Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: nie prezes, a dzieci pojadą na narty z Prezydentem

T-Mobile: nie prezes, a dzieci pojadą na narty z Prezydentem

sirmark 2 Marca 2016 18:11

6 6

Nie prezes T-Mobile Polska, a podopieczni Fundacji "Dorastaj z Nami" oraz uczniowie szkół podstawowych z Wisły spędzą dzień w towarzystwie Prezydenta Polski.



Na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy prezes T-Mobile Polska Adam Sawicki wylicytował za 100 tys. zł dzień na nartach z Prezydentem Andrzejem Dudą. Dzień ten spędzą na nartach dzieci.




Zobacz: T-Mobile: Prezes pojedzie na narty z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

Zespół T-Mobile wraz z Kancelarią Prezydenta RP zorganizował dzieciom wyjazd do Wisły pełen atrakcji. W najbliższy weekend (4-6 marca) dzieci spędzą z Prezydentem dzień na stoku w Istebnej oraz wspólnie obejrzą zmagania skoczków podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle. Dla pełnego komfortu dzieci T-Mobile wyposaży je również w zimowe stroje.

Podczas wspomnianego Balu Dziennikarzy udało się zebrać ponad 250 tys. zł. Dochód wspomoże najmłodszych poprzez Fundacje "Dorastaj z Nami", Fundację "Po Drugie" oraz Fundację "Nie jesteś sam". Nie jest to jedyna akcja, w której T-Mobile angażuje się w działania społeczne. T-Mobile jest również organizatorem m.in projektu Pomoc Mierzona Kilometrami, której celem jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: andrzej duda | adam sawicki | t-mobile

w sumie: 32
  • -3

    16.  2016-03-02 21:53:39

    Niech bawi dzieci, tylko do tego się nadaje. Marny z niego prezydent i mężczyzna.
    A i to z ograniczonym zaufaniem, trzyma z czarnymi, czort wie jakich jakich "nawyków" od nich nabył ;)

  • -2

    17.  2016-03-02 22:04:11

    ...jak ja bym chciał z naszym panem prezydentem na narty pojechać... że, aż, już.... tylko skąd ja te 100tyś. wezmę ? ile ja bym musiał dzieci narobić, żeby z tych 500-setek na dziecko uzbierać...

  • 1

    18.  2016-03-02 22:19:47

    Bardzo miły gest ze strony TMobile.

  • 0

    19.  2016-03-02 22:28:02

    16@Jest prezydentem? jest. A Ty co. Jaj na razie dorosłeś do poziomu narzekania.

  • 0

    20.  2016-03-02 22:29:55

    19@Miało być: Jak na razie dorosłeś do poziomu narzekania.

  • 1

    21. ~Leszek  2016-03-02 22:41:34  host: user-94-254-161-11.play-internet.pl

    T mobile powinien zrezygnować ze świadczenia usług telekomunikacyjnych i zająć się inicjatywami charytatywnymi... może w tym byliby lepsi :D

  • 1

    22.  2016-03-02 23:00:04

    Ci co sprawdzali stan konta w TMobile śmiało mogą powiedzieć, że się dorzucili do tego.

  • 0

    23. ~asf  2016-03-03 01:12:34  host: public-gprs516292.centertel.pl

    Jaki prezydent taka sieć:-D Ja na niego nie głosowałem bo jest słaby, potwierdził to rektor jego uczelni, to marionetka Jarosława, jedna kadencja i nikt nie bedzie nawet pamiętał.

  • 1

    24. ~asf 23  2016-03-03 06:28:26  host: n16-08-01.opera-mini.net

    a gdzie ty masz rozum? Tu sie o sprawach teletechnicznych pisze. Polithcy to w Fakt.pl

  • 2

    25. ~cyk-cyk  2016-03-03 07:02:29  host: n24-02-06.opera-mini.net

    @23. dobrze by bylo, zeby rektor uczelni do swojej wypowiedzi dolaczyl wlasne ID

  • 0

    26. ~Master Chief  2016-03-03 09:12:02  host: 83-238-213-212.static.ip.netia.com.pl

    @21 +1 ;)

  • 0

    27. ~sueshack  2016-03-03 10:22:35  host: 91.199.127.162

    Chciałbym nieśmiało zauważyć, że w języku polskim rzeczowniki pospolite piszemy z małej litery (chyba, że rozpoczynają zdanie). Nawet, jeśli dotyczy to papieża, prezydenta i prezesa.

  • 0

    28.  2016-03-03 10:33:11

    Jednym zabiorą innym dadzą w ramach akcji charytatywnej. Ciekawe kiedy będzie prawomocny wyrok i będą oddawać te 5 zł. ?

  • 0

    29. ~Drzewo1986  2016-03-03 11:27:11  host: n14-01-02.opera-mini.net

    Gratuluje gestu Tm. Słuszne posunięcie godne pochwały. Dobry początek ocieplania wizerunku :)

  • 0

    30. ~Push  2016-03-03 12:51:29  host: user-46-112-3-225.play-internet.pl

    Miłe zaskoczenie, pozytywnie 100%.

  • 0

    31. ~zibi  2016-03-03 12:56:56  host: 89-68-208-127.dynamic.chello.pl

    A za czyje pieniądze pojadą te dzieci? Przecież prezes T-Mobile nie da ze swojej (bardzo wysokiej) pensji ani złotówki na tą "wycieczkę". Również pracownicy T-Mobile nie dołożą ze swych pensji! Więc? Pobyt dzieci w górach sfinansują abonenci i użytkownicy. Jak to łatwo " rządzi się" cudzymi pieniędzmi. Jak to dobrze, że tego Operatora olałem jeszcze, gdy była Era.

  • 1

    32. ~  2016-03-03 13:22:44  host: 89-66-161-59.dynamic.chello.pl

    @zibi jeżeli już tak rozważasz to zastanów się za czyje pieniadze są np gwiazdy w reklamach, osobiście wole tego typu akcje gdzie pieniądze ida na dobry cel a i dzieciaki będą miały przygodę niż dofinansowywanie "celebrytów"

  • 0

    33. ~  2016-03-03 16:09:12  host: user-5-173-206-255.play-internet.pl