Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: nowa kampania i dodatkowe GB do rozdania

T-Mobile: nowa kampania i dodatkowe GB do rozdania

sirmark 31 Lipca 2017 13:50

4 4

t mobile na karte promo

T-Mobile startuje z nową kampanią reklamową, w której zachęca do korzystania z oferty na kartę. W ramach dodatkowej akcji na w konkursach dla użytkowników będzie do zdobycia 2500 paczek Internetu.

Promowany będzie pakiet nielimitowany połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci wraz z pakietem 10GB danych za 25 zł. Poniż prezentujemy przedpremierowo klip.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W nawiązaniu do reklamy, operator zaproponuje też wakacyjną zabawę, która polegać będzie na kreatywnym łączeniu obrazków, słów, pojęć i kontekstów. W sierpniu na Facebooku, Twitterze i Instagramie T Mobile można będzie zdobyć jeden z blisko 2500 promocyjnych pakietów Internetu. Aktywności konkursowe będą pojawiać się regularnie aż do końca sierpnia, szczegóły znaleźć będzie można w kanałach social media operatora.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 32
  • 0

    14. ~adam  2017-07-31 15:22:19  host: public-gprs178641.centertel.pl

    Mam do czerwca 1410 GB do zużycia więc przez prawie rok nie interesują mnie żadne pakiety nawet jakby 1000 GB dawali. I podobnie ma bardzo wielu userów. Tak sie teraz zdobywa lojalność na dłużej

  • 0

    15. ~Tom  2017-07-31 15:35:38  host: user-94-254-247-138.play-internet.pl

    Młodzież potrzebuje teraz często więcej internetu niż te 10 GB. Szczególnie w ofertach, gdzie pisanie w socjal mediach nie jest free. Wtedy takie 10 GB to mało. A w przypadku TMnK za 25 pln potem jest tylko masakryczny lejek. Jeżeli zmieniliby ten lejek to oferta byłaby ok.

  • 0

    16. ~@15  2017-07-31 15:41:44  host: user-94-254-170-188.play-internet.pl

    Co to są media socjalne?

  • -2

    17. ~oferta powala :)  2017-07-31 15:43:12  host: 178-37-121-9.adsl.inetia.pl

    Myślałem, że będzie można normalnie jak w PLUS kupić 5 GB za 5 zł i oferta wszystko bez limitu z 10 GB zostanie obnizona do 20 zł jak w Plusie. :) T-Mobile daje mi możliwość "wygrania" 1 GB. :)))))

  • 0

    18.  2017-07-31 15:54:06

    " Poniż prezentujemy przedpremierowo klip." Poniż? Ale kogo mam poniżać?

  • 1

    19.  2017-07-31 15:59:29

    @sirmark:
    "dodatkowej akcji na w konkursach"
    "Promowany będzie pakiet nielimitowany połączeń" - nielimitowanyCH

  • 0

    20. ~pabloki  2017-07-31 16:12:44  host: apn-46-76-28-158.dynamic.gprs.plus.pl

    10 chyba coś pomyliłes . nie jest prawda że cisnę te same rzezy za które chwale tmobile. dla mnie tez liczy sie oferta i jakość i dlatego wole tmobile , choc mam troszkę gorsza oferte abonamentową od karty bo 5 GB a nie 10 GB za 5 zł więcej . hehe.gdybyś nie zauważył to chwalę tez plusha za 20 zł no limitu z socialami . to tez dobra cena. no i mają aplikację która działa a nie jak tmobile że dział losowo.

  • 0

    21.  2017-07-31 16:16:34

    @21 i tu cię zaskoczę, wiem, że chwalisz tmobile'owy prepaid ;) byłeś jednym z najglośniejszych jego adwokatów i w tym się z tobą zgadzam, ze mają dobrą ofertę i że w abo mniejsze pakiety danych za ten hajs. na temat apki się nie wypowiem, nie korzystałem nigdy.

  • 0

    22. ~  2017-07-31 16:17:30  host: 89-79-228-79.dynamic.chello.pl

    Zaczynają mi się podobać te nowe reklamy od TMobile. Jakiś powiew świeżości bo ile można oglądać to samo. Play już się przejadł, reklamy Orange nudne i bez polotu (poza nową z tą kampanią emocji)

  • 0

    23. ~pabloki  2017-07-31 16:32:27  host: apn-46-76-28-158.dynamic.gprs.plus.pl

    21 to dlaczego skoro news jest o prepaid ale o reklamie a wiesz że chwalę ich prepeid piszesz że mam fazy.

