już mam u różowych abonament :) Albo wezmę drgui numer prywatny! a co!

  • 0

    14. ~rudzixxx2  2015-04-16 21:21:18  host: 89-75-183-97.dynamic.chello.pl

    Osobiście wole lewandowskich w spotach, ale Kot też niczemu sobie.. Odkąd zagrał w Bogowie mam do niego duży szacunek. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczy T-mobile, kto będzie nastepny ??

  • 0

    15. ~pologlota99  2015-04-16 23:32:40  host: 89-75-183-97.dynamic.chello.pl

    kot w najlepszym wydaniu. krótko mówiąc: lubbbbię to :)

  • 0

    16. ~michał  2015-05-03 17:22:35  host: euc89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale bujda.
    Cena za dwa abonamentu od 78 do 120 PLN. Po 3 miesiącach już 100 do 160 PLN.
    Gdzie te 30 PLN bez limitów?

  • 0

    17. ~Pasat  2015-06-09 20:20:47  host: emc230.internetdsl.tpnet.pl