Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile i Tauron rozpoczynają współpracę

T-Mobile i Tauron rozpoczynają współpracę

LuiN 15 Marca 2013 10:00

5 6

Polska Telefonia Cyfrowa oraz Tauron Polska Energia, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, podpisały list intencyjny o współpracy strategicznej. Spółki chcą wypracować innowacyjne rozwiązania dla klientów obu firm.

PTC oraz Tauron przystąpiły 15. marca do strategicznej współpracy, której założeniem jest wprowadzenie nowych rozwiązań produktowych i technologicznych dla rynku telekomunikacyjnego i energetycznego. Projekty, nad którymi wspólnie będą pracowały zespoły eksperckie obu spółek, mają określić standardy dla innowacyjnych produktów i usług, które będą wdrażane wspólnie na polskim rynku. Pierwsze z nich powinny być dostępne dla klientów jeszcze w tym roku.

Współpraca z branżą energetyczną jest jednym z kluczowych obszarów rozwoju PTC w Polsce. Posiadamy odpowiednie kompetencje oraz zaplecze technologiczne wewnątrz Grupy Deutsche Telekom, aby zaoferować firmom z branży energetycznej zaawansowane rozwiązania IT z dziedziny obsługi klienta, zarządzania inteligentnymi sieciami oraz wsparcia dla inteligentnych liczników - mówi Miroslav Rakowski, prezes zarządu PTC.




Współpraca przedsiębiorców działających w obszarze energetyki i telekomunikacji pozwala na osiągnięcie licznych korzyści. Wspólnie zaoferujemy nowe produkty, wykorzystując do tego między innymi rozbudowane sieci ich obsługi. Nasze doświadczenia pokazują, że produkty łączone, które są już dostępne dla klientów naszej Grupy, cieszą się sporym zainteresowaniem. W przyszłości współpraca obejmie zapewne racjonalizację korzystania z posiadanej infrastruktury oraz zasobów sieciowych i zwiększenie efektowności energetycznej. To kluczowe, szczególnie w momencie wdrażania przez energetykę innowacyjnych rozwiązań opartych o telekomunikację, jak smart grid i smart metering, mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu Tauron Polska Energia.

Współpraca PTC i Taurona ma przełożyć się na zwiększenie atrakcyjności ofert dla obecnych i przyszłych klientów partnerów, a co za tym idzie, na wzmocnienie ich przewagi konkurencyjnej na rynku.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | tauron

w sumie: 37
  • 0

    21. ~mirekb  2013-03-15 14:06:00  host: ip-37-209-157-36.free.aero2.net.pl

    ure wprowadzi uwolnienie cen energii w 2016,cos podobnego jak z cenami w roamingu ue-tez podobna tendencja,wiec opy sie spieszą i slusznie.odbiją sobie za kilka lat

  • 0

    22. ~?  2013-03-15 15:24:53  host: ip-94.124.7.132.s.net.pl

    I przede wszystkim Tauron chce wykorzystać kanały sprzedażowe T-mobile, bazy danych posiadane przez nich i ograniczyć w ten sposób koszty promocji w formie outsourcingu. Nie chce rozwijać własnej sieci sprzedaży i zamierza wykorzystać potencjał i doświadczenie t-mobile.

  • -2

    23. ~  2013-03-15 16:05:46  host: user-94-254-144-97.play-internet.pl

    Żałosne podrygi zdychającej firemki, która nie może dorobić się na swoich usługach i szuka tych, którzy dadzą się zedrzeć. TELEPOLIS, wstydzilibyście się o takim g*wnie pisać. I ja miałbym płacić wam za konto premium? Ja miałbym wasze żałosne reklamy odblokować? Rzygać się chce!

  • -1

    24. ~  2013-03-15 17:06:30  host: v42-14.opera-mini.net

    oferta na kartę T Mogiły leży,zasięg 3G T Mogiła leży w wielu miejscach,a oni zamiast poprawić sieć i oferty idą w energetykę no ludzie,jednego nie zrobili do końca dobrze i już inna branża, T Mogiła z ich Waletem karcianym i brakiem telefonów w salonach aps dla przedłużających umowę,normalnie najlepsza sieć T Mogiła.

  • 0

    25. ~  2013-03-15 18:04:18  host: 46.204.109.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To teraz w gniazdku elektrycznym będzie T-Mobile?

  • 0

    26. ~  2013-03-15 18:31:06  host: v42-14.opera-mini.net

    25,będzie taka T Mogiła w gniazdku elektrycznym,że zaświecisz oczami.

  • 0

    27. ~t-mobilander  2013-03-15 20:14:08  host: 078088143110.jeleniagora.vectranet.pl

    3 złote miesiecznie ku.....wa 3 złote tyle kosztuje pączek. Masakra nie dla kazdego telefon komorkowy skoro 3 złote to dużo za utrzymanie numeru a dokladnie 36 na rok fortuna heheheheh. sprawdzanie konta 4 groszke hehehe bo po kazdej romowie trzeba sprawdzić, może grosza ikradli ne moge co za naród. A jak sie z polaczkami rozmawia to kazdy boss kasy ma jak lodu hehehehe. Ale sie uśmiałem ;)))Napiszcie petycje albo nie bo znaczek 2 zł pozniej odwołanie kolejny znaczek kolejne 2 zł. buhahahha

  • 0

    28. ~franc  2013-03-15 20:20:24  host: acit147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27: drogie pączki jadasz... ciężko się odnieść nawet do takiego toku rozumowania jaki prezentujesz. Przelej na konto operatora może jeszcze z 5zł miesięcznie dodatkowo, przecież to tyle co 1 chleb, przecież Cie stać...

