Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Internet mobilny z modemem od 9,90 zł miesięcznie

T-Mobile: Internet mobilny z modemem od 9,90 zł miesięcznie

Q! 3 Września 2012 18:03

0 0

5. września T-Mobile wprowadzi zmiany do oferty Internetu mobilnego Blueconnect. W nowej wersji pojawi się m.in. najtańsza na rynku oferta dostępu do Internetu z modemem w cenie 9,90 zł miesięcznie.

W obydwu opcjach klient otrzyma 1 GB na transfer danych oraz modem. W przypadku abonamentu 9,90 zł miesięcznie długość umowy to 36 miesięcy, dla abonamentu 14,90 zł miesięcznie - 24 miesiące.

W nowej promocji jest możliwość uruchomienia usługi Blueconnect noc w cenie 9,08 zł miesięcznie.




W promocji dostępne są modemy Huawei E353 oraz ZTE MF 195. Obydwa dostępne są w cenie 1 zł, bez względu na długość podpisanej umowy.

Warto przypomnieć, że na początku sierpnia Plus wprowadził promocję, w której oferuje dostęp Internetu wraz z modemem w cenie od 14,90 zł. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 76 kB)

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    47. ~  2012-09-04 09:33:34  host: user-164-127-137-149.play-internet.pl

    W Cyfrowym Polsacie też jest pakiet 1 GB za 14,90. Inna sprawa, że tak samo nieopłacalny...

  • 0

    48. ~Daco  2012-09-04 10:12:36  host: 77-255-248-190.adsl.inetia.pl

    ~42 do tabletów taki pakiet wystarczy, ewentualnie jako taki awaryjny, żeby mieć w trasie co robić.

  • 0

    49. ~Q  2012-09-04 10:38:08  host: static-223-197.is.net.pl

    dlaczego nie napisza, ze te oferty juz sa od ok miesiaca??? dlaczego nie napisza, ze najtanszy wariant BC jest nie za 9,90 tylko za 6,90 zl/m ??? wprawdzie na 48 m ale jest

  • 0

    50. ~  2012-09-04 10:56:47  host: accl242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @48, awaryjnie to ja mam darmowe Aero2, bo nie należę do idiotów co lubią płacić 15 zł/mc za "awaryjny" Internet, którego użyją 2x w m-cu.

  • 0

    51. ~ziutasek  2012-09-04 11:02:38  host: aetq27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W OFnK za 100zł mam 6GB bonusu (ważny rok) i 110zł do wygadania idealne rozwiązanie do starego SE C702 świetnie się sprawdza jako modem i telefon awaryjny ... ;-)

  • 0

    52.  2012-09-04 13:16:39

    ~51 No to ci powiem że 16 zł za 1 gb + stawki na dzwonienie :) mówimy o internecie a nie o połączeniach, więc jako taka karta do wsadzenia do laptopa na wyjazd czy też jak ci urwie ktoś kabel od internetu to rozwiązanie idealne :)

  • 0

    53.  2012-09-04 16:28:49

    @49 o poprzedniej promocji informacja byla... to jest NOWA promocja, gdzie opcji 48 miesiecy juz najwidoczniej nie ma... czytac, czytac i jeszcze raz czytac...

  • 0

    55.  2012-09-04 18:41:06

    Ja z kolegą rozmawiałem o tej ofercie dzisiaj rano i w regulaminie, wydzaje mi sie, była data 3 września?

  • 0

    56.  2012-09-04 18:50:09

    @wlo - była, ale T-Mo rozsyłał info z datą 5. września.

  • 0

    57. ~raku  2012-09-05 01:37:30  host: 46.204.6.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jescze do 3.09 była oferta ta sama na 48mcy za 6.9zł

  • 0

    58. ~ziąą  2012-09-05 01:44:42  host: ip-78-30-107-229.free.aero2.net.pl

    jest jeszcze dostępna ta poprzednia oferta ? BC6 1GB, 6,90pln/mc, modem za 1,aktywacja 1, umowa na 48mcy ?

