Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: kampania z Bocellim trafia do Polski

T-Mobile: kampania z Bocellim trafia do Polski

orson_dzi 1 Sierpnia 2016 11:11

4 8

Europejska kampania reklamowa T-Mobile, której twarzą został Andrea Bocelli, trafiła do Polski.



W nowych spotach T-Mobile przedstawia się jako sieć, która Daje wolność i pewność gdziekolwiek jesteś. Przekracza granice. łączy z ludźmi, których kochasz. Kampania od kilku tygodni trafia do kolejnych z 13 europejskich państw, w których operator jest obecny.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | andrea bocelli

w sumie: 27
  • 1

    8. ~Punk  2016-08-01 11:40:36  host: 5.174.98.100

    Niestety ale coś faktycznie ma T-Mobile z zasięgiem bo u znajomej jak działała dobrze siec, tak teraz musi wychodzić na strych by złapał zasięg więc coś kopią przy nadajniku lub coś spieprzyli.

  • 3

    9.  2016-08-01 11:44:49

    Jak nie zmienią podejścia ofertowego to nawet i sam Papież nie pomoże!

  • 2

    10. ~Edgar  2016-08-01 11:57:19  host: public-gprs353312.centertel.pl

    T mobile łączy ludzi niepełnosprawnych umysłowo proszę dokładnie czytać regulaminy zanim napiszecie krytyczne uwagi o tej super sieci mają dofinansowanie z pfron to jedyna taka sieć wara od niej

  • 3

    11.  2016-08-01 12:11:16

    Nie pomoże im ani żenujące dojenie krowy i piszczenie chłopa nad wiadrem, ani Bocelli. Nawet gdyby wygenerowali milion pustych reklam i najęli tysiąc ludzi do pisania komentarzy to i tak nie sprawi, że przestaną być spadkową siecią z najgorszą możliwą ofertą na rynku. Czasem mam wrażenie, że oni się sami sabotują.

  • -2

    12. ~  2016-08-01 13:12:08  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    @5 tez mi się zdaję że powody do śmiechu w kwestii zasięgu to mają ci którzy nie są w t mobile ale śmiechu przez łzy bo oszczędzają 2 zł ale męczą się z badziewiem hahah

  • 1

    13. ~Wkurzony  2016-08-01 13:13:43  host: ns2.apksa.pl

    Miłość, miłością, a kasa się liczy. Po co wyrzucać na najdroższą w Polsce sieć?

  • -4

    14. ~igor  2016-08-01 13:26:38  host: apn-46-169-107-194.dynamic.gprs.plus.pl

    wiem, że to zabrzmi jak tani marketing, ale ja jestem w TM od ponad 10 lat (wcześniej w Erze), chwilowe problemy z zasięgiem może się zdarzają, ale na obsługę w ich salonie zawsze mogę liczyć, z kontaktem nigdy nie miałem problemu, a teraz mam ten prosty abonament i naprawdę nie mogę narzekać. +ta kampania bardzo mi się podoba!

  • 1

    15.  2016-08-01 13:52:58

    @14 "Tani" i "T-Mobile" ? Nieee, bez obaw. Koniecznie opowiedz coś jeszcze o tym "prostym abonamencie".

  • 0

    16. ~Timbombajlełkę najlepsza oferta  2016-08-01 14:07:59  host: user-94-254-193-14.play-internet.pl

    Timbombajlusia mója taka ukucia oferta nalepsza na kartę w Timbombajlełkę xoxoxo xdxdxd

  • 1

    17.  2016-08-01 14:10:48

    U mnie w TM wszystko działa w przeciwieństwie do Plusa, gdzie przy pełnym zasięgu nie idzie się dogadać z nikim.
    NIe trolować!

