Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile myTouch HD - kolejne informacje

T-Mobile myTouch HD - kolejne informacje

Q! 16 Września 2010 08:01

0 0

my touch hd Do sieci trafiły kolejne zdjęcia oraz informacje na temat najnowszego smartfonu ze stajni T-Mobile - modelu myTouch HD. Zaoferuje on wszystko to, co powinien mieć nowoczesny smartfon, a nawet więcej.

T-Mobile myTouch HD posiadać będzie ekran o przekątnej 3,8 cali i nieznanej wciąż rozdzielczości. Wbudowany aparat fotograficzny z autofokusem i elementem doświetlającym pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpx, natomiast druga kamera - na rozmowy wideo w jakości VGA (640 x 480 pikseli).

Wśród dostępnych technologii bezprzewodowej transmisji danych znajdzie się 3G, HSPA+ oraz WiFi. Pobrane za ich pomocą dane będzie można zapisać w pamięci telefonu o pojemności 4 GB lub na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 32 GB (karta 8 GB znajdzie się w komplecie sprzedażowym).




Pełni multimedialności dopełni możliwość przesyłu obrazu w jakości HD na zewnętrzny ekran, co świadczyć może o obecności gniazda HDMI. Za wprowadzanie tekstu odpowiadać będzie słownik Swype, o którym szerzej pisaliśmy m.in. w tej oraz tej wiadomości.

Wszystkie te dobra pracować będą pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.2 (Froyo), a napędzać go będzie najprawdopodobniej dwurdzeniowy procesor firmy Qualcomm, taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~fOrCe  2010-09-16 08:17:31  host: 195.42.249.134

    A nawet wiecej? :) Froyo obsłuży te dwa rdzenie? :) Gdzie Router wifi, gdzie wifi /n :) Ja osobiście na słowach... "Zaoferuje on wszystko to, co powinien mieć nowoczesny smartfon..." zakończyłbym to zdanie ;)

  • 0

    2.  2010-09-16 09:47:40

    Ad 1. Instalujesz wireless tether i już możesz bezprzewodowo dzielić łacze. Skąd wiesz że nie będzie miał wifi n? Nic tu nie pisze takiego więc wróżką jesteś czy co? Co do pierwszego twojego zdania to zauważ że to procesor jest od tego aby obsługiwać system a nie odwrotnie.

  • 0

    3. ~  2010-09-16 09:53:07  host: nat-tor2-92.aster.pl

    2 rdzeniowy 1GHz?? wow, a u mnie w domu stoi PIII 600 MHz i całkiem ładnie sobie radzi z większością aplikacji :)

  • 0

    4. ~fOrCe  2010-09-16 10:01:40  host: 195.42.249.134

    Ad 2. Skąd wiesz, że będzie miał, skoro nie napisali? Z reguły jak telefon ma coś "lepszego" to się o tym pisze. Dana aplikacja lub/i system też musi obsługiwać dwa rdzenie, w przeciwnym przypadku informacja o tej specyfikacji nie ma żadnego znaczenia. A idąc dalej twoją logiką myślenia... czy najnowszy procesor Intela obsłuży windowsa 7? Czy to windows 7 sprawi, że procesor z 4 rdzeniami będzie w pełni wykorzystywany? Dobrze myślisz, ale źle to zapisałeś. Czepiasz się bo wstałeś lewą noga, tak rzecze wróżka Semira ;]

  • 0

    5.  2010-09-16 11:27:07

    To że w tej notce nic nie pisze na temat obsługiwanych standardów w-fi nie swiadczy że nie bedzie miał obsługi n. Zwróc uwagę, że zaprezentowane kilka dni temu nowe smartfony HTC mają własnie obsługę wi-fi n. Ten pewnie też będzie miał.

  • 0

    6. ~fOrCe  2010-09-16 14:04:45  host: 195.42.249.134

    Zwracam uwagę...

  • 0

    7.  2010-09-16 17:34:29

    7 zdanie jest nielogiczne

  • 0

    8.  2010-09-16 17:36:16

    zamiast: "co świadczyć może o" powinno byc: "o czym świadczyć może"

  • 0

    9. ~fOrCe  2010-09-17 08:17:40  host: 195.42.249.134

    A racja, racja :)

Dodaj swoją opinię