Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile na kartę i Heyah również bez limitów

T-Mobile na kartę i Heyah również bez limitów

LuiN 17 Października 2012 16:13

0 0

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.



Od 19. października z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania, zgodnie z poniższą tabelą:




Wartość doładowania Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 - 49 zł 5 dni
50 - 99 zł 10 dni
100 zł i więcej 20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T-Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Aktualizacja: 25.10.2012
W ofercie T-Mobile na kartę promocja "Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile na kartę" została wprowadzona dopiero 25. października. Szczegółowe informacje w tej wiadomości.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 266
  • 0

    293. ~Kajtek  2012-10-21 13:06:02  host: z16-01.opera-mini.net

    @292 Słuchaj gimbuśie sam jesteś ośioł i pewnie bez szkoły a te wypoćiny zachowaj dla śiebie.

  • 0

    294.  2012-10-21 13:59:46

    ~Kajtek - mnie nie są w stanie obrazić najbliżsi - rodzina i przyjaciele a co dopiero obcy ;-) Pytanie tylko - czy ma sens dyskusja z Tobą? Zrozum - nie mam najmniejszego zamiaru pisać ani ile mam lat, szczególnie Tobie. Jakbyś czytał, domyśliłbyś się ile mam lat, szczególnie kiedy pisałem o wieku moich synów. Kto wie czy nie są starsi od Ciebie ;-) 285. - o to cały czas pytam właśnie - wszyscy za to się "obrażają". 289. - powtórze po raz kolejny - ani mnie to ziębi ani parzy kto co robi, czy kradnie czy nie i kto na tym traci. Ja po prostu mówię - to dla mnie jest postępowanie niewaściwe, wprost - złodziejstwo. I tyle. Jęlsi tyle zawdzięczasz Playowi, to po co jeszcze go doładowujesz w takim razie, skoro jest i darmo i tani poza sieć? No po co? Sklep też nie zbiednieje jak wyniesiesz czekoladę czy pół litra wódki albo jakieś perfumy... Jo - zrozum - jak będziesz uczył tych co mało mają dostawać za darmo, to ich dzieci z Twojego ubezpieczenia zdrowotnego będą leczone, bo same nie zarobią... Pamiętaj...

  • 0

    295.  2012-10-21 14:01:34

    292. - a Ty coś wartościowego - dla innych - umieściłeś za darmo w Internecie?

  • 1

    298. ~Kajtek  2012-10-21 16:24:08  host: z36-04.opera-mini.net

    @Jo Widze że pojechałeś ostro ale masz racje musze to przyznać.

  • 0

    302.  2012-10-21 16:52:15

    301. : wziął przykład z Play-a ? ;)

  • 0

    304. ~antywlo  2012-10-21 18:07:09  host: c222-247.icpnet.pl

    ten typ sam sobie pisze pochlebne odpowiedzi na swoje własne posty

  • 0

    305. ~Oszukany  2012-10-21 19:12:22  host: ip-79-175-214-78.cable.smsnet.pl

    19 października ok. 10 doładowałem sobie konto kwotą 50 zł i czekam na darmowe rozmowy. O 16 wchodzę na fej-zbuka i czytam, że należy wysłać jakiś pier... do... lo... ny kod. Czemu wcześniej heyah nie podała takiej informacji na telepolis? Oszuści!

  • -1

    306.  2012-10-21 19:32:48

    @Oszukany bo heyah (T-mobile), Plus to nie play. Oni byli są i będą złodziejami, a ty sam sie na to godzisz to miej pretensje do siebie.

  • 1

    307. ~Oszukany  2012-10-21 19:46:16  host: ip-79-175-214-78.cable.smsnet.pl

    ~Andrzej311 - Wszystkie sieci są po jednych pieniądzach. Każda oszukuje, play też. Można mnożyć przykłady.

