Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile Ekstraklasa - oficjalnie

T-Mobile Ekstraklasa - oficjalnie

WitekT 21 Lipca 2011 16:08

0 0

t ekstraklasaT-Mobile Ekstraklasa - tak na mocy umowy pomiędzy Ekstraklasą SA a PTC będą nazywały się rozgrywki Ligi Zawodowej Piłki Nożnej od najbliższego sezonu. Umowa została zawarta na 2 lata.

W ramach umowy logo sieci T-Mobile zostało integralną częścią znaku graficznego T-Mobile Ekstraklasy. T-Mobile będzie również obecny na strojach wszystkich piłkarzy występujących w najwyższej klasie rozgrywek piłki nożnej, a także na bandach okalających murawę, stadionach, ściankach sponsorskich i innych elementach infrastruktury.

Zaangażowanie w wydarzenia sportowe jest jedną z podstawowych aktywności sponsoringowych i społecznych, jakie podejmuje T-Mobile na świecie, a teraz również w Polsce.

To dla nas powód do dumy, że możemy aktywnie się zaangażować w promowanie i rozwój najpopularniejszej w Polsce dyscypliny sportu. W tym celu wykorzystamy posiadane technologie, a także będziemy realizować przygotowywane programy. T-Mobile stawia na zdrową rywalizację i fair play zarówno wśród zawodników, jak i szeroko rozumianej rzeszy kibiców piłki nożnej. Chcemy, aby każdy, kogo interesuje piłka nożna miał możliwość przeżywania niezwykłych emocji i dzielenia się nimi z rodziną i przyjaciółmi podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy - mówi Grzegorz Bors, członek zarządu, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PTC.




Zgodnie z umową część środków finansowych, jakie wniesie T-Mobile na rzecz Ekstraklasy i jej klubów, zależeć będzie od czynników takich jak: popularność rozgrywek czy wizerunek Ligi.

Cieszę się, że będziemy mogli budować i rozwijać piłkarską Ligę Zawodową z tak potężnym i doświadczonym sponsorem - mówi Andrzej Rusko, prezes Ekstraklasy SA.

Sieć T-Mobile, niezależnie od działań typowo sponsoringowych zamierza aktywnie włączyć się w promowanie piłki nożnej i rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, wykorzystując nowoczesne technologie. T-Mobile planuje umożliwić kibicom lepszy dostęp do informacji i materiałów poświęconych futbolowi.

Jestem przekonany, że T-Mobile Ekstraklasa to nie tylko zmiana w nazwie rozgrywek. Tę współpracę rozpoczynamy po to, by rozgrywki Ligi Zawodowej były jeszcze ciekawsze i barwniejsze, by rosły w siłę w każdym ich aspekcie. Nasze plany zakładają długofalową realizację wielu wspólnych projektów. Nie chcemy ograniczać się tylko do działań wynikających z umowy sponsorskiej - ocenia Andrzej Rusko.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2011-07-21 16:33:51

    Niby denny poziom a tyle facetów nie przeżyje bez obejrzenia meczu swojej drużyny. Decyzja dobra choć wiadomo, że mogliby grać lepiej.

  • -2

    9.  2011-07-21 16:37:38

    Fajnie ktoś napisał na GOL, a piłkarze i tak przejdą do Play ;-)

  • -1

    10.  2011-07-21 16:57:22

    Ich kasa wiec jak chca niech placa. Ja tylko chcialbym zwrocic uwage na to szkaradne logo. Czy tam naprawde nie ma jednej rozsadnej osoby ? Przeciez to paskudztwo az starszy !!!

  • -2

    11. ~nigel  2011-07-21 17:24:07  host: valhalla.waw.pl

    Jaka liga taka nazwa.

  • -2

    12.  2011-07-21 17:30:25

    Dla mnie pierwsze wrazenie to T-Mobile + SonyEricsson, to logo to chyba jakas kara.

