Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile - jakim użytkownikiem Internetu jesteś?

T-Mobile - jakim użytkownikiem Internetu jesteś?

orson_dzi 25 Kwietnia 2016 10:55

4 9

Trwająca obecnie kampania reklamowa T-Mobile zyskała właśnie dodatkową odsłonę. Operator wyróżnił kilka najbardziej charakterystycznych grup internautów, a następnie, we współpracy z Discovery Media Brand Partnership, przygotował na tej podstawie serię spotów.



30-sekundowe materiały wideo utrzymane w formie historii, łączą walory edukacyjne i rozrywkowe. Produkcję zrealizowano w charakterystycznej dla T-Mobile czarno-białej tonacji, połączonej z magentowymi, animowanymi elementami.




Pierwszy z serii spotów prezentuje Muzycznych Łowcówę, którzy nie rozstają się z dźwiękami w słuchawkach,swoje ulubione kawałki trzymają w chmurze, a nowinek poszukują w serwisach streamingowych.. Już wkrótce poznacie Bestię Mediów Społecznościowych, ProGamer'a, Zdalnego Pracownika i Rodzinę Internetowskich.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 33
  • 2

    14. ~~~  2016-04-25 14:10:01  host: eit172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z transferem 24h/7 już od 2lat ponad 2/3Mb/s to ja podziękuje.

  • 0

    15. ~  2016-04-25 14:13:19  host: chaos.tpnet.pl

    Zamordyści z lewicowego PiS-u straszą, że trzeba będzie rejestrować karty, to załadowałem do telefonu jakąś T-Mobile'a, bo miałem starter, który gdzieś tam kiedyś dostałem "gratis". W ciągu kilku dni przyszło chyba z sześć spamów, typu "doładuj, a zrobimy tobie dobrze", w tym jeden "odpowiedz coś tam, to oddzwonimy". Chciałem odpowiedzieć, ale się nie da (i tak bym nie odbierał, ale spamerzy by podzwonili trochę), bo MMS nie ma numeru nadawcy! Jak widać, T-Mobile posługuje się typowo spamerskimi metodami.

    Parę lat temu miałem u nich numer, widzę, że od tamtej pory nic się nie zmienili (choć to była sprawa innego kalibru, bo T-Mobile spamował, mimo że nigdy nie wyraziłem na to zgody). Wyszczekam jeszcze te 2 zł co mi zostało i karta pójdzie do kosza.

  • 1

    16. ~  2016-04-25 14:43:36  host: gaja.tpnet.pl

    Właśnie od tych spamerów przyszły dwa esemesy! MASAKRA!

  • -1

    17. ~Fool  2016-04-25 15:06:49  host: aapk101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgapa z Plusa

  • -2

    18.  2016-04-25 15:12:05

    @15, spokojna twoja rozczochrana. ;-) Jak już wejdzie ta cała obowiązkowa rejestracja, sieci mogłyby równocześnie ponownie podnieść ceny zestawów startowych, tak gdzieś do optymalnych 50 zł i zaprzestać bezmyślnego, chaotycznego rozdawnictwa SIM-ów na prawo i lewo "za darmo". Przynajmniej w tej kwestii powróciłaby normalność. Zarówno operatorzy, jaki klienci znów zaczęliby szanować swoje pieniądze, tym samym karty SIM. Ci drudzy kupowaliby zestaw startowy jedynie wówczas, gdy rzeczywiście by tego potrzebowali. Dziś już i tak każdy, kto chciał posiada terminal, a w nim kartę SIM (a nawet kilka). A przy okazji spam z takiej "darmowej" karty być może już by nikogo nie drażnił.

  • 0

    19.  2016-04-25 15:38:03

    DanielR

    Coś w tym jest co piszesz. Cena 49 pln (tyle co aktywacja abo) by była ok.

  • -2

    20.  2016-04-25 16:32:29

    Co tam 50, zróbmy 500 zł za kartę i waznosc konta 7 dni. A co tam, cofajmy się, Masakra tok myslenia niektórych ludzi

  • 1

    21. ~piokuk  2016-04-25 16:33:23  host: apn-46-76-74-75.dynamic.gprs.plus.pl

    Pozostały mi jeszcze 2 miesiące 4 letniej umowy na internet w T-Mobile (6.90 miesięcznie). Nie mogę się doczekać kiedy im to wypowiem.

  • 0

    22.  2016-04-25 17:09:16

    @surface123, w rzeczywistości sam uprawiasz czysty populizm. ZERO merytorycznych argumentów. 100% idiotycznego piep*rzenia. :-]
    Nie wszystko, co było kiedyś i tylko dlatego, że było wcześniej (a przyszło nowe), jest złe.

