Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Milion klientów Jump!

T-Mobile: Milion klientów Jump!

LuiN 2 Stycznia 2015 11:09

10 7

2 stycznia startuje noworoczna kampania reklamowa T-Mobile. Przedstawione zostaną w niej oferty abonamentowe Jump!, które przyciągnęły do tej pory milion użytkowników.



Nowa kampania T-Mobile koncentruje się na najważniejszych atutach taryf Jump! - czyli nielimitowanych połączeniach krajowych, SMS-ach oraz MMS-ach do wszystkich sieci. Taryfy Jump! od momentu wprowadzenia w czerwcu 2014 roku zdobyły jak dotąd ponad milion użytkowników.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Nowy spot promuje również Internet LTE, który dla klientów T-Mobile jest teraz dostępny o 50% taniej, a w radiu i Internecie dowiemy się o ważnej przez rok paczce 12 GB Internetu LTE dla klientów ofert Mix.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: T-Mobile - połowa ceny Internetu w prezencie
Zobacz: T-Mobile: 12 GB transferu gratis w taryfach Nowy Mix

Źródło tekstu: T-Mobile     
Źródło zdjęć: T-Mobile

Dodaj do:

Tagi: jump! | t-mobile

w sumie: 101
  • -5

    85.  2015-01-04 22:31:26

    83 - no jak ktoś lubi więcej płacić i mieć dłuższe kontrakty...

  • -5

    86.  2015-01-04 22:39:00

    84 - nie rozumiem, więc wytłumacz głupolowi ;-) Pozerstwo? Tobie moje pozerstwo bokiem wychodzi? Zabawny jesteś - i nieco widzę ograniczony ;-)

  • 5

    87. ~  2015-01-05 08:04:28  host: 77-254-169-63.adsl.inetia.pl

    >wlo nadal nie dociera. Mistrzu, powtorze: zajmij sie swoim "ciekawym" zyciem, a nie wtracaj w cudze dyskusje - pniewaz ja takich jak Ty ignoruje z definicji, a na ten konkretny moment odpowiadam Ci tylko z grzecznosci. Mnie naprawde takie osoby jak Ty nie obchodzia, nie interesuja: ani co myslycie, ani co robicie. Twoje frustracje, mitomania jak i calosciowe pieprzenie splywaja po mnie jak po kaczce. Zajmij-sie-swoimi-sprawami-czy-do-tar-lo?

  • -5

    88.  2015-01-05 08:11:20

    87 - moje sprawy to moje sprawy - zajmuję się tym czym w danej chwili chcę... Więc nakazywać czy tam wskazywać, co mam robić - nie musisz - bo nie ma znaczenia żadnego Twoje wtrącanie się do mojego życia ;-) Jeśli natomiast Tobie nie odpowiada co tutaj robię - jak zaznaczyłeś a jednak co innego robisz... rzeczywiście ignoruj wszystko, cokolwiek tu powiem ;-)
    Frustracje? Mitomania?

  • 5

    89.  2015-01-05 08:33:35

    @up I "dyskusja"... Gdzie jest administrator, który miał czuwać nad opiniami, żeby mieściły się w temacie? Bo z tego co widzę, to kolega wlo (jak zwykle zresztą) naklepał farmazonów zupełnie nie na temat. Tych pseudo wypocin kończonych "uśmieszkami" NAPRAWDĘ nie da się czytać. @88 Może załóż bloga o życiu, będziesz się spełniał w swoich wynurzeniach, a i na telepolis.pl mniej czasu znajdziesz?

  • -5

    90.  2015-01-05 08:33:40

    A! Podpisuj swoje komentarze... Najlepiej na czerwono ;-) Będę wiedział z kim mam do czynienia. Jak na razie, nie podpisując się, jesteś NIKIM. A jak można z nikim dyskutować? No - musze skończyć, bo fiksuję chyba mówiąc do nikogo - więc... do siebie? ;-)

  • -5

    91.  2015-01-05 08:40:53

    slawekt - dyskusja, jak każda tego typu jest oczywiście bez sensu, zauważ jednak, że (mimo uwagi, ze nie należy wtrącać się do "cudzych" dyskusji) gość w poście 67 w sposób określony nazwał określoną grupę użytkowników (bo nie tylko tego, do którego się zwrócił) - wskazując, ze użytkownicy bezlimitów za 50 złotych to głupole, wskazując, ze są tacy, którzy potrzebują tylko 100 minut. No są. Ale jeśli za to płacą 20 złotych... No sorry - w dzisiejszych czasach płacić 20 zł za 100 minut to co to jest jak nie głupota? Może On sam potrzebuje tylko takiego i aż tak drogiego abonamentu i go uraziła moja opinia?