  • 0

    24.  2017-07-31 16:38:57

    @23 masz taki love/hate stosunek do sieci i tyle. a że sie często wypowiadasz, to nie jestem jedyny, który rozpowznaje, co piszesz. tak samo jak z calmem czy wlo

  • 0

    25. ~pabloki  2017-07-31 16:43:15  host: apn-46-76-28-158.dynamic.gprs.plus.pl

    23 chyba zbyt młody jestes i nie rozumiesz że jeśli coś w firmie działą źle to można to krytykowac i chwalic za co innego. skoro kojarzysz to podaj przykład gdzie jest tak jak twierdzisz.

  • 0

    26.  2017-07-31 16:47:05

    @25 rozbawiłes mnie do łez. internet jest jednym wielkim miejscem do hejtu, często dla samego hejtu. I psychika człowieka też taka, że chetniej sięgnie po "komentuj", gdy coś go wkurzy/nie podoba mu się, niż gdy jest z czegoś zadowolony

  • -1

    27. ~latino  2017-07-31 17:00:01  host: 89-64-15-171.dynamic.chello.pl

    Moje plany z zimy wprowadzam w zycie, czas zakończyć za długa juz historię z Play i naciaganiem i wrócić do prepaida i tym razem już w t mobile. Za dwie dychy zasięg gwarantowany gdzie u fioletowych jego brak przelewa czarę goryczy

  • -3

    28.  2017-07-31 17:35:58

    Mi się ta nowa koncepcja reklam podoba, przyjemnie zostaje w głowie i oczywiście mega, że bez znanych mord

  • 1

    29. ~pabloki  2017-07-31 17:38:41  host: apn-46-76-28-158.dynamic.gprs.plus.pl

    28 ale skoro nie podajesz przykładu to uznaję ze piszesz nieprawdę. tak, jak coś ludzia wkurza to częściej skomentuje niż ten ludź co jest zadowolony. chyba nie wiesz jak wybrnąć bo niechcący walnąeś głupotę.

  • 0

    30.  2017-07-31 18:29:07

    Byłem ponad 10 lat Abonentem Ery GSM, później T-Mobile, więc mam doświadczenie w tej sieci. Nie jest zła, zasięg dobry, choć pogorszyła się niestety jakość obsługi klienta. Osobiście zmieniłem sieć, bo nie dostałem dobrych warunków na przedłużenie. Obecnie jestem w Nju z rachunkiem i nie narzekam. W obecnych czasach jest dobrze, bo jest w czym wybierać. Jeśli nie odpowiada Wam operator - po co męczyć się i denerwować? Można przejść z numerem do innego. I wcale nie trzeba mieć obecnie abonamentu na 24 miesiące (chyba że weźmiecie telefon). Są abonamenty, gdzie można zawsze zakończyć umowę (mówię o ofertach bez telefonu aby była jasność). Zwykle wymagając tylko miesięcznego okresu wypowiedzenia (jak np. w Nju). Oczywiście na kartę również można znaleźć bardzo dobre oferty. Nie jest się związanym żadną umową i można dowolnie zmieniać operatora. Czy obecnie opłaca się być stałym klientem danego operatora? Po kilkunastu latach mając numery u różnych operatorów twierdzę że nie warto. I nie warto być uwiązanym na 24 miesiące w abonamencie. Przez ten czas oferta na rynku mocno sie zmienia, a będąc uwiązanym w abonamencie nie można nic zrobić.

  • 0

    31. ~stics  2017-08-01 07:53:51  host: xt2E2537.stansat.pl

    Ao przeniesieniu numery jest 90 dni za darmo

  • 0

    32.  2017-08-01 09:49:28

    @30 dla jednych 24 miesiące to uwiazanie na umowie, ale do innych (i jest iich sporo), to 2 lata świętego spokoju. Nie każdy chce do miesiąc zmienać dla 5 pln operatora.

  • 0

    33.  2017-08-01 11:44:27

    T Mobile i Ti mobile na kartę. Fajnie, ale ja się pytam co się stało z marką Heyah w mediach? To ona zawsze była uruchamiana na wakacje.

Dodaj swoją opinię