Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Już działa MyWallet

T-Mobile: Już działa MyWallet

LuiN 8 Listopada 2012 14:32

0 0

Od dzisiaj klienci T-Mobile mogą korzystać z kart mBanku w usłudze MyWallet, która pozwala na płatności mobilne w technologii zbliżeniowej NFC. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon przejmuje funkcje karty płatniczej.

T-Mobile jako pierwszy operator uruchomił płatności mobilne w technologii NFC w Polsce 29. października. Oferta usług oferowanych przez T-Mobile w MyWallet stale się rozszerza. Od dzisiaj nawet za najmniejsze codzienne zakupy klienci mBanku i T-Mobile mogą zapłacić zbliżeniowo i aby to zrobić, nie muszą mieć przy sobie portfela. Wystarczy posiadać telefon z modułem NFC i aplikacją MyWallet od T-Mobile.

W aparacie umieszczana jest specjalna karta SIM, na której zdalnie instalowana jest karta debetowa do rachunku bieżącego w mBanku - eKonta. Karta pozwala również realizować płatności przez Internet i telefon.

Zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile, jest bezpłatne. Także otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku nie wiąże się z opłatami. Ponadto nowi klienci, którzy zapewnią miesięczny wpływ na konto w wysokości przynajmniej 1000 zł, będą otrzymywali 10% zwrotu wartości każdej transakcji (łącznie zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu 6 miesięcy).

Promocją tą zostanie również objętych pierwszych 500 obecnych Klientów mBanku, którzy wgrają kartę MasterCard Debit PaySIM na swój telefon w T-Mobile.




Dla nowych klientów, chcących korzystać z płatności NFC, mBank przygotował specjalną ofertę. Kupując telefon wyposażony w moduł NFC w T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają oni bez opłat. Dodatkowo, otwarcie konta oraz wgranie karty na telefon będzie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji, bank przyzna następne 50 zł.

Obecnie z usługi MyWallet mogą korzystać klienci mBanku i Polbanku, do końca roku do współpracy mają dołączyć trzy kolejne banki.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • -1

    10.  2012-11-08 15:45:42

    Jeśli Ci chodzi o to po co się wiązać z opem umową to w moim przypadku była to po prostu wygoda. Korzystałem z telefonu na kartę i nie potrafiłem tak nim zarządzać by zakładana kwota doładowań i ilość jednostek była dla mnie wystarczająca. Od paru latek mam telefon w T-Mobile i nie czuję, że jestem ich niewolnikiem, sam mogę sterować swoim pakietem i jeśli mi się coś nie podoba to dzwonię do BOK-u, a przy wygaśnięciu umowy twardo negocjuję i zazwyczaj dostaję to czego chcę. To łatwiejsze niż w przypadku tej drugiej, lepszej połówki:)

  • 1

    11.  2012-11-08 15:47:35

    @Jo Jo!Jo!Jo! bez jajecznicy proszę,ok?:)Zaraz nas ktoś zbannuje tutaj bo gadamy nie na temat. Pozdrawiam Panowie i niech was dobry humor nie opuszcza:)

  • 1

    12.  2012-11-08 15:48:24

    10. Ufomarian: Nie no ptałem o ten cyrograf z żoną co podpisałeś :P A ma założonego simlocka ? Czy działa w każdej sieci ? :P

  • 1

    13. ~wojciech  2012-11-08 15:48:42  host: 87-205-222-147.adsl.inetia.pl

    łojezu. jeszcze raz, wprost -- jaki związek ma bezpieczeństwo transakcji finansowej z koniecznością podpisania cyrografu u opa, dlaczego opcja na kartę jest w tym przypadku niby mniej bezpieczna? i nie zbaczajmy z tematu ;)

  • 1

    14.  2012-11-08 15:50:53

    11. Ufomarian: oj tam wszystko na poważnie :) fajnie że się nie obraziłeś, bo miałem obawy... pozdrawiam.

  • 2

    15. ~  2012-11-08 16:00:29  host: z36-06.opera-mini.net

    Po co jest ta usługa? Karta jest przecież wygodniejsza. Rozumiem że to taki pic dla samego picu a nie coś sensownego?

  • 1

    16.  2012-11-08 16:24:01

    13: Chcą uwiązać klienta kontraktem, ot co. Co do samej wygody użytkowania to ja jakoś tego nie widzę. Dlaczego to niby miało być lepsze od np. naklejki paypass/paywave na telefonie (co też dla mnie jest durne) albo zwykłej karty z antenką?

  • 1

    17. ~wojciech  2012-11-08 16:35:37  host: 87-205-222-147.adsl.inetia.pl

    @16 - no właśnie, więc nie czarujmy się bezpieczeństwem ;) / a co do wygody... to rozwiązanie jest delikatnie rzecz ujmując durne bo faktycznie naklejka/zwykła karta jest wygodniejsza... z drugiej strony Google Wallet - nie masz zgrubiacza telefonu jak naklejka, mozesz zaplacic telefonem (kart raczej nie nosisz w kieszeni a telefon masz bardziej 'pod reka') a przy okazji masz mozliwosci wyboru ktora kartą ktorego banku chcesz zaplacic (rozne można podpiąć) więc może być wygodniej... ale operatorzy jak zwykle mają zwichrowane pojęcie i ciśnienie na ARPU...

