Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: kolejny etap kampanii "2x więcej na konto"

T-Mobile: kolejny etap kampanii "2x więcej na konto"

Q! 24 Lipca 2012 10:59

0 0

T-Mobile rozpoczął kolejną kampanię reklamową związaną z promocją 2x więcej na konto.

Kampania trwać będzie w serwisie społecznościowym Facebook. Jej pierwszym etapem będzie przedstawienie miast, które będą się ubiegały o tytuł gospodarza akcji podwajania. Uczestnicy kampanii będą mogli głosować na najlepsze miejsca w mieście, które zasługują na wprowadzenie stanu podwajania.




Akcja prowadzona będzie we Władysławowie, Sopocie, Mikołajkach, Giżycku, Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Mielnie. Więcej informacji na temat akcji znaleźć można na profilu T-Mobile na Facebooku pod tym adresem.

Szerzej o promocji 2x więcej na konto pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 1

    16. ~  2012-07-24 13:44:19  host: ip-37-209-128-33.free.aero2.net.pl

    Dziadowska promocja- jak przeczytalem regulamin, to od razu stwierdzilem ze to manipulacja a nie promocja. Nie warto, a zwykle podwojne doladowanie dla wybranych - oczywiscie T sie boi dac wszystkim, bo by olali ich *** promocyjke dla idiotow.

  • 0

    17.  2012-07-24 14:07:16

    Gadacie, chociażby środki z konta promocyjnego wykupić sobie paczki internetu. To nie byłby zły pomysł.

  • 0

    18. ~Andrzej  2012-07-24 14:07:35  host: z55-15.opera-mini.net

    Przepraszam że nie na temat. Nigdy nie miałem do czynienia z GG. W związku z tym mam pytanie (proźbę). Czy z tego GG co się ukazało można też dzwonić? Bardzo proszę o odpowiedź.

  • 1

    19. ~  2012-07-24 14:47:22  host: z36-10.opera-mini.net

    w gali takie czasopismo, są teraz darmowe stary tmobile

  • 1

    20. ~  2012-07-24 14:47:57  host: z36-10.opera-mini.net

    startery upsss

  • 1

    21. ~  2012-07-24 15:00:36  host: z38-09.opera-mini.net

    Jak to jest z tymi pakietami danych z 2xwięcej? Miesiąc temu włączyłem 2x, doładowałem konto, kupiłem pakiet internetowy i mi pobrało z głównego salda?

  • 1

    22. ~  2012-07-24 15:11:07  host: public10876.xdsl.centertel.pl

    pakiety powinno pobrać ze środków bonusowych

  • 0

    23. ~  2012-07-24 15:16:20  host: z57-16.opera-mini.net

    @21 moze pakiet aktywowales zanim przyznali ci srodki bonusowe za podwojne doladowanie

  • 1

    24. ~  2012-07-24 15:58:55  host: v07-15.opera-mini.net

    @17 To zrób to sam, a nie wmawiaj innym, klakierze.

  • -1

    25. ~  2012-07-24 16:25:11  host: a3-me.krak.tke.pl

    @6 Ale tu miasta nie walczą ze sobą, tylko miejsca. Akcja odbędzie się we wszystkich 10 miastach. Mi się tam podoba, jak mogę dostać podwójny gratis.

  • 0

    26. ~  2012-07-24 16:26:44  host: z57-16.opera-mini.net

    tak czy inaczej w innych sieciach nie maja czegos na ksztalt podwojnego doladowania, najwyzej dadza 10-20% bonusu i tyle

  • 0

    27. ~Marco Polo  2012-07-24 18:19:40  host: apn-95-41-192-246.dynamic.gprs.plus.pl

    Dużo dzwonisz weź abonament na rok, nie masz fona i kasy weź na 2 lata, masz kasę kup w "sklepie" i abo na rok, mało dzwonisz lub nie możesz abo weź kartę gdzie masz 29 lub 30 gr za min. Wszystko z głowy. I najważniejsze: czytaj regulaminy! Jeżeli dzisiaj ktoś nie czyta kruczków w regulaminach to jest oskubywany. Wszędzie, absolutnie wszędzie: ubezpieczenia, pożyczki, telekomunikacja, promocje w sklepach, debilne konkursy audiotele itp. Niestety wciąż większość społeczeństwa daje się wrabiać, szkoda mi ich.

  • 0

    28. ~zenek73  2012-07-24 18:40:47  host: 89-69-192-10.dynamic.chello.pl

    Głosuję na Wąchock. Kolejna akcja podwajania do której nie zostałem zaproszony :/

  • 0

    29. ~  2012-07-24 20:38:29  host: v12-15.opera-mini.net

    @28 Zmień operatora, ja już dawno temu straciłem nadzieję na jakiekolwiek pozytywne zmiany w tej sieci. Od czasu gdy zniknęła Era, promocje w prepaidzie są do niczego.

  • 0

    30. ~  2012-07-25 08:15:56  host: z23-07.opera-mini.net

    Troche sie zmienilo. Dali roczna waznosc konta jako druga siec po Play i potezne, zroznocowane paczki danych. Nie powiedzialbym ze za T nic sie nie zmienilo.

  • 0

    31. ~p  2012-07-25 16:07:20  host: 37.30.4.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    z d... "promocja"

  • 0

    32. ~  2012-07-25 23:30:10  host: user-46-113-110-212.play-internet.pl

    Całkiem dobry dobór miast jak na wakacyjny okres czasu. Wiele osób wciąż pozostaje w kraju i jak się ostatnio dowiedziałam plaże można również znaleźć w metropolitycznej stolicy :) w sumie ta kampania z podwójnym doładowaniem jak dla mnie mogłaby się nie kończyć.

  • 0

    33. ~jk  2012-07-26 12:21:50  host: dynamic-78-8-30-215.ssp.dialog.net.pl

    T mobile ma nas za debile. Nikt o zdrowych zmysłach nie da się na to nabrać. Minutowe naliczanie , strata rocznej ważności konta, brak możliwości kupna pakietów za promocyjną kasę. Jak nie dostanę smsa o PRAWDZIWYM podwójnym to wygadam moją kaskę i spadam gdziekolwiek. Wszędzie będzie lepiej niż u Niemca :)

  • 0

    34. ~  2012-07-27 13:41:08  host: v10-15.opera-mini.net

    @33 Niestety, zgadzam się. Konkurencja daje lepsze oferty!

  • 0

    35. ~Romek  2012-08-09 20:42:33  host: host-87-101-16-61.proxnet.pl

    Za takie podchody trzeba sieci powiedzieć dowidzenia

Dodaj swoją opinię