Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Gwarancja najniższej ceny telefonu - cenniki i regulaminy

T-Mobile: Gwarancja najniższej ceny telefonu - cenniki i regulaminy

LuiN 4 Stycznia 2012 20:38

0 0

4. stycznia ruszyła promocja T-Mobile, w której sieć oferuje telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Przedstawiamy regulaminy oferty i cenniki telefonów.

Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące. Gwarancją najniższej ceny objęte są telefony, które w sklepach konkurencyjnych sieci są ogólnie dostępne w porównywalnej wartości abonamentu i długości zawartego kontraktu.

Pierwsze informacje na temat nowej oferty przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: regulamin promocji Gwarancja najniższej ceny telefonu w T-Mobile - abonament (plik .pdf; 121 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej (plik .pdf; 343 kB).
Zobacz: regulamin promocji Gwarancja najniższej ceny telefonu w T-Mobile - mix (plik .pdf; 103 kB).
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix (plik .pdf; 302 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    19. ~mkkot  2012-01-04 23:02:43  host: ip-157-25-12-191.multimo.pl

    @west masz taki świetny telefon, to czemu nie korzystasz z 3G?

  • 0

    20.  2012-01-04 23:42:09

    @mkkot -mam nokię e72 i prawie zawsze 3G:)ja nie narzekam na Playa żeby nie było:)do 2007 roku miałem od 1999 erę i jakość była świetna.Pisząc o tym 1800 miałem bardziej na myśli moją żonę.Gdy rozmawiam z nią a ona ma jakąś taką najprostszą nokię to na zwykłym egsm są szumy.Nie są to takie mityczne szumy o jakich piszą często użytkownicy z różnych regionów Polski:) jakość jest npr. niezła natomiast o erze myślę bardziej z sentymentem bo jak na tamte czasy to była npr. świetna sieć.W trakcie konfliktu właścicieli oferta zaczęła się pogarszać i jak wszedł Play a dał b.dobra ofertę to odszedłem.Dla mnie b.liczy się jakość teraz a nie cena.Jak bylem na studiach to 5pln często było majątkiem.Teraz bardziej patrzę na jakość usług.Pożyjemy, zobaczymy co dostanę na przedłużenie teraz:)PZDR ALL

  • 0

    21. ~ddd  2012-01-05 00:07:23  host: aazd30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie naprawdę jest kilka sensownych opcji , choćby np. HTC Desire Z w przystępnych cenach nawet przy niskich abonamentach na 2 lata

  • 0

    22. ~  2012-01-05 05:26:53  host: z15-09.opera-mini.net

    Wg mnie rewelacji nie ma. A w temacie konkretów proponuje kartkę, ołówek i kalkulator.

  • 0

    23. ~  2012-01-05 06:30:56  host: public-gprs54513.centertel.pl

    Jeśli T-debile zrobią promocję z gwarancją najlepszego zasięgu (zwrot gotówki wydanej na abonament po dowolnym czasie umowy w przypadku zerwania połączenia z powodu braku sieci) oraz gwarancją najtańszej minuty do dowolnej sieci to Może pomyślę o przeniesieniu numeru z Playa.

  • 0

    24.  2012-01-05 07:49:27

    Ja testuję 2 karty w playu i jedno wiem napewno - prędko mnie tam nie zobaczą. Jakość rozmów to poprostu PORAŻKA!!! Może ta promocja to nic nadzwyczajnego ale jak dla mnie to najlepsza sieć z W3 i pleya.

  • 0

    25. ~Dragon  2012-01-05 08:30:39  host: 77-253-120-41.adsl.inetia.pl

    ~22 wystarczy poszukać :) tak na szybko i9001 w abonamencie na 24 miesiące abo 79zł cena smartfona 59zł :D także warto na spokojnie sobie poczytać.

  • 0

    26. ~T  2012-01-05 09:23:53  host: nat-goc1-59.aster.pl

    Ja się tylko zastanawiam czy dla przedłużających umowę zrobią trochę inne, lepsze warunki. Nie chodzi mi nawet o abonamentowe bo w najniższej multimedialnej mam za 45 zł 120 min do różnych sieci, 1000 sms oraz 250 MB i jest ok (chociaż w tym momencie T-mobile to jedyna sieć, która nie daje nic za przedłużenie umowy, nawet Plus daje) ale cena telefonu mógłby jednak być w przedłużeniu trochę niższy (HTC Wildfire S jest dla nowych klientów za 299 zł i dla tych co mają ofertę loj. w iboa też 299zł). Może się jeszcze trochę zmienią ceny aparatów.

  • 0

    27.  2012-01-05 09:30:32

    Tak sobie ...

