Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile jeszcze bliżej

T-Mobile jeszcze bliżej

WitekT 13 Września 2006 10:31

0 0
Połowa pracowników PTC z działów marketingu i PR jest do dziś w Niemczech na specjalnych szkoleniach.

Tempo wyjazdu i liczba uczestników mogą sugerować, że rebrandingu Ery na T-Mobile należy się chyba spodziewać jeszcze przed Bożym Narodzeniem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 98
  • 0

    79. ~  2006-09-14 10:17:05  host: bnb200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może po przejęciu ery przez dt zmieni się coś na lepsze

  • 0

    80.  2006-09-14 10:24:58

    Dobra wiadomość: "W ramach pakietu przez 1 miesiąc wysyłasz SMS-y za 1 grosz a MMS-y za 6 groszy. Jednorazowo można aktywowac jeden pakiet "SMS-y i MMS-y za grosze". Aktywacja kolejnych pakietów jest możliwa po wykorzystaniu całego pakietu lub po upłynięciu jego ważności. Niewykorzystane MMS-y i SMS-y przepadaja po miesiacu od aktywacji." Po wykorzystaniu można więc aktywować następny - info z iboa.

  • 0

    81. ~Patryk  2006-09-14 13:37:34  host: eso203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek_19: A Ty będziesz pisał ten post pod wszystkimi wiadomościami. Opanuj się człowieku.
    Pozdro

  • 0

    82. ~Patt  2006-09-14 13:40:16  host: eso203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już raz pisałem, news jest o T-Mobile (Erze), a raczej o rebrandingu.
    A wy tu o TT. Na ten teamt piszcie pod właściwym newsem.
    Pozdrawiam

  • 0

    83.  2006-09-15 15:27:38

    i bardzo dobrze, że bliżej. Im bliżej wejścia T-Mobile tym lepsze oferty daje Era wraz z tak-takiem.

  • 0

    84. ~  2006-09-15 16:06:40  host: edb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mnie sie cos nie zdaje aby zdazyli w tym roku z tym....rebranding mysle dopiero w 2007.Choc na w innych krajach szybko przeszli na swoja marke...

  • 0

    85.  2006-09-15 19:44:57

    Zdążą :-)

  • 0

    86.  2006-09-15 20:19:49

    A Ja dzisiaj wybrałem sie za naszą zachodnią granice i nagle dostaje sms-a o treści Era:Witamy w T-Mobile. Ważne tle: .... itd. wysłane z numeru+48602955000 taki myk hehe

  • 0

    87. ~maleo  2006-09-17 22:12:57  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    zestawienie cen we wszystkich prepaidach
    http://prepaidy.za.pl/

  • 0

    88. ~uha  2006-09-18 00:08:50  host: aakg132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rudi: to jest po prostu sms, który będąc w roamingu standardowo dostajesz logując się do innej sieci.

  • 0

    89.  2006-09-19 09:36:41

    Noo, to na Gwiazdkę dostaniemy prezent
    T Mobile - PL :)))

  • 0

    90. ~osator  2006-09-19 14:20:05  host: inet20907-1.eranet.pl

    A może zamiast T Mobile PL, będzie T Moble Era, bo były kiedś takie plany co do rebrendingu. Ciekawe jakie będzie hasło reklamowe, bo w stanach jest "Get More From Life" - czyli krótko mówiąc "Możesz wiecej", a w niemczech jest "Simply Closer", ale w Polsce hasło "bliżej" ma już zawłaszczone TP SA, więc chyba zostanie możesz więcej? Hmmm.... ciekawe...

  • 0

    91. ~  2006-09-19 16:51:11  host: eby201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm no ciekawie sie robi z tym T-Mobilem....kiedy bedzie i jakie dadza taryfy no i "cegly" :D

  • 0

    92.  2006-09-19 20:44:35

    @rudi: zadna nowosc, era informuje o tym zawsze kiedy uzytkownik jest za granica bez wzgledu na operatora zagranicznego

  • 0

    93. ~KimdzonG  2006-09-21 15:58:24  host: dqp72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakie by nie było, będzie lepsze od Przyszłość to Orange. Bo taka przyszłość jest, że szkdoa gadać.

  • 0

    94. ~m@ti +)  2006-09-21 20:55:52  host: ip-107-97.ib.tcz.pl

    Prawdopodobnie jeszcze w 2006 roku (w okresie przedświątecznym), lub najpóźniej w 2007 roku nastąpi zmiana nazwy sieci z Era na T-Mobile. Analitycy oceniają koszt zmiany na 50-100 mln zł

  • 0

    95. ~T-Mobile PL  2006-09-22 01:15:42  host: chello062179037226.chello.pl

    A ciekawe co z takimi markami jak Tak Tak Heya? Może będą zachowane z dopiskiem T-Mobile? Np: Tak Tak T-Mobile, Heya T-Mobile.To jeszcze by było spoko :-) I mam nadzieje że szybko to nastąpi.Bo jak patrze na Orangutana to małpieje hahaha.

  • 0

    96. ~Iskierka  2006-09-23 10:37:17  host: akm187.internetdsl.tpnet.pl

    Ja to bym nie chciala zadnych zmian w Erze tzn łączenia sie z T-Mobile. Byłam w Idei 5lat dopuki sie nie polaczyli z Orange. Jak maja byc takie zmiany to lepiej niech ich nie bedzie...

  • 0

    97. ~Patryk  2006-09-23 17:59:57  host: djg137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Iskierka: ortografia się kłania. Może wytykali Ci błędy ;)
    Pozdrawiam

  • 0

    98. ~t  2006-09-30 08:42:34  host: edu83.internetdsl.tpnet.pl

    wiadomo cos nowego na temat laczenia sie ery z t-mobile??

Dodaj swoją opinię