  • 4

    92. ~abel  2015-01-05 08:56:43  host: n06-02-03.opera-mini.net

    wlo to stary dziadek, ktory wsrod swoich rowiesnikow nie ma szacunku, uchodzi za wiejskiego glupka wiec postanowil leczyc kompleksy popisujac sie "blyskotliwoscia" wsrod malolatow.
    klepie te komentarz jak dziecko z internetowym ADHD. po co z d.e.b.i.l.e.m dyskutujwcie? zglaszajcie do usuniecia i minusujcie, przynajmniej nie bedzie widac glupot tego trolla.

  • -5

    93.  2015-01-05 09:24:16

    92 - dobry jesteś... nie myślałeś o specjalizacji jakiejś? Płacą mnóstwo pieniędzy takim specom ;-)

  • 1

    94. ~abel  2015-01-05 10:22:31  host: n06-01-04.opera-mini.net

    dawaj dziadziu, dawaj. popisz sie swoja madroscia poki jeszcze w klawiature trafiasz. na zarobki nie narzekam, jestem juz po "jakiejs" specjalizacji i dlatego mam xo robic w przeciwiwnstwie do ciebie. wsrod mlodocianyxh nie mam potrzeby sie popisywac. idz przewietrz gacie bo od Swiat na fworze niw byles wiec odor bije jak od atarwgo capa.

  • -4

    95.  2015-01-05 10:27:27

    94 - no widzę, że masz co robić... zdalną psychoanalizą się zajmujesz... Albo może masz nadmiar, podobnie jak ja wg Twojej opinii, czasu i w ramach hobby portrety psychologiczne tworzysz? Zastanawia mnie tylko, skąd wiesz o tym smrodzie? Ja nie mam u siebie technologii pozwalającej przesyłać zapachy... Mówisz, że mimo tego i tak czuć?

  • 2

    96. ~abel  2015-01-05 10:32:43  host: n06-01-04.opera-mini.net

    bardzo dobrze koledzy. minusujcie i juz starego dziada nie widac. nie dyskutujemy tylko ignorujemy i po minusie dajemy i do usuniecia zglaszamy. niech stary dziad sobie pisze ale my nie bedziemy przynajmniej go widziec :)

  • 0

    97. ~oem  2015-01-05 11:05:16  host: 89-79-184-9.dynamic.chello.pl

    1.Virgin Mobile No limit + 10GB net -45 PLN
    2.RBM No limit + 2GB net -39 PLN
    3.NJU No limit + 2GB net -39 PLN
    T-Mobile....... Nie

  • 1

    98. ~oem  2015-01-05 11:12:31  host: 89-79-184-9.dynamic.chello.pl

    1.płatne mms-Y :(
    2.aktywacja 49 PLN :(
    3.nie mam zasięgu w centrum w-wy :(

  • -4

    99.  2015-01-05 11:13:02

    97 - zadziwiające, ze ten milion nie w nju albo w Red Bull-u nie wylądował, nie?

  • 1

    100. ~oem  2015-01-05 15:19:04  host: 89-76-11-201.dynamic.chello.pl

    #99 jak to zwykle bywa wybór nie jest prosty .....
    nie neguje jakości i zasięgu T-Mobile ale
    250MB netu to żenada i do Jump-a migrowali
    pewnie 50+ klienci

  • -4

    101.  2015-01-05 15:38:13

    100 - nie zwróciłeś uwagi, ze to co dla Ciebie jest żenadą, innym nie przeszkadza? Ja na początki 2014 wyłączyłem na moim głosowym numerze pakiet internetowy np. Korzystam z cennikowej stawki 2 gr/1 MB (taktowane co pół) - znacznie mniej to wychodzi niż najtańszy pakiet 300 MB - ale też 300 MB to dla mnie o wiele za dużo. Do korzystania z Internetu mam komputery ;-)

  • 1

    102. ~kalm7  2015-01-07 18:29:06  host: user-94-254-129-65.play-internet.pl

    @103 Zupełnie zgadzam się z Twoją opinią. T-Mobile to złodziej, popieram ;-)

  • 1

    103. ~T-Mobile to złodziej...  2015-01-07 18:33:31  host: abak51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T-Mobile to złodziej...

  • 0

    104. ~doktor  2015-01-08 20:58:15  host: 92.60.132.22

    rozmowy,sms,mms bez limitu za 19,99 przez 12 m-cy a potem 29,99 pzrez drugie tyle, wychodzi no limit za 25 zł, dla mnie spoko

Dodaj swoją opinię