  • 0

    13. ~  2011-07-21 17:31:20  host: 77-254-180-218.adsl.inetia.pl

    Nie jestem estetą, ale coś na tym logo gryzie mi się "madżenta" z zielonym... Kwestia gustu. Co do sponsoringu - nie dziwi, bo dla TM sport jest ważny. Widać są gotowi na firmowanie tego korupcyjnego bagna pełnego chuligaństwa. Może mają jakąś umowę z mediami na wyretuszowanie loga TM, jakby wpadło w kadr podczas jakiejś zadymy? Na trybynach źle się dziej. Było spokojnie, ale po ostatnich paranoicznych działaniach Rządu + wprowadzenie policji w miejsce ochrony może bardzo łatwo "zacząć się dziać". Łatwiej, niż np. rok temu.

  • 1

    14. ~arek  2011-07-21 19:56:02  host: public3842.xdsl.centertel.pl

    Bardzo dobra decyzja. Tak dalej T-Mobile

  • 0

    15. ~mariusz  2011-07-21 20:05:36  host: 77-255-58-110.adsl.inetia.pl

    Wiadomo, że magenta i zieleń trochę trudno połączyć, a więc tym bardziej winszuję grafikom z ekstraklasy. PS: mówicie że ekstraklasa to dno, to chyba nie widzieliście kolejek po karty kibica na Legię

  • 0

    16. ~a-go  2011-07-21 20:06:52  host: user-46-112-254-69.play-internet.pl

    Nikt ich nie uprzedzil w co sie pakuja? :o

  • 0

    17. ~Aslan  2011-07-22 08:42:32  host: public13246.xdsl.centertel.pl

    Poważny sponsor, mający spore doświadczenie w sponsorowaniu innych lig (Bundesliga), może to pozwoli dźwignąć wreszcie naszą ekstraklasę na wyższy poziom.

  • 2

    18. ~  2011-07-22 09:37:39  host: v12-16.opera-mini.net

    17, ale strzeliłeś porównanie, ubaw po pachy.

  • -1

    19. ~daniel  2011-07-22 11:32:50  host: aayr180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę wiary w polski sport. Poza tym T-Mobile wyłoży więcej niż Orange, a więc może większe środki przełożą się także na atrakcyjniejsze widowisko.

  • 0

    20. ~Aslan  2011-07-22 11:36:21  host: public13246.xdsl.centertel.pl

    ~18 tzn? T-mobile zamierza również promować Ekstraklasę także doświadczenie na pewno jest tutaj niezbędne. Swoją drogą mam nadzieje, że szansa na rozwój piłki nożnej zostanie jednak wykorzystana...

  • 0

    21. ~goool  2011-07-22 13:44:10  host: 77-253-126-177.adsl.inetia.pl

    Zielony to kolor nadziei a magenta odcieniem różu. Tak więc może autorzy mieli na myśli: 'Widzimy Ekstraklasę przez różowe okulary. Jest nadzieja na lepszą przyszłość':) Logo oczywiście jest ważne ale jednak najważniejszy jest sam fakt sponsorowania przez wielki brand naszej kopanej.

  • 1

    22.  2011-07-22 20:21:18

    goool - a Orange to nie jest wielki brand? Ekstraklasa to niestety nadal dno kto tego nie widzi żyje chyba w innym świecie.

  • 0

    23.  2011-07-23 11:24:34

    Super... nasze pieniądze pójdą teraz na łapówki i tym podobne - ogólnie zostaną wywalone w bloto. Brawo t-mobile, brawo... :(

  • 0

    24. ~  2011-08-14 22:09:06  host: dte154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kasa na te psudo rozgrywki? Zmieniam sieć!

  • 0

    25. ~  2011-08-14 22:48:00  host: z18-12.opera-mini.net

    24). Zmieniasz siec? Na jaka? Pewnie jestes w plej ? ;-p

  • 0

    26. ~  2011-08-15 20:02:59  host: dsz194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie, jak na razie mam 5 fonów w T.

  • 0

    27.  2011-09-20 22:08:05

    Cieszy mnie fakt, że T-Mobile udziela się szeroko w swojej działalności nie ograniczając się jedynie do dobrej oferty i zasięgu. Po za tym to napewno pójdzie na plus, żeby ilość abonentów się zwiększyła. W tym przypadku ze strony kibiców ekstraklasy :)

Dodaj swoją opinię