Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: darmowy Internet podczas Maratonu Warszawskiego

T-Mobile: darmowy Internet podczas Maratonu Warszawskiego

LuiN 23 Września 2011 12:47

0 0

Podczas 33 Maratonu Warszawskiego PTC udostępni darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na mecie biegu ustawiona zostanie mobilna stacja bazowa, za pośrednictwem, której T-Mobile udostępni sygnał Wi-Fi.



Aby skorzystać z oferty wystarczy wyszukać sygnał Wi-Fi i wybrać opcję logowania za darmo. Po wpisaniu numeru telefonu (dowolnej sieci), użytkownik otrzyma login i hasło do Wi-Fi. Dostęp otwarty będzie 25. września w godzinach 8.00-17.00.




Udostępnienie darmowego dostępu do Internetu jest elementem promowania korzystania z mobilnego Internetu i sieci punktów Hot Spot należących do T-Mobile. PTC planuje udostępniać darmowe punkty dostępu do Internetu podczas wybranych wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~rrr  2011-09-23 12:54:40  host: public10166.xdsl.centertel.pl

    Pomysł bardzo fajny! Uważam, że to fajna sprawa jeśli T-Mobile będzie udostępniał dostęp do Internetu na takich imprezach. Na pewno wiele osób skorzysta ;)

  • 0

    2. ~  2011-09-23 12:57:56  host: 212.160.172.70

    Swietny pomysł ale nie tylko T promuje internet (mo wi-fi spocili sie na 1 dzień ) ale założenie dobre bo większość urzytkowników smartfonów to zielone ludziki jak by z Marsa -_- good idea

  • 0

    3.  2011-09-23 14:06:31

    Jeżeli hot-spot będzie działał w oparciu o UMTS T-Mobile to bardzo współczuję osobom, które z niego będą korzystać ]:->

  • 0

    4. ~karol  2011-09-23 14:44:57  host: 31.61.79.53

    Osoby, które nie miały dotychczas do czynienia z mobilnym Internetem mogą postrzegać korzystanie z mobilnego internetu np. z pomocą smartfona jako coś wybitnie skomplikowanego i drogiego. Tego typu akcje mogą przekonać takie zdystansowane osoby do mobilnego internetu.

  • 0

    5.  2011-09-23 15:00:20

    To zależy z czym UMTS T-Mobile porównujesz. Jeśli chodzi o zasięg umts wewnątrz budynków moim zdaniem T-Mobile daje sobie radę naprawdę dobrze, szczególnie w porównaniu z p4

  • 0

    6.  2011-09-23 15:05:10

    Amoże T-mobile zamiast "1324"hot spotów np. w Warszawie zrobi w Kostrzynie nad Odrą minimum jeden dodatkowy np. aktualnie remontowanym parku miejskim lub na wyremontowanym placu w centrum Kostrzyna nad Odrą. W obu miejscach jest gdzie zamontować nadajniki!Można jeszcze zamieścic hot spot np. na dworcu kolejowym który własnie jest remontowany,międzynarodowy dworzec na granicy Pol.-Niem. Aktualnie w Kostrzynie jest jeden hot spot T-mobile ... 1,5 km od miasta w MC'Donaldsie. Może ktoś to czyta z T-mobile? :) tomaszkalczewski@wp.pl

  • 0

    7. ~janek  2011-09-23 15:18:58  host: public-gprs282830.centertel.pl

    @MK_ ale skąd założenie, że hotspot będzie działał w oparciu od umts? Jeśli by skorzystali z hspa byłoby wykwitnie ale umts T-mobile też nieźle śmiga.

  • 0

    8. ~gregor  2011-09-23 15:37:48  host: dsn42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pomysł T-Mobile bardzo fajny, ale dlaczego ten maraton Warszawski odbywa się w tej zaganianej Warszawie ? Nie możnaby tego urządzić np. w Białymstoku ?

  • 0

    9. ~  2011-09-23 15:48:44  host: z32-06.opera-mini.net

    Q! - Na jakim standardzie to Wi-Fi będzie siać? Mam Alfa a/b/g/n 500 mW może złapię.

