Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: JUMP! z podwójnym pakietem danych dla fanów sieci na Facebooku

T-Mobile: JUMP! z podwójnym pakietem danych dla fanów sieci na Facebooku

LuiN 8 Sierpnia 2014 09:53

8 19

Sieć T-Mobile przygotowała specjalną ofertę dla jej fanów na Facebooku. W ofercie bez telefonu z 29,99 zł miesięcznie klienci otrzymują podwojony pakiet danych.



Umowa podpisywana jest na 6 miesięcy. W ramach abonamentu nielimitowane są połączenia i wiadomości SMS oraz MMS do wszystkich krajowych sieci. Dodatkowo klienci otrzymują podwojony pakiet danych, zamiast standardowych 250 MB jest to 0,5 GB.


Z promocji skorzystać można pod tym adresem.


Zobacz: t-mobile-jump-bez-telefonu-regulamin




Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: jump! | t-mobile

w sumie: 84
  • 1

    66. ~Calm7  2014-08-09 11:47:32  host: n06-10-03.opera-mini.net

    Cyano, mam nadzieję, że wszystko poprawiłeś w tym doc-u ;-)

  • 0

    67.  2014-08-09 11:53:08

    @39, "Play i tak bije tą ofertę na głowę: no limit rozmowy smsy/mmsy, 8GB neta za 25 zł :D", gdzie ty taką ofertę widzisz?

  • -2

    68.  2014-08-09 11:53:13

    ~tomas85 - brawo! I o to właśnie w tej zabawie chodzi!! ;-)

  • 0

    69. ~tkubon  2014-08-10 00:58:49  host: 37.30.57.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @67: Pewnie jakaś oferta na przedłużenie umowy

  • 1

    70.  2014-08-10 01:11:28

    ~tkubon - na przedłużenie, po wcześniejszym wypowiedzeniu zapewne i jeszcze jakimś innym cwancyku, wiadomym dla cwanych oczywiście a dnie debili ;-)

  • -1

    71.  2014-08-10 10:35:06

    Nie wczytywałem się dokładnie w regulamin, bo szkoda mi czasu na analizę i zgłębianie wszystkich tajników tej oferty ale ja to zrozumiałem tak:

    - przez pierwsze 6 miesięcy abonament wynosi 19,99 zł + obowiązkowy pakiet 500 MB za 10 zł = razem 29,99 zł/mc
    opłata 10 zł za 500 MB nie jest rozliczana proporcjonalnie, więc za pierwszy niepełny okres policzą 10zł niezależnie od ilości dni przez który będzie aktywny ten pakiet.
    Jeśli mamy znajomego (innego abonenta) to możemy się podpiąć pod jego Grupę i wtedy nie płacimy 10zł za internet ale za to ten inny abonent płaci za Grupę, więc oszczędności mogą być pozorne.
    - od 7 miesiąca abonament wzrasta o 10 zł, czyli mamy razem 39,99 zł/mc
    Nie wiadomo co z pakietem roamingowym, regulamin zamieszczony na telepolis wydaje się być wersją roboczą.

    Jak dla mnie żadna rewelacja, wolę RBM, bez żadnych cyrografów i skomplikowanych regulaminów, a po przeniesieniu numeru płacę 29zł (no limit do wszystkich sieci krajowych + 2GB) albo 38zł (dodatkowo no limit SMS/MMS).

    W RBM dodatkowe koszty generuje jednorazowa aktywacja 49zł oraz brak rabatu 5zł za eFakturę, za pierwszy niepełny miesiąc, bo w praktyce rabat liczony jest od faktury, a nie od poszczególnych okresów abonamentowych, a pierwsza faktura zawiera 2 okresy: pierwszy niepełny miesiąc i następny pełny.

    Póki co nie zniechęcam się do RBM i nadal czekam na aktywację docelowego numeru. Aktualnie mam taryfę tymczasową, a choć przeniesienie numeru miało być w ciągu 1 dnia roboczego to od 10 dni mój numer docelowy jest wyłączony i "nie istnieje" :-/ Wcześniej tylko czytałem w necie o takich przypadkach, a teraz sam tego doświadczam.

  • 0

    72. ~mm  2014-08-10 19:36:07  host: ast108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @71 Niestety z playa nie da się prosto przejść na RedBulla. Trzeba mieć pośrednika więc łatwiej przejść do TM. Za 6 miesięcymożna bez przeszkód do RedBulla.

  • 0

    73.  2014-08-10 21:15:06

    @72 przejście z Mobile Vikings do RBM to na papierze przejście od innego opa ale technicznie jest to przejście z Play do Play. Trzeba było skoczyć najpierw do pre-paida W3, a potem do Redbulla w 1 dzień i byłoby OK. Człowiek na błędach się uczy.

