Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile (chwilowo) przywraca Rok Ważności Konta

T-Mobile (chwilowo) przywraca Rok Ważności Konta

orson_dzi 29 Sierpnia 2017 09:16

8 11

t mobile

W ofercie T-Mobile, bez większego szumu, ponownie pojawiła się promocja Roku Ważności Konta. Aby z niej skorzystać należy wyrazić zgody marketingowe.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart, które zostały aktywowane po 10 lipca 2016 roku lub zostały aktywowane do 9 lipca 2016 roku i następnie zostały zarejestrowany.




Aby móc skorzystać z Roku Ważności Konta należy wyrazić zgody marketingowe:
  • marketing T-Mobile - otrzymywanie wiadomości głosowych lub wizualnych (tekstowych) w formie SMS-a, MMS-a lub maila od operatora lub jego partnerów (którym może być dowolna firma),
  • T-Mobile transmisja danych - zgoda na przetwarzanie danych transmisyjnych w celach marketingowych,
  • Partnerzy transmisja danych - czyli to samo co wyżej, ale w celach marketingowych partnerów operatora.

Zgody można wyrazić krótkim kodem. Dla każdej ze zgód jest to kolejno - *140*200*1#, *140*200*2#, *140*200*3#/ Po wyrażeniu zgody ważność konta zostanie jednorazowo przedłużona o 365 dni, co nastąpi w ciągu maksymalnie 14 dni.

Promocja obowiązuje od 25 sierpnia do odwołania, ale nie dłużej niż do 30 września. Ciekawostką pozostaje punkt 2.5 regulaminu, który mówi, że Operator zastrzega sobie prawo do zmiany oferty (promocyjnej) w każdym czasie.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | rwk | rok ważności konta

w sumie: 95
  • 0

    76.  2017-08-29 14:26:04

    74 - nie prawda. Zależy w jakim okresie do końca ważności konta w RWK zmieniasz taryfę. Ja zmieniałem niedawno na Ja + na Kartę I i termin 1.2.2018 został ;-). Tak samo przy jakiejś wcześniejszej zmianie - ale już nie pamiętam czy to była internetowa czy głosowa, bo nie na swoim numerze ją robiłem...

  • 0

    77. ~pabloki  2017-08-29 14:32:28  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    72miałem od poczatku ja+karta i doładowałem po więcej niż 30 dniach i przedłużalo. ale to pewnie błąd. na innym numerze miałem poprzedni plush a miał być nowy w momencie zakupu to reklamowałem taryfę z roszczeniem o RWK i zmienili za darmo ( cennikowo było już płatne 5zł) i RWK aktywowali dodałem 5 zł a potem zmieniłem na ja+internet to mimo tego RWK sie utrzymał i doładowałem i przedłużyło znow o rok po 5 zł a w tej taryfie tak być nie powinno . na trzecim numerze mam iplę elastyczny 10 zł w taryfie ja+na kartę i to od kupna startera.

  • 0

    78. ~pabloki  2017-08-29 14:38:44  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    77 ale realnie to tamte karty już w śmietniku są choć plus ma je na stanie bo użuywałem je do 500 plus i 50 GB i 500 zł zuzyłem na transfer danych bo konsultantka mi mogła wyłaczyć blokadę.

  • 0

    79.  2017-08-29 14:45:55

    77 - nie wiem, nie wnikam w rzeczy, z których nie korzystam. A jeśli korzystałem to już nie pamiętam ;-)
    W Plus na Kartę RWK było darmowe w pierwszej edycji - aktywacja i każde doładowanie przedłużało. Od drugiej edycji zrobiło się 10 zł za aktywację i 30 dni na zasilenie z RWK. I potem już tak zostało ;-)
    Naprawdę nie pamiętam co kiedy się zmieniało, bo nie ma to znaczenia jeśli po zmianie na Ja + na Kartę zawsze była opłata 10 zł za aktywację i okres promocji 30 dni, w którym każde zasilenie wydłużało o rok. I tyle.

  • 0

    80.  2017-08-29 14:51:04

    No oczywiście do czasu jej likwidacji - opłaty za aktywację w Ja + na Kartę. Żebyś się nie przyczepił, ze czegoś znowu nie dopowiedziałem. BTW - dla starszych taryf aktywacja RWK nadal jest płatna.

  • 0

    81. ~pabloki  2017-08-29 14:55:25  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    79 ale teraz plus zniósł w ja+na karte opłate za rwk. takze jak masz opłate od 29.03.2017 to reklamuj .