  • 0

    10. ~orionek  2011-09-23 18:01:33  host: 87-205-201-23.adsl.inetia.pl

    do MK_: Wifi to Wifi i umts chyba nie ma tu nic do rzeczy

  • 0

    11. ~bum  2011-09-23 19:40:23  host: 178.183.247.207.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Pieprzycie głupoty i tyle. Byłem już we wszystkich operatorów i tylko -T-- oferuje internet na wysokich poziomach z ceną też dośc wysoką, ale niestety za jakość trzeba płacić. Play owszem fajna oferta ale po co mi internet mobilny który nie działa poza miastem! BC działa zawsze! Ze święcą szukać zadupia na którym nie ma zasięgu PTC. Trasa 7 Gdańsk-Ostróda-Warszawa i internet w 60% 3G reszta to EDGE, GPRS się ani razu nie pokazał, ani żadno zerwanie nie nastapiło

  • 0

    12. ~Piotrek  2011-09-23 20:40:26  host: 178.180.67.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    http://www.speedtest.net/result/1498483063.png - test w godzinach szczytu rano dochodzi do 13 Mbit/s

  • 1

    13. ~HD  2011-09-23 20:41:10  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    BĘDĘ BIEGŁ W TYM MARATONIE-DOBRZE ŻE NAPISALI ŻE BĘDZIE DARMOWY NET TO WEZMĘ TABLETA TO POOGLĄDAM JUTUBA CO BYM SIĘ NIE NUDZIŁ BIEGNĄC.

  • 0

    14. ~daniel  2011-09-23 21:06:06  host: public10166.xdsl.centertel.pl

    Jeśli będziesz miał smartfona to na mecie po zakończeniu biegu możesz jak najbardziej skorzystać

  • 0

    15. ~mak  2011-09-23 21:42:20  host: public30644.xdsl.centertel.pl

    co to za fikołki T-mobile??? komu to jest potrzebne osobom, które posiadają smartfony???? Użytkownicy posiadający owe urządzenia są też szczęśliwymi posiadaczami przeróżnych pakietów internetowych!!! Jeszcze trzeba podać numer telefonu, po co??? to jest to ukryta akcja wyciągania numerów telefonicznych aby na drugi dzień złożyć ofertę nie do odrzucenia:)))

  • 0

    16. ~  2011-09-24 02:39:42  host: z11-09.opera-mini.net

    Ale sie szarpneli... Jak to Era/T-Mobile. Proponuje przyniesc jak najwiecej urzadzen bezprzewodowych z pojemnymi dyskami i sciagac ile wlezie, bo taka okazja dlugo sie nie powtorzy.

  • 0

    17.  2011-09-24 14:56:25

    Kolejny świetny pomysł ze strony T-Mobile. Nie mogę się nadziwić faktem jak wiele zmian wprowadza ta sieć. To miłe, że ktoś tak aktywnie dba o swoich abonentów i nie tylko. Tak trzymać.

  • 0

    18. ~rrr  2011-09-26 11:43:35  host: 87-205-201-206.adsl.inetia.pl

    jeśli chodzi o zasięg w T-Mobile to spełnia moje wszystkie wymagania. W domu w każdym miejscu mam zasięg,choć wcześniej u innego operatora miałem z tym problem niestety.

  • 0

    19. ~Erowiec  2011-11-19 10:48:06  host: 46.204.106.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kostrzyn nad Ordą,woj.lubuskie na samym zachodzie Polski: Pomiar na Speedtest.net http://speedtest.net/result/1600092480.png Sposób pomiaru: modem na USB wystawiony na zewnątrz okna na parapet, nadajnik T-mobile widze w odległości nie więcej niż 1 km, pomiar wykonany z wysokości IV piętra.Podczas pomiaru uruchomiona była tylko strona telepolis oraz komunikator Gad Gadu a ten pomiar został wykonany już na funkcji Wi-Fi (ten sam modem): http://speedtest.net/result/1600552050.png

Dodaj swoją opinię