  • 1

    18. ~HD  2012-11-08 16:56:59  host: 89-71-14-28.dynamic.chello.pl

    Mam nadzieje że ORANGE odpali tą usluge również dla preepejdowców...

  • 1

    19. ~Piotr  2012-11-08 19:40:54  host: 156.17.156.120

    Czy Wallet od T-Mobile współpracuje z tym od Microsoftu w WP8?

  • 1

    20. ~Karol  2012-11-08 19:41:31  host: host-37-190-159-247.dynamic.mm.pl

    Ciekawe czy kiedykolwiek będzie to działało na Windows Phone 8, najlepiej z Wallet wbudowanym w system, ale zaraz... wtedy T-Mobile nic by nie zarobiło... No cóż, szkoda że nie będzie mi dane z tego skorzystać, tak samo jak i właścicielom iPhone :-P

  • 2

    21. ~  2012-11-08 21:53:58  host: 89-70-224-78.dynamic.chello.pl

    Telefon się rozładuje, zawiesi, zamuli i d*pa. Nie dziękuje. Karta płatnicza połączona na sztywno z internetem? - hakerzy już zacierają ręce!

  • 0

    22. ~Ksiądz mnie bardzo polubił  2012-11-08 22:37:03  host: apn-77-112-153-42.dynamic.gprs.plus.pl

    Co mogę osiągnąć extra posługując się fonem w porównaniu do breloczków, naklejek, kart i tatuaży na czole i rękach i innych głupot. To już chyba większą ekstrawagancją jest dla tych półmózgów popisywanie się, że mając naklejkę debetową na czole terminal sczytuje ich głupotę bezpośrednio z mózgu.

  • 0

    23. ~  2012-11-09 09:01:43  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    szkoda, że nie wiadomo czy ktokolwiek z tego skorzystał... ile jest takich telefonów, ilu z jej posiadaczy ma karty w tych bankach, ilu z nich zdecydowałos ię je dodać do karty sim - a w końcu czy choć jeden zrobił jedna transakcję? No i czy została zaakceptowana :)))

  • 0

    24. ~JE  2012-11-10 01:00:03  host: dynamic-78-8-102-98.ssp.dialog.net.pl

    Ja od 30.10 czekam na usunięcie problemów technicznych z usługą Mywallet.T-mobile nie jest w stanie uruchomić mi usługi na moim fantastycznym Samsunu Galaxy SIII kupionym u nich.

  • 0

    26. ~ale.o.co.chodzi.com  2012-11-11 20:22:39  host: s07-08.opera-mini.net

    Yyy... Ale o co chodzi??

  • 0

    27. ~gerbezuk  2012-11-14 11:43:34  host: 87.204.26.80

    Usługa kompletnie bez sensu. Zrobiona na zasadzie "bo niemcy kazali" kompletnie bez pomysłu na pozycjonowanie. Jesli miałbym z czegoś takiego skorzystać to tylko i wyłacznie w formie dodatkowego konta przedpłaconego dla mojego dziecka. Niech by sobie miało swoje kieszonkowe w mobilnym portfelu. Dla normalnego człowieka kompletnie od czapy.. mam przeciez normalną kartę kredytową. A na golasa to telefon mogę sobie wsadzić... gdzieś. Orange to pięknie skomentował w swojej reklamie :)

  • 0

    28. ~  2012-11-20 21:09:52  host: 89.171.172.138

    Według mnie super - telefon i tak mamy przy sobie zawsze, praktycznie się z nim nie rozstajemy, a kartę czasami się zostawi, np. jak się człowiek wybiera na imprezkę. Wtedy nagły wydatek można pokryć telefonem. Mi się to podoba, dobrze żeby w Heyah wprowadzili.

  • 0

    29. ~janko_r  2012-11-28 20:42:23  host: ip-nat-1.pwste.edu.pl

    Do Yarre ! Mam też galaxy SIII i kartę w Mbanku, ale odnoszę wrażenie że w innej rzeczywistości. co znaczy : 1. po włączeniu telefon rozpozna kartę NFC... 2. wejdź na stronę swojej karty i wydaj dyspozycję o wysłaniu danych na kartę SiM NFC W moim telefonie i moim "Mbanku" nic takiego nie (w tel. nie tak działa) Ciekawe czy masz telefon i kartę, czy tylko reklamujesz? Mój telefon za nic nie chce w myWallet, poza reklamą co nie chce zrobić!!!! Ciekaw jestem czy ktoś naprawdę w Galaxy uruchomił usługę. Ja po moich 20 dniowych doświadczeniach z T-Mobile mocno w to wątpię!!!

  • 0

    30. ~  2012-12-01 17:03:56  host: ppp148160.ostnet.pl

    @28 to opcja jest faktycznie wygodna, kibicuję żeby do Heyah dotarła.

Dodaj swoją opinię