Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Music zastąpił Era Music Garden

T-Mobile Music zastąpił Era Music Garden

WitekT 5 Czerwca 2011 11:46

0 0
W raz z nową marką T-Mobile, PTC wprowadziła nową platformę skupiającą miłośników wszystkich gatunków muzycznych - T-Mobile Music. Zastąpi ona dotychczasowy portal Era Music Garden.

Szerzej o Era Music Garden pisaliśmy w tej wiadomości.

W nowej odsłonie portalu znajdzie się również nowy dział - przewodnik po letnich festiwalach z informacjami dla wielbicieli muzycznych imprez. Jak obiecuje T-Mobile, już niebawem specjalne odsłony konkursów festiwalowych.

t-mobile-music.pl.


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~  2011-06-05 11:50:53  host: host-0-12.internetunion.pl

    Dodam tylko jeszcze, że festiwal filmowy "Era Nowe Horyzonty" nazywa się teraz "Nowe Horyzonty", co wydaje mi się całkiem rozsądne - karmazynowy i tak jest w całej identyfikacji wizualnej mocno widoczny, co jednoznacznie łączy głównego sponsora. Wszędzie tego przedrostka T-Mobile bym nie zdzierżył.

  • 1

    2.  2011-06-05 11:54:43

    A mogło być T-mobile Musik Garten...

  • 0

    3. ~  2011-06-05 12:17:50  host: ip-94-42-154-82.ibd.gtsenergis.pl

    Z era nowe horyzonty to już zaklepane?

  • 1

    4. ~  2011-06-05 12:18:55  host: host-0-12.internetunion.pl

    http://nowehoryzonty.pl/

  • 1

    5. ~  2011-06-05 12:20:11  host: ip-94-42-154-82.ibd.gtsenergis.pl

    btw, w poniedziałek czeka wymiana identyfikatorów, co by nie pisać list łza się w oku zakręci :>

  • 1

    6.  2011-06-05 13:02:13

    1: to dobrze, ze skrócili nazwę, a nie dodali tę paskudną nazwę Teuer Mobile. Właśnie to mnie zastanawiało, bo wczoraj w radiowej Trójce dalej mówili o festiwalu Era Nowe Horyzonty...

  • 1

    7.  2011-06-05 14:50:02

    czy wszystkie utwory w mp3 w sklepie t-mobile sa w marnej jakosci 128kb/s?

  • 1

    8.  2011-06-05 15:20:36

    Wraz pisze się razem.

  • 1

    9. ~  2011-06-05 16:17:21  host: z16-01.opera-mini.net

    T-mobile ma festiwal filmowy Nowe Horyzonty. To jest konkurencja dla śród z Orange ? Bentkś

  • 0

    10. ~romcik  2011-06-05 20:31:11  host: acln222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy napis ERA z,mieni mi się na T-Mobile i kiedy to nastąpi ???

  • 1

    12. ~  2011-06-05 21:31:54  host: ckg171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10- na dniach:)

  • -1

    13. ~  2011-06-05 21:39:53  host: host-0-12.internetunion.pl

    12: a jeśli mam kartę SIM sprzed 7 lat?

  • 1

    16. ~  2011-06-06 08:27:46  host: p15-07.opera-mini.net

    Dokładnie 15. GSM to nic innego jak ewolucyjny krok do telepatii cyborgizacyjnej a my jesteśmy królikami doświadczalnymi. Za testowanie leków płacą więc i za to powinni płacić, zwłaszcza że jak napisałeś jest to szkodliwe co już potwierdzono.

  • 1

    17. ~Calm7  2011-06-06 09:09:19  host: z04-05.opera-mini.net

    15;16). Gadanie przez tel.kom. pewnie, ze jest szkodliwe, i to na 100%, (wiem z wlasnego doswiadczenia). Ale np. jaranie petow tez jest, a nikt nie domaga sie by papierosy byly darmo ;-)

  • 1

    19. ~Calm7  2011-06-06 09:50:44  host: z04-05.opera-mini.net

    18). To palacze sa juz bez zlych duchow w srodku? ;-) PS. Malpa nawet peta nie zapali, a taki czlowiek, istota tak inteligentna-jara bez opamietania... Niepojete!

  • 1

    21. ~Kronek  2011-06-07 09:55:49  host: public13554.xdsl.centertel.pl

    ~10 ma to nastąpić na dniach, jeśli jesteś klientem jeszcze sprzed rebrandingu to według informacji zawartych między innymi na telepolis, będziesz miał wybór czy chcesz mieć wciąż napis Era na wyświetlaczu czy też T-mobile. Informacje dostaniesz w wiadomości sms.

Dodaj swoją opinię