  • 0

    59. ~ghul  2012-09-05 02:40:39  host: z48-10.opera-mini.net

    a ja mam w play za cenę startera internet bez limitu miesięcznego na zasięgu plusa.

  • 0

    60. ~xy  2012-09-05 10:40:26  host: ip-78-30-107-229.free.aero2.net.pl

    @44: Ta, jasne - myślisz, że każdy ma kabel? Ja bym chętnie wziął po kablu. @48: Moje sumaryczne zużycie "wszystkich moich internetów" razem wziętych to może ze 3-5 GB. Jak ktoś chce więcej to nie wiem co on robi, backupuje internet na dysku? @59: Tylko z jaką prędkością? Pewnie 16 kb/s w Lubię to.

  • 0

    61. ~Daco  2012-09-05 11:24:37  host: 77-255-248-190.adsl.inetia.pl

    ~58 już się skończyła, teraz pozostała tylko opcja z krótszymi okresami zobowiązania (do 3 lat)

  • 0

    62. ~ziąą  2012-09-09 14:15:25  host: 62.244.150.211

    Dzięki, rzeczywiście teraz trzeba im oddac 9,9pln/mc ale o rok krótsza umowa.

  • 0

    63. ~  2012-09-11 15:19:56  host: user-31-174-63-138.play-internet.pl

    50,net awaryjny od Aero2 się skończy,ciekawe co wtedy powiesz,moim zdaniem 1GB z lejkiem do 10 zł to dobra oferta żeby mieć taki net awaryjny i żeby potestowac dłużej niż 7 dni jak działa net od sieci w miejscach gdzie się przebywa.

  • 0

    64. ~  2012-09-11 15:33:30  host: user-31-174-63-138.play-internet.pl

    gdyby Plus dał ofertę 1GB z lejkiem nie droższą niż 10 zł za ten limit to pewnie też byliby klienci którzy chcą mieć net awaryjny i przetestowac zasięg Plusa bez stresu że 7 dni można zwrócić bedąc w innej sieci w której ludzie są i nie chcą zmienić bez pewnosci czy w innej sieci będzie lepiej czy nie bo tak bywa,że zasięg 3G Play w miastach bywa lepszy od zasięgu starych sieci,taki net niedrogi byłby w Plus w sam raz na test,już nie piszę o LTE na 1800 czyli o połowe krótszym zasięgu niż 3G na U900.

  • 0

    65. ~  2012-09-11 15:43:27  host: user-31-174-63-138.play-internet.pl

    58,a na co czekałeś kiedy ta promocja była i kiedy mogłeś z niej skorzystać ? to nie była kosztowna oferta bo aktywacja 1 zł,modem 1 zł i 6,90 zł za miesiąc,nawet jak ktoś nie planował że to kupi to warunki były takie,że można było tą ofertę kupić od razu,teraz ta cena 9,90 zł też jest,ok,tylko że już dla abonentow. 59,a Play na zasięgu Plusa może się zalogować do zasięgu 3G Plusa czyli do Aero2 ?

  • 0

    66. ~Q  2012-09-12 10:57:49  host: 9-118.zicom.pl

    informuje (nie chce mi sie czytac wyzej, czy juz o tym bylo) ze oferta T-mobile BC za 6,90 jest dostepna DLA KAZDEGO klienta niezaleznie czy juz ma w T-mobile komorke z abonamentem, czy tez nie ma.

  • 0

    67. ~Q  2012-09-12 11:02:59  host: 9-118.zicom.pl

    do @53 thonka: jest dostepna oferta za 6,90 i tak samo jak Wy nie rozumiem, dlaczego tempe dzidy z T-mobile nie reklamuja tego co ma sens, tylko puszczaja idiote z hot dogami w kolko. sorki za slowo, ale mnie jako sprzedawce trafia szlag jak dostaje znowu wyzszy plan sprzedazy a centrala wspiera podwojne doladowanie i NIC innego... a mamy moim zdaniem najlepsze taryfy biznesowe, frii, net za 6,90, fajne niskie abo bez telefonu.. a oni daja hot dogi.. koniec zali :]

Dodaj swoją opinię