Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Kolejny "as" w ofercie na kartę

T-Mobile: Kolejny "as" w ofercie na kartę

LuiN 27 Października 2016 09:42

5 18

Sieć T-Mobile rozesłała zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się 27 października o godzinie 19:30. Tematem będzie oferta na kartę.



Odkryjemy niektóre karty z naszej talii i wprowadzimy do gry następnego asa - czytamy na zaproszeniu.


Jakich poprawek Waszym zdaniem wymaga oferta na kartę sieci T-Mobile?




Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-mobile na kartę

w sumie: 190
  • 0

    171. ~Panie Witku  2016-10-28 12:04:11  host: public-gprs353980.centertel.pl

    Kolejnym asem.... będą dodawać plastikowe woreczki by można było rzygnąć kulturalnie na widok ich oferty?

  • 0

    172. ~Diabeł tasmanski  2016-10-28 14:06:50  host: public-gprs362415.centertel.pl

    Jak tę ofertę ogłoszą, to ja ocenie. Nie wiem skąd tylu wśród was wrozbitow którzy już wiedzą co tmobile ogłosi. Poproszę od razu o info czy w tegoroczne Święta będzie śnieg

  • 1

    173.  2016-10-28 14:16:28

    Cierpliwości, T-Mobile rzeczywiście ma coś nowego, ale jeszcze musicie dzień czy dwa poczekać.

  • 0

    174.  2016-10-28 14:37:45

    Oooo :P ale coś byś LuiNie zdradził więcej :P niech się rozszaleje info i piekło dla play :D

  • 0

    175. ~vic  2016-10-28 14:42:46  host: 85-222-14-58.dynamic.chello.pl

    ręce opadaja jak sie patrzy na te dyskusje. TMobile ogłosi- zobaczymy czy bedzie as. Zaskocza pozytywnie to super, a jak nie to bedziemy porównywać

  • 0

    177. ~  2016-10-28 14:57:34  host: public-gprs353980.centertel.pl

    As im wypadł z rękawa i potoczył się pod szafę :D

  • 0

    178.  2016-10-28 15:04:17

    @177: no co teraz? trzeba szybko szafę odsunąć bo myszy papier zjedzą. A może tam nie ma asa tylko dupek żołędny???

  • 1

    179.  2016-10-28 15:18:01

    po co te dyskusje? podadzą konkrety oferty (jesli to to ma byc oglaszane)- bedziemy sie do niej odnosic. jakas cicha nadzieje na to, ze bedzie to cos wiecej niz kolejne 10 GB czy polaczenia nolimit w prepaidzie. ale pożyjemy, zobaczymy

  • 0

    180. ~Calm7  2016-10-28 15:36:30  host: 8.37.225.54

    173). ok, czekamy, uznaje, że tej konferencj w ogóle nie było....

  • 1

    181. ~  2016-10-28 17:26:41  host: 89-68-31-246.dynamic.chello.pl

    jak im się udało zalożyć taki kaganiec informacyjny wszystkim obecnym na tej konfie?

  • 0

    182. ~pabloki  2016-10-28 20:09:48  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    181 wystarczy że dzeinnikarze podisali zobowiązania. ujwnienie to roszcczenia ze str demobilu.

  • 0

    183. ~Calm7  2016-10-28 20:18:42  host: 8.37.225.71

    182). a niby skąd będą wiedzieć kto sypnął..? info można podać gdziekolwiek, a nie na stronie gsm.

  • 1

    184.  2016-10-29 09:53:39

    Obstawiam że to będzie przywrócenie RWK, najpierw to był bonus za rejestrację, teraz ogłoszą reaktywacje usługi w standardowej ofercie. Z tego co piszą forumowicze Telepolis, RWK już działa tylko większość klientów jeszcze o tym nie wie :D

  • 0

    185. ~  2016-10-30 03:59:57  host: 87-205-29-78.static.ip.netia.com.pl

    Tyle postów o niepoważnej sieci. Szkoda czasu.

  • 0

    186. ~  2016-10-30 10:53:44  host: 8.37.225.42

    Niepoważna - tak, tak jak zmiana czasu co pół roku...

  • 0

    187. ~Taktak  2016-10-30 15:02:52  host: n08-04-03.opera-mini.net

    Czyli nadal czekamy na Godota

  • 0

    188.  2016-11-02 11:35:03

    I nie wiadomo jakimi kartami w swoim kasynie gra T-Mobile?

  • 0

    189.  2016-11-02 12:11:58

    I znów okazuje się, że przedsiębiorca wlo z "biznesową" taryfa w Plusie (sieci najlepiej dopasowanej do jego potrzeb), jest co najmniej tak samo lub może i bardziej zainteresowany wiadomością o nowościach w ofercie prepaid w T-Mobile. ;-)
    A tak swoją drogą, co racja to racja. Różowi najpierw rozgrzali atmosferę do czerwoności, a teraz co?! Już dawno po pierwszym, po świętach z zasadzie też. Najwyższy czas w końcu zaprezentować gotową ofertę!

  • 0

    190.  2016-11-02 13:43:06

    Tydzień prawie mija a z obozu t-mobile nic nie słychać ;/

  • 0

    191.  2016-11-02 13:53:28

    DanielR - jak najbardziej jestem... Jak zauważyłeś, jako przedsiębiorca zauważam relacje rynkowe, których być może Ty nie zauważasz... Każda akcja budzi reakcję. Więc akcja ze strony t-mobile, nawet w ofercie karcianej, będzie mieć reakcję wcześniej czy później w postaci wpływu na ofertę konkurencji, także rykoszetem w ofertę biznesową uderzy ;-)

Dodaj swoją opinię