Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile ma pozyskać dla Alior Banku 2 mln klientów

T-Mobile ma pozyskać dla Alior Banku 2 mln klientów

LuiN 23 Stycznia 2014 18:41

7 13

Dzięki współpracy z T-Mobile planujemy w okresie pięciu lat pozyskać około 2 mln klientów - powiedział PAP Julian Krzyżanowski, rzecznik prasowy Alior Banku. Do 2018 roku liczba klientów banku ma się tym samym podwoić.




Alior Bank ma obecnie 2,15 mln klientów. Bank liczy, że dzięki pięcioletniej umowie z T-Mobile Polska, podpisanej w grudniu 2013 roku, uzyska kolejne 2 mln klientów.


t-mobile w roli pośrednika banku zaoferuje wybrane produkty w swoich punktach sprzedaży, zapewniając zarówno brand, jak i marketing. Na liście oferowanych usług znajdą się m.in. rachunki bankowe, kredyty czy karty płatnicze, a oferta będzie dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:

Tagi: alior bank | t-mobile

w sumie: 84
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    82.  2014-01-24 01:50:15

    @81 Commerzbank regularnie co 2 lata ma problemy więc nie wiem co gorsze :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    83.  2014-01-24 02:00:11

    @82 Ale Commerzbank ma lepszy szkielet i akcje są pewniejsze niż jakiś Alior Bank. Najpewniejszym bankiem w Polsce jest PKO BP tylko że nie są tani a kolejki jak za komuny w mięsnym :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    84.  2014-01-24 02:05:56

    @78 ING? Ten bank, który opiera się JAVIe? Ten bank, który dopiero niedawno wprowadził przelewy w czasie rzeczywistym między swoim rachunkami nawet w weekendy i święta? Ten bank, którego system sam wybiera czy dostać hasło smsem czy nie? ING to tylko OFE ale nie bank :) Oni są zawsze sto lat za murzynami :) Inteligo jest za to bardzo dobrym systemem. Moim szczerym zdaniem - drugi po mBanku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    85. ~DSV  2014-01-24 05:37:51  host: host-212-67-140-70.cable.net-inotel.pl

    Może i bank dobry, ale dziwne mają metody... Przekonałem się na własnej skórze 3 miesiące temu. Chciałem założyć lokatę terminową. Nigdy nie byłem ich klientem. Po prostu wtedy mieli całkiem niezły %, lepszy niż w innych bankach, Odstałem 10 min w kolejce, i jak się dowiedziano, ze nigdy nie korzystałem z ich usług, to musiałem założyć tzw kartotekę osobową. Niestety u kogoś innego. Jak wróciłem z powrotem do kasy, musiałem odstać kolejne 40 min. Gdy przyszła kolej na mnie, szczęka opadła. Okazało się, że nie założę lokaty (przelewem z mojego konta-tak zawsze do tej pory przy zakładaniu innych lokat robiłem), chyba, że u nich założę konto osobiste i sobie na konto osobiste przeleję. Albo druga metoda - przyniosę gotówkę do banku. (jakieś 60 tys zł). To jest ich "Wyższa kultura bankowości"...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    86. ~  2014-01-24 06:10:50  host: 81-219-200-130.adsl.inetia.pl

    @85 - bo to nie jest dobry bank. Dochodzi do zbyt wielu chorych sytuacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    87. ~tomunia  2014-01-24 08:23:09  host: 91.231.83.182

    kolejny powód żeby trzymać się z dala od T-Debile

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    88.  2014-01-24 08:29:25

    ten bank jest poje.bany ostatnio np wysyłali byłym klientom smsy że mają na koncie ujemne saldo około 8zł i żeby to wyjaśnić trzeba przyjsc do oddziału:) proszę moderatora o nie usuwanie (lub nieusuwanie) tego komenta - trzeba ostrzec innych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    89. ~Mag  2014-01-24 08:37:05  host: user-164-127-46-146.play-internet.pl

    Jezu jaka dyskusja na tematy iście bankowe :), ING mam, ogólnie jest dobrze, ale system logowania oraz właśnie te hasła na SMS które przychodzą w najmniej spodziewanych momentach mnie irytują, jeśli Alior z T-M zrobi jakąś ofertę, w której będzie tańszy abonament/tani ROR to można pomyśleć o przeniesieniu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    90.  2014-01-24 10:10:18