  • 0

    308. ~,,,  2012-10-22 01:15:39  host: c222-247.icpnet.pl

    @~Oszukany ,tym pier...kodem o którym wspomnialeś wyłączyłbyś sobie przy okazji roczną wazność konta, więc to takie szczęscie w nieszczęściu. To już nie jest ta sama Heyah co dawniej, skonczyły się w miarę przejrzyste warunki, a zaczeły bezczelne kombinacje, proby wyciągania pieniędzy za sprawdzenie stanu konta przez kod.

  • 0

    309.  2012-10-22 08:31:55

    @305: oszukany to jestes ale przez swoja glupote i nic wiecej, trzeba umiec czytac ze zrozumieniem - a wogole to trzeba najpierw przeczytac regulamin. Ale moze cos cie to nauczy, chociaz watpie

  • 0

    310.  2012-10-22 08:32:22

    wiadomo juz kiedy dokladnie wchodzi nolimit w tmobile?

  • 0

    311. ~  2012-10-22 08:40:37  host: z16-07.opera-mini.net

    kiedy się doczekamy słonych lara dla operatorów za oszustwa w reklamach

  • -1

    312.  2012-10-22 19:13:51

    301/303 - nie bądźcie śmieszni ;-) Jo - masz owszem rację. Tyle, ze ja nie mówię o "normalnej" biedzie. Ja mówię o cwaniactwie. Wczoraj wieczorem wychodziłęm po piwo i spotkałem sąsiada - nie wiem gdzie pracuje, na pweno także za granicą. Pracuje w każdym razie dużo. Córka studiuje prawo. Stać ich na sporo calkiem. Jak zwykle z nim zeszło na różne kwestie związane z cwaniactwem we władzy głównie, też na bezrobocie - wiesz co powiedział? Zaśmiał się tylko. Mówi, ze nie ma bezroocia o jakim mówią - pracuje z bezrobotnymi papierkowymi i jednznacznie ich lokuje - jako cwaniakó żerujących na normalnie pracujących i płacących podatki ;-) A propos - ja już ponad 50 zł na m-c płacę na fundusz pracy - mimo, ze nikogo nie zatrudniam...

  • 0

    316. ~  2012-10-23 21:08:08  host: ip-78-30-107-166.free.aero2.net.pl

    Mnie to nie boli bo i tak nie mam jak sprawdzić czy masz 5 lat i dzwonić do przedszkola czy może 50 ?

  • 0

    317. ~  2012-10-23 21:11:33  host: ip-78-30-107-166.free.aero2.net.pl

    Ogólnie nie rozumiem dlaczego osoba doładowująca 20 zł. i rozmawiająca 24h na dobę, ponoć oszukująca operatora, jest złodziejem a osoba prowadząca działalność gospodarczą, wliczająca w KUP abonamenty całej rodziny, kupująca kontent niezwiązany ze źródłem przychodów, oszukująca tak naprawdę nas wszystkich jest osobą godną naśladowania ?

  • 0

    319. ~1234567890  2012-10-23 22:49:41  host: 095160046044.rzeszow.vectranet.pl

    317, nie wiesz? Bo w Polsce po 1989 roku wg mainstreamowych mediów ktoś, kto ukradnie bułkę w sklepie jest złodziejem, ale ten kto ukradnie kilka milionów - jest przedsiębiorcą :) Ludzie tak głosują to tak jest.

  • 0

    320. ~  2012-10-24 17:29:34  host: 62.133.153.168

    @308 warunki są ok., pakiety w większości smsowy czy netowy na 30 dni. Co do no limit mnie to nie kręci, ja wolę w Heyah smsy. 4 gr zaś omijam właśnie w sieci, bo można sprawdzić tą drogą stan konta bezpłatnie i po krzyku.

  • 0

    321. ~Lord  2012-10-24 18:03:21  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    t-mobil n karte nie ma no limit :)

  • 0

    322.  2012-10-24 19:33:41

    No właśnie - nie ma regulaminu, nie ma usługi...

Dodaj swoją opinię