Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: mix na liczbę doładowań już bez telefonu

T-Mobile: mix na liczbę doładowań już bez telefonu

Piszemy o tym pierwsi WitekT 26 Stycznia 2014 11:33

7 11

Z początkiem lutego T-Mobile wycofuje oferty mix z telefonem na liczbę doładowań z oferty własnej i Heyah - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.




Oferta mix z telefonem na liczbę doładowań będzie dostępna tylko w ofercie utrzymaniowej Heyah poprzez BOA. Podstawowa oferta T-Mobile i Heyah, a także utrzymaniowa t-mobile, będzie dostępna tylko w opcji bez telefonu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah | t-mobile

w sumie: 81
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~piotr  2014-01-27 03:10:07  host: 78.10.172.57

    "polacy nie gęsi..." też swój rozum mają i na odkładane na później zmiany na lepsze nie czekajją! klienci "głosują" nogami czyli przenoszonymi numerami. i tak róbta. to od nas zależy która firma zostanie na polskim rynku i nawet poprawi dostępne usługi. tu zgadzam się z bodaj dwoma spośród komentarzy wcześniejszych, że mini max w play i konkurencyjna oferta odnogi orange mają najlepsze oferty, choć w przypadku playa minuty w tej taryfie nie są najtansze jednak szczegóły mają dla mnie znaczenie: po wydzwonieniu 100 minut w miesiącu więcej nie płacę... a najistotniejsze jest to, iż jeżeli mało dzwonię czy smsuję to nikt z konta prepajd pieniędzy mi nie bierze i one nie przepadają. a jak pogorszy się oferta to zmienię sieć i taryfę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    77.  2014-01-27 07:43:11

    Ostatni mix prepaidowy na rynku, który się opłaca to Zetafon. Telefonów wielkiego wyboru nie ma ale za to w innych sieciach przy doładowaniu za 50 zł na 3 mies. nic sie nie dostanie. Za to w zetafonie obowiązują te same taryfy co na zwykłej karcie i można je dowolnie zmieniać. Minus jest taki że to umowa czasowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~OreO  2014-01-27 08:29:41  host: 37.31.238.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @73 interesu nie zwiną. Rynek polski ma dość dużo użytkowników. Poza tym modernizują sieć. Idzie LTE, to i pewnie oferty będą nowsze/inne

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~lool  2014-01-27 09:16:23  host: public-gprs703990.centertel.pl

    To sie po prostu nie sprzedaje i nie oplaca sie klientom. Niemal 90% klientow, ktorzy chca przedluzyc mix przechidza do abonamentu, bo po prostu bardziej sie oplaca. I tak samo w przypadku nowych umow. Zamiast doladowanie za 25 zl gdzie ma sie okolo 60 minut, ludzie wola wybrac abo za 29,99 i miec 800 minut... Proste...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81.  2014-01-27 09:46:58

    Mix dla mnie zawsze był najgorszą ofertą,zobowiązanie jak na abonamencie ale z telefonami droższymi i ogólnymi warunkami dużo gorszymi niż na abonament,ale można go bardzo łatwo dostać i to w zasadzie był jak dla mnie jedyny plus, który dla mnie nic nie znaczy.Wole kupić sobie sam telefon taki jaki ja chce i do tego prepaida i wyjdę na tym lepiej niż każdy mix oferowany obecnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83. ~Ciekawe  2014-01-27 11:19:27  host: aeol93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    82 - bynajmniej to nie synonim "przynajmniej"!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84.  2014-01-27 13:23:12

    @77 Za 50/kwartał masz miesięcznie 14 dni bez limitu minut na komórkowe lub 7 dni bez limitu na SMS, net, komórkowe i stacjonarne, lub 131 minut do wszystkich i darmowy net, lub 400 SMS.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85.  2014-01-27 14:55:23

    ~Geniu - co im się niby utnie? Nic im się nie utnie... To co Ty wiesz to nie jest nawet wierzchołek góry lodowej w tym przedsięwzięciu... Po co więc komentować - aż tak płytko? Może rozwiniesz swoją opinię trochę chociaż?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    86. ~  2014-01-27 14:55:44  host: ip-78-30-102-64.free.aero2.net.pl

    Ale nic nie przebije ich 4 groszy :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87.  2014-01-27 15:02:13

    AERO2 USER - starym czytelnikiem jesteś... Ale pojęcia nie masz o prawie (zapewne przestrzegania swoich praw się domagasz?). Jakbyś poczytał ustawę, to byś wyczytał, ze umowa ma mieć zapis o terminie obowiązywania (pomijam umowy na czas nieoznaczony, które są jakby podstawową formą). Jak wyobrażasz sobie umowę na 50 doładowań i maksymalnie na 2 lata w kontekście cenników obowiązujących na zasilenia i ważności konta? Naprawdę, zanim zaczniesz doradzać operatorom, poczytaj wcześniej przepisy - wszystkie dotyczące tematu ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88. ~Jarko  2014-01-27 21:49:31  host: afeb221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferty jeszcze nie ma, a już wszyscy się nakręcają :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~keenpl  2014-01-28 00:18:13  host: 178.183.143.187.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    82 : lool jak komentujesz to połącz się przez inną sięć : ~lool 2014-01-27 10:35:41 host: ptcnat.t-mobile.pl

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90. ~Q  2014-01-28 16:29:32  host: static-201-10.is.net.pl

    @89 : ze ma net z t-mobile to znaczy, ze nie moze sie wypowiedziec? Szczegolnie, ze ma racje, Te mixy ida tylko za granice, na miejscu sprzedaja sie raczej abonamenty, FONa juz nie ma. Ja sprzedaje T-mobile i wiem, ze koles spod 82 ma racje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91. ~Arek  2014-01-28 22:58:44  host: host-178.215.202.44-internet.zabrze.debacom.pl

    Nie zapomnijcie o telefonie z FirefoxOS który wypuścili. Mieli wyłączność i co z tego. Są duże problemy, a miks trzeba płacić. Jak ktoś zna temat to wie o co chodzi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92. ~Roland  2014-01-30 10:06:02  host: user-164-127-200-108.play-internet.pl

    To teraz pytanie jak dokładnie zmieni się oferta, mixy straciły sporo na rzecz tanich abonamentów w których można dostać już całkiem sporo (jeśli chodzi o minuty/smsy)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94. ~gość  2014-02-03 19:27:08  host: 81-210-14-165.ip.netia.com.pl

    dla mnie to porażka, zostały mi 4 doładowania , wybrałam telefon i skucha... a na abonament dochodzą jakieś dziwne raty za telefon, więc w ogóle się nie opłaca, a mix na ilość doładowań dla mnie był super

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95.  2014-02-05 19:16:16

    Zniknęły już wszystkie oferty MIX + telefon :(