    64. - przedstaw się... wtedy nie będzie problemu. Jeśłi bez stałego nicka piszesz - jesteś nikim... Jak dla mnie - traktuję wszystkich bez podpisu jak jedną osobę. Bo niby jak uwazasz mam być poważny w rozmowie i pamiętać, ze Ty to Ty? Mam pamiętać host, z którego piszesz? No nie rozśmieszaj mnie... Akurat wtrąciłem się do rozmowy, ale sądze że nie tylko do mnie się to odnosi...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91.  2014-01-24 10:48:32

    @89 i inni: kto Wam powiedział że ROR (lub jakikolwiek jego element) ma być płatny??? Zapraszam do krajów cywilizowanych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    92.  2014-01-24 11:57:06

    tomunia - wiesz, jakby w mojej piekarni za darmo chleb dawali, też bym brał... Albo jakbym licencji za oprogramowanie nie musiał płacić, z którego korzystam, żeby zarabiać... Kto wiem - może za darmo bym usługi świadczył?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    93. ~Calm7  2014-01-24 12:06:21  host: n14-02-02.opera-mini.net

    92). wlo. Chleba nie mogą darmo Ci dać, bo by zaraz interes musieli zwinąć. I to nie z winy kwestii zarabiania, a.. państwa, które promuje ten chory system...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    94.  2014-01-24 12:10:50

    Calm7 - wiesz, ze kpię... Chodzi o ludzi... Każdy by miliony chciał mieć ale od innych chce wszystkiego za darmo... Może i usługi własnej firmy chciałby za darmo? A gdyby on był firmą? Są tacy co mówią, ze za minimum nawet z domu nie chce im się wychodzic -... Taki naród - hipokryzja poganiana dwulicowością i odwrotnie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    95. ~  2014-01-24 12:31:07  host: 87.204.173.135

    typpowy parabank jak mbank, polbank i jeszcze kilka innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    96.  2014-01-24 14:58:40

    91: A kto powiedział, że dobry ROR ma być za darmo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    97.  2014-01-24 15:29:19

    Bo wszystko powinno być za darmo?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    98.  2014-01-24 18:20:54

    @96 @97 Nie za darmo, tylko za nasze pieniądze. Jeśli nasze pobory lądują na rachunku, to są w dyspozycji banku. Fakt, że możemy je w dowolnym momencie wykorzystać, ale z reguły ich część, czasem całkiem spora pozostaje na koncie, czyli de facto pożyczamy je bankowi. Przy oprocentowaniu takiego wkładu wynoszącym 0 % (słownie: zero) podczas gdy lokaty mają wyższe oprocentowanie, to bank obracając naszymi pieniędzmi zyskuje. Jeśli w zamian za to otrzymujemy bezpłatnie określone usługi (prowadzenie rachunku, obsługa internetowa, karta, przelewy itp.) to ok, ale jeśli mamy za to płacić, to już tak pięknie nie jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    99.  2014-01-24 19:18:18

    piechucki - rzeczywiście... Ile? tydzień? miesiąc? Pytanie czy to co robi bank (pomysł i realizacja oraz zysk) daje mu stosowny zysk, z którego mogą Tobie dać usługę bezpłatna? Czasem tak czasem nie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowe Polaków, o których się tu tyle mówi, biorąc pod uwagę, ze Polacy uwielbiają mieć rachunki w wielu bankach (bo od czego są) to rzeczywiście tych poborów wpłacachych na konta wystarcza na wszystko i na odsetki jeszcze konkretne powinno wystarczyć, nie? Szczęście w tym wszystkim, ze ludzie są tak głupi, ze biorą kredyty tak wysoko oprocentowane, ze banki mają z czego w te konta inwestować... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    101.  2014-01-25 18:07:41

    Jak najbardziej masz rację - mówiłem o tym - jeden dużo wpłaca i oszczędza inny mniej i na debecie jedzie... Ale ciągle nie znasz tego bilansu dla banku. Osobiście uważam, że jakby prowadzenie standardowych rachunków wychodziło co najmniej na zero, nie byłoby tak wysokich prowizji za dodatkowe operacje niestandardowe i odsetek od kredytów czy chociażby limitów w rachunku. Krzywda... Bank ma problem, tylko wtedy jak właściciel go okrada albo zatrudnieni "specjaliści", a w każdym przypadku to najlepszy biznes jest. A więc robisz to co ja - bo każdy z nas wie co dla niego najlepsze ;-)