  • 0

    29. ~  2013-03-15 20:35:52  host: v42-14.opera-mini.net

    27,chcez się dawać dymać to się dawaj dymać,oferta T Mogiły jest zła i tyle,klientów się szanuje albo nie,zachodnie sieci mają o wiele dłuższą ważność konta nawet bez doładowania,a u nas co,ładuj i jeszcze płac za to za co w innym kraju by się zbuntowali i odeszli. w usa jakiś bank chciał zrobić gorszą dla ludzi ofertę to się ludzie skrzyknęli i zastrajkowali,że odejdą i co,bank zostawił stary cennik,to w usa,u nas z ludzie z twoją mentalnością zamiast przejść do innej sieci albo strajkować godzą się na wszystko to potem nie ma się co dziwić,że jakaś sieć wykorzystuje postawę "milionerów" który stać na opłacenie 3 zł miesięcznie za nic,a jak zapłacą to od razu poczują się jak milionerzy.

  • 0

    30. ~t-mobilander  2013-03-15 20:36:14  host: 178.182.46.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nie chodzi o przelewy na konto operatora chodzi o myslenie uzytkownika ze zasile konyo za 10zlotych na rok a operator ma na niego dmuchac bo dal mu zarobic 10pln rocznie ... no blagam was dla mnie to jest zdrowe normalne ale wam dac palec to reke razem z obojczykim.... szok

  • 0

    31. ~t-mobilander  2013-03-15 20:43:49  host: 178.182.46.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    podajcie mi prosze ten kraj co daje karty bez waznosci konta rozmowy za free i wogole jest wolontafiuszem komorkowym bo ja osobiscie nie nam takiego .Bedzie wam wymienial karty za darmo w tak taku jak sie posypia i utrzyma wam za free nadajnik i da dostep wszedzie gdzie pojedziecie nie wazne jaki kraj. Kazdy operator ma oferte dopasowana do waszych potrzeb jeden daje nielimitowane polaczenia do swojej sieci drugi duzo neta trzeci tani roaming ale ni za darmo uwazam ze 36 pln za polaczenia przychodzace na rok to dobra kwota chocby dla mojego dziadka ktory nie jest specem do telefonu a 997 czy 999 jest za darmo i to dla nich jest oferta a nie dla osob ktore chca miec wszystko za free tak nie ma nigdzie

  • 0

    32. ~  2013-03-15 22:11:46  host: v54-04.opera-mini.net

    30,niech nie chucha i nie dmucha tylko nieh da ważność konta przez rok w standardzie bez dodatkowych opłat,to takie wielkie wymaganie ? moim zdaniem nie,no i zamiast produkować nowe startery ponosić kosty sprzedaży którymi trzeba się dzielić to zostawiliby numer ludziom żeby sobie doładowali i dzwonili kiedy zechcą,tak byłoby prościej dla ludzi i sieci.

  • 0

    33. ~  2013-03-15 22:12:16  host: aakl221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To już wiadomo, jakiego operatora unikać, bo tam będzie równie najdrożej i takie same olewanie klientów...

  • 0

    34. ~  2013-03-15 22:15:06  host: v54-04.opera-mini.net

    31,chcesz płacić za utrzymanie numeru to może wprowadzą specjalnie dla ciebie ofertę jak w tp około 30 zł miesięcznie zq utrzymanie lini i płać skoro jesteś za tym.

  • 0

    35. ~  2013-03-15 22:15:52  host: v54-04.opera-mini.net

    33,chyba niestety masz racje.

  • 0

    36. ~  2013-03-15 22:17:29  host: v01-15.opera-mini.net

    Tylko gdzie te neostrady są? No gdzie?! Podziękowania dla UKE, za taki opłakany stan infrastruktury, że te neostrady są tylko na reklamach...

  • 0

    37. ~  2013-03-15 22:25:16  host: v54-04.opera-mini.net

    36,gdyby nie UKE to dalej byłoby tylko 2G w tym kraju albo nawet 1G w paśmie 450.

  • 0

    38. ~  2013-03-15 23:25:59  host: 37.228.46.235

    @ 36 neostrady to masz w orange. wypowiedź nie na temat. jak jesteś takim znawcą od neostrady to się wypowiedź na innym forum.

  • 0

    39.  2013-03-16 08:48:08

    T-mobile ma słabe 3G? http://www.speedtest.pl/test/57311432 Jak dla mnie bomba.

  • 0

    40. ~plejuszka  2013-03-16 16:25:01  host: 188.147.186.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    opowiem wam swoja historie w P4 kupilam abonament dosc wysoki bo prowadze firme potrzebuje duzo minut kupilam nokie za 1pln telefon wart okolo 300 pln nokia typu 100dzwonie odbieram. jednak pech chcial telefon sie rozwalil pojechalam na rekojmie i uwaga ten imie nie widnieje na fakturze pan do mnie mowi ze kupilam samsunga s3ja oczy powtarzam ze nie bo yo nie chcialam ja musialam miec telefon dzwonie odbieram ale nagle wchodzi ta pani konsultant i cos tam szczela oczami idzie z tym panem na zaplecze wraca i mowi ze mam przeciez gwarancje. ja nie wiedzialam o co chodzi jaka gwarancja skoro chce korzystac z rekojmi . PAni do mnie ze to blad systemu no dobra ok ale wchodze na fb a ta pani sprzedaje te telefony czyli ja pobralam nokie za 1pln chociaz s3 tez byl za 1zloty pani wpisala sobie ten drogi nokie odkupila za 300pln jako strata a samsunga sprzedaje za 1500na fb znajomym wariactwo i tak sobie sprawdzulam wszystkich z tego sklepu uwaga kazdy z nich ma na sprzedaz telefony konsole tablety a wiec sprawdzcie umowe i imei

Dodaj swoją opinię