Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Darmowy Netflix również dla klientów oferty T2

T-Mobile: Darmowy Netflix również dla klientów oferty T2

LuiN 2 Grudnia 2016 16:35

4 9

Sieć T-Mobile postanowiła udostępnić darmowy Netflix nie tylko klientom najdroższych planów T3, ale też w środkowych ofertach T2.

Darmowy Netflix udostępniany jest w planie Standard - z możliwością oglądania materiałów w HD i jednoczesnej transmisji na 2 urządzeniach. Plan ten normalnie kosztuje 43 zł miesięcznie, jednak Netflix nowym klientom oferuje jeden miesiąc abonamentu gratis.




W T-Mobile klienci planów T2 otrzymują 2 miesiące darmowego abonamentu, a planów T3 - 4 miesiące. Później usługę można wyłączyć lub pozostawić - opłata 43 zł będzie doliczana do rachunku telefonicznego.

Zobacz: Netflix w ofercie Supernet T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | netflix

w sumie: 13
  • -3

    1.  2016-12-02 16:47:03

    od netflixa jestem uzalezniony, jeden serial się konczy, zaraz wrzucają kolejny i tak historia konca nie ma

  • 1

    2.  2016-12-02 16:47:22

    To jest dodatkowy miesiąc gratis czy ten który dostaje się od netflixa za założenie konta?

  • 7

    3. ~♏~  2016-12-02 16:55:20  host: 8.37.225.47

    1). Przeciez seriale sa lepsze i gorsze - jak mozna ogladac wszystko jak leci wraz z lipą i chalą..?

  • 3

    4.  2016-12-02 17:04:27

    hehehe ja oglądam góra 2 może 3 seriale rocznie. Więc na co mi netflix.

  • 0

    5.  2016-12-02 17:20:10

    @2, cyriak - promocje się nie łączą. Bezpośrednio w Netfliksie podajesz numer karty płatniczej, a w T-Mobile nie. Inny mechanizm, inne promocje.

  • 3

    6. ~vainglorious  2016-12-02 18:31:34  host: user-94-254-133-3.play-internet.pl

    Czyli co tu jest darmowe?

  • 0

    7. ~Daniel  2016-12-02 20:50:37  host: host-81-190-53-117.dynamic.mm.pl

    Całkiem fajna sprawa ten Netflix. Wziąłem na próbę, ale chyba się skuszę na dłużej. Peaky blinders - super serial.

  • 0

    8.  2016-12-02 21:46:23

    Netflixa mam gdzieś od dwóch miesięcy...i w sumie nie mam już co oglądać. Żeby zapewnić sobie dostęp do tego co chcę, musiałbym mieć kupionego Playera, iPlę, Netflixa, HBOGO i czasem korzystać filmów Google, a i tak taki zestaw (za całkiem duże pieniądze) nie zapewni wszystkiego. Coraz bliższy jestem rezygnacji ze wszystkich płatnych i legalnych platform na rzecz płatnej i nielegalnej. Materiałów jest więcej, są lepszej jakości, i spolszczenia są wcześniej. Coś z tym rynkiem jest nie tak chyba, skoro profesjonaliści za wyższą cenę, nie potrafią zapewnić tego co piraci...

  • 1

    9. ~Ppl  2016-12-03 12:11:14  host: public-gprs358760.centertel.pl

    Oferta netflix odkąd weszli do Polski bardzo się rozrosła. Dużo seriali (co iczywiste) ale i niezły wybór filmów - jak dla mnie mogliby rozbudować bazę polskich filmów. Ale fakt taki: jak się zacznie zabawę z Netflixem to raczej się z serwisu nie rezygnuje

  • 0

    10. ~  2016-12-03 12:58:16  host: 188.146.28.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kiedy będzie darmowy Ünder (2 in 1 Uber & Tinder)? http://tlp.is/bxq

  • 1

    11. ~Klos  2016-12-04 10:20:58  host: static-84-9-23-78.vodafonexdsl.co.uk

    Im więcej osób płaci za Netflixa tym lepszą będą mieć ofertę.

  • 0

    12.  2016-12-05 14:34:52

    @8 Ty tak serio? Jaki koszt ponoszą piraci w celu uzyskania dostępu do filmu/serialu? Żaden. Netflix musi sam wyprodukować lub kupić prawa do danego materiału, a to kosztuje ogromne pieniądze. Co do jakości materiałów to kwestia jest dyskusyjna, bo skąd niby piraci mogą mieć lepszą jakość serialu nadawanego tylko w netflix? Nie mogą, bo wszystko z Nf w internecie to web rip.

  • 0

    13.  2016-12-05 21:33:55

    Dla mnie określanie tej oferty darmową jest naginaniem rzeczywistości. Za darmo to mam np. w Orange nawigację, bo nie dopłacam za nią nic. Granie na czekanie też jest darmowe przecież na tej samej zasadzie (miesiąc free, potem płać)...

Dodaj swoją opinię