Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile dla firm: nowy smartfon co roku

T-Mobile dla firm: nowy smartfon co roku

orson_dzi 3 Lipca 2017 11:01

6 7

samsung galaxy s8 plus

Przedsiębiorcy zawierający umowę z T-Mobile mogą kupić Samsunga Galaxy S8 o 200 zł taniej, a po roku będą mogli wymienić go na nowy model.

Wymiana będzie dosłowna - stary telefon za nowy i będzie w niej pewien haczyk. Sprawnego Samsunga Galaxy S8 po roku można będzie odsprzedać operatorowi, a uzyskane pieniądze przeznaczyć na nowy topowy smartfon z serii S. Zapewne będzie tu wchodziła w grę wymiana modelu S8 na S9.




Samsunga Galaxy S8 w promocyjnej cenie można nabyć do końca lipca. Smartfon kosztuje 899 zł w abonamencie za 109,99 zł (NOVA proFirma) miesięcznie. Są w nim dostępne nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce oraz Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Czarnogórze, Macedonii oraz Albanii. Internet w Polsce jest nielimitowany (po wykorzystaniu 20 GB lejek do 1 Ms/b), a w Unii Europejskiej do wykorzystania jest pakiet 4,05 GB.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: TEST: Samsung Galaxy S8+ - tak blisko ideału
Zobacz: Fotopojedynek: Galaxy S8+ vs. Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | t-mobile dla firm

w sumie: 29
  • 0

    13. ~Anna  2017-07-03 11:54:43  host: 191.50.94.185.wikiker.com

    Mam na myśli generalnie świat , usa, Chiny, Tajlandia itd,...

  • 0

    14.  2017-07-03 11:55:14

    9 - a kogo to w przypadku firm obchodzi?

  • 0

    17.  2017-07-03 12:01:43

    14.@wlo np. mnie. Mam małą firmę i nie jestem Vatowcem.

  • 0

    18.  2017-07-03 12:03:00

    bora1410 - no cóż... Zdarza się ;-)
    Możesz być - jednak widać to niekorzystne? Zatem nie odliczysz od telefonu ;-)

  • 0

    19. ~Bouli  2017-07-03 12:03:26  host: 212.160.172.72

    a co z ratami za S8 po roku? Płace za S8 i S9 (tylko tu trochę mniej bo odsprzedaje S8). To oferta ratalna więc tak różowo może nie być i żeby nie okazało się że w miesiącach 13-24 płacisz prawie podwójne raty. Cena telefonu to prawie 3700 brutto http://tlp.is/e21

  • 0

    22.  2017-07-03 12:24:42

    Ja kilka dni temu no limit pełny w kraju z 8gb podpisałem z tmobile na 2 lata w taryfie profirma s za 18 zł brutto. Dla mnie mega oferta :)

  • 1

    23. ~pralka automatyczna frania  2017-07-03 12:37:57  host: user-94-254-242-252.play-internet.pl

    Gdzie jest ta oferta od tmobile z kotami? To to?

  • 0

    24.  2017-07-03 13:03:44

    oferta Z kotami ma się lada chwila pojawić :P

  • 0

    25. ~Onn  2017-07-03 13:14:15  host: asu32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta już jest dla klientów co mają już "kota"... T-M - pamiętamy zagrania poniżej pasa i drugi raz się nie damy wpuścić... Choć bym miał za sobą ciągać kabel.

  • 0

    26. ~pabloki  2017-07-03 13:50:51  host: apn-37-249-166-161.dynamic.gprs.plus.pl

    tmobile chyba wystraszył sie i nie publikuje oferty w obawie przed krytyką . chyba to nie ta oferta z kotami miała być.

  • 0

    27. ~pabloki  2017-07-03 13:54:06  host: apn-37-249-166-161.dynamic.gprs.plus.pl

    telepolis nie bedzie pewnie poganiać biura prasowego ale mogło by zapytać co stało sie z rewolucyjną ofertą 90 dni za darmo bo trybiki na stronie wiszą od pewnego czasu.

  • 0

    28. ~Kuba  2017-07-03 14:10:48  host: 162.253.130.37

    @ 1 Jak dobra oferta ,to zachowaj to dla siebie, skąd mam wiedzieć ,że za 2 miesiące po raz kolejny operator z tej oferty się nie wycofa.... ,do tego samsunga s8 + kupiłem na aledrogo za całe 2678 zł za nówkę ,dlatego oferta kiepska

  • 0

    29. ~  2017-07-03 14:17:33  host: a25-06-10.opera-mini.net

    Nowa oferta z kotami jest droga. Oferta solo bez telefonu 50zł miesięcznie za no limit rozmowy, smsy, mmsy i 10 GB internetu a potem lejek do max 1Mb/s

  • 0

    30. ~Janek  2017-07-03 14:25:59  host: 94.42.177.198

    joo nic nowego.. szkoda

  • 1

    31. ~pabloki  2017-07-03 14:40:02  host: apn-37-249-166-161.dynamic.gprs.plus.pl

    ooooo chyba coś iskrzy na lini tmobile -telepolis. jakiś brak komunikacji.

  • 0

    32. ~Janek  2017-07-03 14:41:45  host: 94.42.177.198

    oferty fioletowo są przed czasem odwzorowanie.. widać współpracę z witkiem

  • 0

    33. ~  2017-07-03 18:13:32  host: user-31-175-212-153.play-internet.pl

    Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w.... wszędzie, tylko nie w Szwajcarii, gdzie drogo masakrycznie, a czasem trzeba tam pojechać :/

  • 0

    34. ~Trazyl  2017-07-03 20:03:59  host: user-94-254-225-11.play-internet.pl

    przynajmniej z samsungiem a nie z apple, ciekawe ile ludzi zdecyduje sie na wymiane za rok

  • 0

    35. ~  2017-07-03 22:48:31  host: user-94-254-146-138.play-internet.pl

    @17 to zainstaluj aplikację Free Voip Deal i dzwon za grosze

  • 0

    36. ~Jbravo  2017-07-03 23:36:37  host: 89-69-193-76.dynamic.chello.pl

    Tak i znowu zmienia regulamin w trakcie i spadaj kliencie na drzewo. Postoje dziękuję i spadam do innego opa.

Dodaj swoją opinię