  • 0

    82. ~pabloki  2017-08-29 14:56:21  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    80 za późno , nie f5 strony.

  • 0

    83.  2017-08-29 15:00:43

    81/82 - wiedziałem, dlatego napisałem 80 ;-)

  • 0

    84.  2017-08-29 15:02:41

    Mimo, że wcześniej jednoznacznie kilka razy stwierdziłem, że obecnie ta promocja w nowych taryfach jest darmowa... No ale Ty już tak masz...

  • 0

    85. ~Marcin 28  2017-08-29 15:54:14  host: aafe24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale o co chodzi z tym RWK skoro są taryfy gdzie RWK jest za darmo o czym pisze @11 ?
    Czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi skoro taryfa no limit za 25 zł jest najkorzystniejsza?
    Praktycznie jesli ktoś przeniesie numer do T mobile to za 25 zł ma no limit 4 miechy (90 dni za darmo + na ostatni miesiąc uruchamia pakiet za 25 zł i git)

  • 0

    86. ~pabloki  2017-08-29 16:05:13  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    85 to sa pozorne ruchy jak sie nie ma co zaoferować puszczaja takie go pierda. RWK nie jest za darmo w tmobile. zawsze jest opłata. nie zawsze taryfa za 25 jest najkorzystniejsza czasem za 1 zł dziennie jest lepsza. no jasne tylko że przeniesienie przez internet daje te 90 dni. weź niech 40 letnia kasjerka z marketu nieinteresująca sie rynkiem telekom mająca dwoje studiujących dzieci przeniesie się przez internet. ona tylko fb umie .

  • 0

    87. ~mirekb  2017-08-29 16:09:40  host: user-94-254-133-227.play-internet.pl

    Panowie..numer w taryfie ja+na karte od 15.11.2017,rwk-bonus za rejestracje.pytanie brzmi-jak wyglada sciezka przejscia by przedluzyc rwk-najlepiej bez kosztów.ostatecznie z kosztami..definitywnie i ostatecznie.regulaminy mam ale wiecej wątpliwosci..

  • 0

    88. ~pabloki  2017-08-29 16:11:51  host: user-188-33-131-224.play-internet.pl

    87 normalnie , włacz promocję rwk i po otrzymaniu potwierdzenia aktywnej promocji doladuj za 5 zł.

  • 0

    89.  2017-08-29 17:03:35

    87 - potwierdzam 88 ;-)

  • 0

    90.  2017-08-29 19:33:56

    Ja miałem Ja+Internet NK (stara wersja gdzie RWK było za doładowanie za 150zł) i przeszedłem kodem do Plush aktywowałem za darmo RWK, doładowałem za 5zł i RWK przyznało :)
    Zostałem w Plush bo jednak tam są lepsze pakiety data i nolimit niż w Plus.

  • 0

    91. ~gość  2017-08-30 01:04:23  host: public-gprs214510.centertel.pl

    T-oszuści nie byliby sobą gdyby dali RWK "ot tak" , chcesz RWK dostaniesz od nas syf marketingowy, będziemy handlować twoimi danymi, taka jest nasza polityka firmy. Omijać T-oszustów i ich T-marketing szerokim łukiem, niech zdychają, niech oddają klientów. Niech idą na dno.

  • 0

    92. ~tak  2017-08-31 09:26:41  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Popieram powyzszy wywod. Pamietam jak mnie skubali po 4gr za sprawdzenie konta a rozmowa tylko po 29gr. Teraz jestem w innej sieci która jest przejrzysta a rozmowy po aż 17 gr a nie tylko 29 jak w t.mobilu było.

  • 0

    93. ~karl hungus  2017-09-07 11:24:22  host: ip91-195-46-88.skydata.pl

    > T Mobile

    ładnie was Żydki wytresowały

    Oferta w Play na karte jest najlepsza, jest krulem pre paidów tak jak lew jest krul puszczy - świetny zasięg i najszybszy internet w roamingu

  • 0

    94. ~Marchołt  2017-09-07 11:26:18  host: 31.179.150.210

    "Damy ci pieniążki tylko podpisz zgody na zaspamowanie ci skrzynki jakimś chłamem"

    Ładnie was wytresowali sprytni handlarze z t-mobajla, nie ma co xD. Naprawdę nie wiem jak można być tak głupim żeby się na to złapać, podczas gdy spokojnie można mieć więcej za mniej w innej sieci.

  • 0

    95.  2017-09-07 11:56:04