  • 1

    74.  2014-08-11 13:07:37

    @70 Raczej jakaś oferta z rodzaju tych dla 'ambasadorów rbm' itp... przedłużenie po wypowiedzeniu z GU owszem ma ofertę za 24,99 ale bez neta a jeśli już to nie będzie to 8GB choćbym zniósł jajo :) Jest też opcja iż kolega 'żyje z rekompensat' :P

  • 0

    75. ~Sweezy  2014-08-11 13:07:38  host: 91.224.144.82

    do Witek: Czy Telepolis może zwrócić się o oficjalną interpetację regulaminu (kwestia niejasności odnośnie opłat 13 zł dodatkowo za pakiety w UE). Was potraktują poważniej niż pojedyńczych indywidualnych użytkowników...

  • 0

    76. ~kazimerz79  2014-08-11 13:59:51  host: 178.183.134.231.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    29,99 za wszystko, pakiet sam się nie aktywuje. Jak aktywujemy nie możemy tego wyłączyć trzy cykle:-) Wg mnie oferta rewelacja:-)

  • 0

    77. ~tkubon  2014-08-11 16:18:36  host: 37.30.51.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    76@: jesteś tego pewien, że się nie aktywuje automatycznie przy podpisaniu umowy?

  • 0

    78. ~kazimierz79  2014-08-12 00:19:31  host: 178.183.133.149.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Tak jestem pewien:-)

  • 0

    79. ~Sweezy  2014-08-12 08:31:22  host: 91.224.144.82

    Do Luin, Witek: A czy Telepolis może zwrócić się do T-Mobile o takie potwierdzenie, że tak jak pisze 76@ kazimierz79, takie pakiety nie aktywują się automatycznie?

  • 0

    80. ~a1c  2014-08-12 19:00:42  host: jeden09-osiem5.echostar.pl

    Mozna z tej oferty skorzystac w sklepie/salonie/punkcie czy tylko online przez www?

  • 0

    81. ~tkubon  2014-08-13 15:20:02  host: 188.146.96.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @80: Tylko telesales i www

  • 2

    82. ~Dałem się nabrać na 29,90 za ta  2014-12-27 17:22:22  host: 78.10.231.75

    Dałem się nabrać na 29,90 za taryfę jump xs. Dzisiaj dostałem PIERWSZA fakturę na 50 (!) zł. Oszuści!

  • -2

    83. ~ciekawy  2014-12-27 17:51:54  host: apn-46-215-9-150.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie chwal sie ty bo to świadczy o twoim wtórnym analfabetyzmiem umowa jest na 6mcy i wszędzie o tym bylo pisane. Sieci T i O są uczciwe i majom bardzo dobra jakość. Nie obwiniaj sieci za to ze nie umisz czytać.

  • 1

    84. ~  2014-12-27 17:55:48  host: euw20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @83
    majom? a może masajom?

  • 0

    85. ~plus dawał 35PLN za no limit dl  2015-01-26 22:03:03  host: 31-178-47-182.dynamic.chello.pl

    @82? Gdzie jest taki zapis, że tyle musisz zapłacić? obecną fakture tez dostales 50 czy normalnie? Byłeś zapytac w salonie? Ja przeszedłem z plusa ze znajomym - dostaliśmy faktury dokładnie takie same - 38.08PLN , bo w ten sam dzień podpisywaliśmy umowe, zobaczymy co będzie za miesiąc, bo gosciówka z którą rozmawiałem powiedziała ze nie są włączane zadne dodatkowe usługi płatne.
    @83 o co ci chodzi i do kogo to pisałeś? I nie czaruj, że wszystkie sieci są dobrymi wujkami którzy dają buziaka na dzień dobry,a na dobranoc kołysanke śpiewaja twoim dzieciom, bo to jest walka o klienta na ktorego w call center mówie sie "cham" z ktorego chce sie wycisnac kase na kazdy sposób - na granicy prawa, nie majacy nic wspolnego z sumieniem czy dobrymi intencjami, żerujacy na niewiedzy ludzkiej, mydleniem oczu i jakby nie weszło rejstrowanie rozmów podczas zalatwiania umów przez telefon to by Cie zjedli ludzie na tym forum za to co napisałes, a T-M mają tak "fantastyczną jakość świadczenia swoich usług", że swoim klientom każą płacić za to, że chcą sie dopytać o np. takie sprawy jak płatność za roaming w tym abonamencie.

Dodaj swoją opinię