  • 1

    18.  2016-08-01 15:05:01

    Wszystko pasuje - T-mobile i Bocelli z tym swoim "Con Te Partirò" o tęsknocie za klientami których nie ma ;>

  • 1

    19. ~mago  2016-08-01 15:07:41  host: acjy104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja z T-mobile zrezygnowałem w tym roku bo w domu nie dała się rozmawiać , trzeba było wychodzić na dwór . Pozdrawiam super sieć .

  • 0

    20. ~  2016-08-01 15:18:26  host: user-94-254-130-21.play-internet.pl

    Polecam orange tam awaria na awari.tmobioe drogi.plus ma delikatna siec szkielwtowa a play slaby zasieg.Kurcze w polsce nie ma dobrej sieci.

  • 1

    21. ~pabloki  2016-08-01 15:31:20  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    łaczymy ludzi w europie ...drogo , mimo posiadania własniej sieci. chyba że chcieli tylko przekaac że oferuja połaczenia międzynarodowe, czyli dość powszechną usługę .

  • 1

    22. ~Boss  2016-08-01 22:17:16  host: d89-62.icpnet.pl

    Przykro mi to mówić, ale T-Mobile stracił już pomysł na reklamy. Tak beznadziejnego marketingu nie widziałem w życiu. Polaka ma przekonać śpiewak operowy z zagranicy. Czy w Polsce nie ma już sławnych ludzi, którzy mogą lepiej zareklamować usługi operatora? O niebo lepiej wygląda reklama Play czy Orange. Nawet Plus ma lepszy marketing. Panowie z T-Mobile - weźcie się lepiej do roboty, bo wkrótce będziecie siecią, z której uciekło najwięcej Abonentów. Nie dbacie o stałych klientów. Gdzie się podziały programy lojalnościowe, gdzie Era Premia? Mówicie o rozmowach międzynarodowych to dam Państwu przykład - Lycamobile w pakiecie "Wszystko w jednym" za 35 zł daje: 300 minut na połączenia do Polski i krajów Unii Europejskiej oraz takich krajów jak Chiny czy USA (stacjonarne i komórkowe), 200 sms do sieci komórkowych w Polsce oraz 5 GB danych (link http://tlp.is/aq4 Tymczasem T-Mobile za 49 zł daje rozmowy nielimitowane ale tylko do T-Mobile w Polsce i za granicą.

  • 0

    23. ~nicolas  2016-08-01 23:03:46  host: 188.146.2.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    J ia mam T mobile pl jest super LTE mam a plus nie ma zasięgu u nas GSM :)

  • 0

    24. ~  2016-08-01 23:06:41  host: user-94-254-130-211.play-internet.pl

    Poci płacić za połączenia międzynarodowe jak można za free z vibera???

  • 1

    25. ~RootBot  2016-08-02 03:50:08  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    iBOA - BOK T-Mobile w którym czekasz na połączenie z ZAWSZE niekompetentnym konsultantem 20 minut albo i dłużej... takie praktyki nadają się do sądu!

  • -1

    26. ~NoNo  2016-08-02 08:16:56  host: public-gprs409628.centertel.pl

    @11 Żeby doprecyzować to nie tylko TM zatrudnia ludzi do pisania komentarzy. Każdy operator ma swoich ludzi rozsianych po różnych forach. Często jest tak, że ten co najwięcej wygaduje innym, że są na usługach TM sam jest klakierem Playa, Plusa czy innego Orange.

    @25 Hmm, co prawda zbyt często do BOA nie dzwonię bo i po co, ale jeśli już mam taką potrzebę to zawsze łącze się w miarę szybko i trafiam na kompetentnych ludzi. Co więcej. Nie raz efekt rozmowy jest ponad to czego oczekiwałem.

  • 0

    27. ~ja  2016-08-23 21:24:30  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @25. a slyszales cos o zwolnieniach grupowych w TM ? to sie teraz nie dziw, ze nowi nie ogarniają. A jak sie nie podoba to zmien sieć na taka zeby Ci obsluga odpowiadała.

Dodaj swoją opinię