Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Nocna sprzedaż Samsungów Galaxy S8 i S8+

T-Mobile: Nocna sprzedaż Samsungów Galaxy S8 i S8+

LuiN 24 Kwietnia 2017 16:23

5 3

samsung galaxy s8 plus

Nie czekaj do rana i zgarnij swojego Galaxy S8 lub Galaxy S8+ tuż po północy - przekonuje w komunikacie sieć T-Mobile. Dodatkowymi argumentami są duże rabaty.

Już od pierwszych minut 28 kwietnia telefony Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8+ będzie można kupić w trzech salonach sieci T-Mobile:
  • Arkadia (Warszawa, ul. Jana Pawła II 82),
  • Galeria Bałtycka (Gdańsk, ul. Grunwaldzka 141),
  • Galeria Krakowska (Kraków, ul. Pawia 5).

Dla kupujących przygotowano specjalne warunki, niedostępne w regularnej ofercie. Telefony klienci otrzymują z 200 zł rabatem, a pierwsze 6 miesięcy abonamentu kosztuje 1 zł miesięcznie.




Najnowsze flagowce Samsunga w noc premiery można sobie sprawić w T-Mobile w cenie od za 499 zł (Galaxy S8) i 1019 zł (S8+). Dodatkowo, osoby które wybiorą się do Arkadii, będą mogły przetestować urządzenie DeX, transformujące w/w smartfony w komputer stacjonarny.

Zobacz: TEST: Samsung Galaxy S8+ - tak blisko ideału
Zobacz: Testujemy Samsunga Galaxy S8 i S8+

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

w sumie: 17
  • 1

    1. ~Bartek  2017-04-24 17:00:37  host: ip-37-109-33-88.a2mobile.pl

    200 zł rabatu, a telefon w cenie dwóch

  • 0

    2.  2017-04-24 17:12:22

    To te galerie czynne są w nocy???

  • 0

    3. ~r  2017-04-24 17:19:43  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    A w jakim abo? 300 miesięcznie?

  • 0

    4.  2017-04-24 17:39:40

    To ta oferta jest dostępna tylko tej nocy, a jej warunki i cenę poznamy jedynie osobiście w salonie t-mobile ...?

  • 1

    5. ~  2017-04-24 17:43:40  host: user-94-254-178-71.play-internet.pl

    4. Czytac nie umiesz ze dopytujesz o wszystko? Tobie czas nie powinien przeszkadzac bo i tak nie pracujesz wiec czy dzien czy noc to i tak spamujesz tylko na telepolis

  • 0

    6.  2017-04-24 17:47:04

    5). Jesteś taki elokwentny, mądry, czytać umiesz, to bliźniemu nie odpowiesz?

  • 0

    7. ~  2017-04-24 18:04:33  host: public-gprs362604.centertel.pl

    200 złotych to duży rabat?

  • 0

    9.  2017-04-24 18:13:30

    7). Niewiadomo.

  • 0

    10.  2017-04-24 18:15:08

    8). Pudło. Zresztą - co ciebie to obchodzi?

  • 0

    13.  2017-04-24 18:40:32

    11, 12 ) SoG

  • 0

    14. ~Parch  2017-04-24 19:42:17  host: 185.137.18.218

    Taki rabat sobie wsadzić możecie w dudę. Dział utrzymania klienta w TM może dać do 300 pln rabatu na S8 czy S8+ Mnie S8+ wyszedł 2100 brutto czyli 1700 po odjęciu VAT i - 19% bo wrzucam w koszty czyli ok. 430 do zapłaty tak na prawdę. Abo niecałe 100 brutto gdzie mam poteżny pakiet roamingu poza strefą TM. Także jestem zadowolony.

  • 0

    15. ~Parch  2017-04-24 19:43:52  host: 185.137.18.218

    Przepraszam, literówka, koszt telefonu to 1430, jedynke zjadłem. Przepraszam, głupota wyszła

  • 0

    16. ~  2017-04-24 21:17:06  host: user-109-243-34-20.play-internet.pl

    hehe Ciekawe czy będą fajerwerki pod salonami ;) wszak Samsung jest znany z dodawania gratisów do smartfona, wystarczyło w poprzedniej wersji pocierać tylną klapkę i podłączyć ładowanie :D kabummm

  • 1

    17. ~Ja++  2017-04-25 00:24:36  host: apn-31-0-68-233.dynamic.gprs.plus.pl

    LuiN, wy to publikujecie jako reklamę, czy jako wiadomość?
    Co to za tandetne slogany reklamowe: "Najnowsze flagowce Samsunga w noc premiery można sobie sprawić w T-Mobile w cenie od za 499 zł (Galaxy S8) i 1019 zł (S8+)" pisane bez informacji o wysokości abonamentu oraz rat za sprzęt?!

  • 0

    18.  2017-04-25 08:51:34

    17). Wszystko tajne, a gdy zadaję pytania, to jestem wyśmiewany, że śmiem pytać, że czytać nie umiem
    :-O

  • 0

    19. ~Piotrek  2017-04-25 09:14:41  host: 188.146.79.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W Media Markt/Saturn a pewnie i w innych sklepach można było zamówić i odebrać 8 dni przed premierą - bez zarywania nocy i stania w "ustawionej: kolejce po wymarzonego samsunga ;P

  • 0

    20.  2017-04-25 09:22:34

    @19: Masz Waść rację- ale i u nas niektórzy wkrótce śladem Amerykanów namioty pod sklepem ustawią i będą czekać. Bo muszą być pierwszymi posiadaczami nowego Appla albo Samsunga. Ich kasa i ich problem, mnie to wisi i powiewa- czasem w porywach nawet mi drynda.

Dodaj swoją opinię