  • 0

    28. ~  2012-01-05 09:30:58  host: nat-goc1-59.aster.pl

    A tak swoją drogą ciekawe dlaczego ten pakiet 1000 sms/mms nie dotyczy sms i mms do Heyah? Przynajmniej taki jest zapis w regulaminie.

  • 0

    29. ~Hubert  2012-01-05 09:48:56  host: public41870.xdsl.centertel.pl

    Dość przyjemna oferta, fajnie kształtuje się cena Galaxy Ace w abo za 59 zł, telefon wtedy też kosztuje 59 zł, jak dla mnie przyjemnie.

  • 0

    30. ~robert  2012-01-05 10:43:13  host: 213.108.152.83.wlantech.pl

    Motorola Defy przy najmniejszym abonamencie (30 zł) kosztuje 900 zł a w mixie nawet 1500 zł. Nowa "dziewicza" w markecie (wg Ceneo) kosztuje poniżej 890 zł

  • 0

    31.  2012-01-05 10:44:32

    @16 - oj tam : D nie kazdy wie nawet o tej promocji ; ) ja sam mam te startery z tak taka jeszcze z 3.. no i fakt z nich sie duzo bardziej w takiej opcji oplaca korzystac xd ale serio wiele osob i tak ma duuzo gorsza oferte niz ta co pisalem ; ) w sensie, ze komus by sie ta oferta mogla oplacac wzgledem tego co maja. promo MIEDZY NAMI jest spoko - jak ktos chce starterek to pisac na priv swoja droga

  • 0

    32. ~irek793  2012-01-05 11:10:15  host: dynamic-78-8-218-228.ssp.dialog.net.pl

    Dla mnie ciekawa oferta, ceny telefonow w abonamencie o wiele nizsze jak u innych operatorow. Ilosc minut i internetu w danym abonamencie nie jest juz tak konkurencyjna ale uwazam i tak za dobra.Prosze porownac ceny tel. u innych operatorow? Szukalem takich ofert w grudniu, niestety nie bylo... Dzisaj pewnie bylbym klientem T-mobile.

  • 0

    33. ~ostrzezenie  2012-01-06 09:44:02  host: rsa.ists.pl

    UWAGA OSTRZEGAM, minuty w nowych promocjach T-Mobile dla nowych umow i aneksow sa przyznawane TYLKO na JEDEN okres rozliczeniowy, NIE PRZECHODZA NA KOLEJNY! wczoraj kolezanka chciala podpisac nowa umowe i dobrze ze konsultana o to zapytala, punkt regulaminu 1.4.2 Rownaja w doł do PLAYa niestety :-(((((

  • 0

    34. ~ostrzegam  2012-01-06 09:51:10  host: rsa.ists.pl

    w aneksie punkt regulaminu 10.4, żebyscie nie musieli dlugo szukac, Sam sie niemilo zdziwilem i nie przedluzam teraz z nimi umowy.A najlepsza jest Telefoniczna Okazja w aneksie . Promuja ja jako taryfe Rodzina 80 za 99zl (a ta taryfa normalnie ma 600minut!) a oni promujac ja jako R80 daja tylko 120minut czyli odpowiednik R20 za 39,90zl (bo w niej jest 120minut plus 250MB - te warunki sa w tej telfonicznej) ech

  • 0

    35. ~ostrzegam  2012-01-06 09:54:31  host: rsa.ists.pl

    pytanie do specjalistow - czy oni moga w regulaminie pisac ze w telefonicznej okazji jest taryfa Rodzina 80 a dawac ilosc minut jak w Rodzina20 (czyli 120 a nie 600)- mnie tym cennikiem bardzo zmylili dopiero rozmowa z konsultantem wyjasnila ten blad

  • 0

    36. ~wirek  2012-01-10 22:47:45  host: user-188-33-77-225.play-internet.pl

    @18, chyba we wszystkich abonamentach jest pakiet 250 MB. @28, o jaki pakiet Ci chodzi? Bo ja znalazłem tylko info o pakiecie 1000 sms/mms do wszystkich za 5zł, czyli również do Heyah ( w prepaidzie Heyah podobny pakiet kosztuje tylko 9zł). Ogólnie T nie traktuje Heyah jako wewnątrzsieciowych, ale np. możesz dzwonić do Heyah i na stacjonarne z zebranych T-Mobile jednostek.

  • 0

    37. ~daniel  2012-01-11 19:52:01  host: 159-205-227-166.adsl.inetia.pl

    @33 ja wczoraj podpisałem umowę i nawet przez myśl mi nie przeszło, że może być inaczej. Oczywiście że na jeden okres rozliczeniowy, dla mnie to było jasne. Który operator tak nie robi

  • 0

    38. ~  2012-01-15 16:34:59  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    Dziękuję, kupię sobie telefon w sklepie.

Dodaj swoją opinię