  • 0

    23.  2016-04-25 17:23:06

    Lepiej rusz mózgownicą i na spokojnie zastanów się. Czy rzeczywiście tak często jest ci potrzebny nowy starter? Owszem powiesz, bo obecnie sieci wciskają atrakcyjne jednorazowe promocjie przy jego zakupie. Produkując w ten sposób górę jednorazowych śmieciowych numerów i dając tym samym dostęp do komórki szerszej grupie, nie zawsze odpowiedzialnych osób.
    A gdyby tak operatorzy dbali o stałych klientów i podnieśli ceny startówek, to każdy poważnie zastanowiłby się kilka razy, zanim dokonałby zakupu kolejnego nowego zestawu startowego, np. tylko po to, by dokonać głupiego alarmu o bombie w szkole czy na lotnisku.

    Z drugiej strony te przykładowe 50 zł nie jest tak ogromnym wydatkiem, który znacznie nadwyrężałby budżet domowy. Biorąc pod uwagę fakt, że cała kwota byłaby dostępna dla użytkownika, a konto zaraz po pierwszym doładowaniu np. za 5 zł dostawałoby RWK, a operator dawałby osładzający bonus, np. kolejne 25 zł na konto główne, za zakup i doładowanie startera.

    Dzięki temu można by (przynajmniej częściowo) odcedzić osoby rzeczywiście odpowiedzialnie, chcące skorzystać z zestawu prepaid, od poj*ebanych *** i innych patoli nudzących się w życiu.

  • -1

    24.  2016-04-25 17:55:06

    Tu nie chodzi czy jest potrzebny czy nie ale o łatwość dostepu do ofert, ich konkurencyjność itd, operatorzy chetnie wykorzystają pretekst do podwyższania cen choby za kartę, jej wymianę w razie potrzeby, czy opłaty aktywacji itp

  • 0

    25.  2016-04-25 19:01:12

    Ale przecież piszę po raz kolejny. W wiadomości powyżej masz jak byk, jaki duże jest nasycenie polskiego rynku kartami SIM. Każdy kto mógł, chciał i potrzebował ma już numer, a nawet po kilka - czy to w abonamencie, czy na kartę.
    Tak tanie startówki, tym bardziej darmowe ich rozdawanie, było korzystne przy słabym nasyceniu rynku, przy wojnie cenowej z początku 2004 roku (wejście Heyah na rynek). Teraz przyczynia się głównie do powstawania patologicznych zachowań. Np. kupowanie coraz to nowych numerów dla jednorazowych promocji (duże pakiety danych), czy wygłupy idiotów dzwoniących z informacją o bombie. Albo do tego, że ktoś co chwile zmienia numer "bo tak mu wygodniej" (zamiast dokonać MNP). Tym samym, nigdy nie wiesz albo nie jesteś do końca pewien, jak się z nim skontaktować, czy jego ostatni numer wciąż jest aktualny.

  • -2

    26. ~@18 i 22  2016-04-25 20:04:32  host: user-94-254-243-115.play-internet.pl

    A co cie tak boli cena starterów i nawet darmowe rozdawnictwo tychże? Dziwny jesteś, PiS-dulcu.
    ..i..

  • 0

    27.  2016-04-25 20:29:47

    Czy mógłbyś skończyć prostackim szufladkowaniem ludzi?

  • 0

    28.  2016-04-25 20:35:40

    A wyczerpujące argumenty podałem powyżej. Wystarczy przeczytać. Nie mam zamiaru się powtarzać.

  • 0

    29. ~Asteretsa  2016-04-25 21:28:26  host: staticline-31-182-79-84.toya.net.pl

    21. Nie rób tego, teraz już na pewno zbankrutują.

  • -1

    30. ~vox  2016-04-25 22:57:20  host: afqp242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podoba się estetyka tych reklam :]

  • -1

    31.  2016-04-26 12:07:22

    ja mam ten net od t-mobile w abonamencie i śmiga całkiem spoko. zresztą aż tak go nie wykorzystuje więc narzekać gdbyby co i tak bym nie mogła ;) widzę że w fajnym kierunku idą z tymi reklamami. Podoba mi się ta czarno-biała estetyka :) przeszłam do nich nie tak dawno znów i żałować nie mogę bo zagwarantowali mi niższy abonament niż u konkurencji i faktycznie się sprawdza. już nie muszę płacić jak poprzednio dodatkowo za papierowe faktury, nieterminowe płatności itp. wybralam jedynie opłatę za brak zgody marketingowej co uważam za świetny spsób na pozbycie sie niechcianych telefonow ^^

  • 0

    32. ~nicolas  2016-04-26 22:24:08  host: 188.146.132.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jia testuje LTE z T Mobilne pl za darmo 2 miesięcy jest szybki a imy operatorów nie stać dac darmowy Internet dla abonentów T Mobile pl wygrywa bo ma zasięg u nas LTE a plus nie ma nawet GSM :)

  • 0

    33. ~ribert  2016-04-26 22:36:12  host: 188.146.132.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tyko że plus ma słaby zasięg LTE musicie z plusa ludzie notować dodatkowe anteny a jia nie bo mam pełny zasięg LTze z T Mobilne pl

Dodaj swoją opinię