Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile chwali się statystykami TVP Stream

T-Mobile chwali się statystykami TVP Stream

WitekT 15 Lipca 2014 15:49

3 8

Blisko 225 tys. klientów T-Mobile przynajmniej raz zalogowało się do serwisu TVP Stream i obejrzało mecze Mistrzostw Świata lub materiały dodatkowe. Operator zapowiada kolejne materiały dostępne tylko dla swoich klientów.




Rekord w liczbie odwiedzin aplikacji padł 19. czerwca, wówczas aż 32,3 tys. kibiców za pośrednictwem TVP Stream w T-Mobile oglądało mecze: Kolumbia - Wybrzeże Kości Słoniowej; Urugwaj - Anglia oraz Japonia - Grecja. Sam finał pomiędzy Niemcami a Argentyną obejrzało 22,8 tys. osób.


Wnikliwie obserwujemy i analizujemy zmiany, które zachodzą w sposobie, w jaki Polacy oglądają telewizję. Coraz częściej zdarza się, że to nie telewizor jest głównym odbiornikiem sygnału TV - jego rolę w gospodarstwie domowym przejmują tablety, smartfony czy też notebooki - powiedział Grzegorz Bors, członek zarządu t-mobile odpowiedzialny za rynek prywatny.


Użytkownicy taryf JUMP! otrzymali możliwość oglądania na żywo meczów z Brazylii bez dodatkowych opłat - ani za korzystanie z aplikacji, ani za transfer danych. Co więcej, aplikacja TVP Stream oferowała również dostęp do specjalnych materiałów reporterskich zza kulis turnieju w Brazylii.


Współpraca z T-Mobile dala nam potężne wsparcie technologiczne oraz promocyjne. Aplikacja TVP Stream z transmisjami TVP Sport znajdowała się na szczycie rankingów pobrań. Ciekawie zapowiadają się dalsze wspólne przedsięwzięcia mobilne - powiedział Marian Kubalica, zastępca dyrektora TVP Sport.


Już w najbliższych dniach posiadacze taryfy JUMP!, również bez wykorzystywania danych z pakietów, będą mogli obejrzeć mecze drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów rozgrywane przez Legię Warszawa z mistrzem Irlandii St Patrick's. Mecze rozegrane będą 16. i 23. lipca.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | tvp stream

w sumie: 17
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    1. ~TOM_  2014-07-15 15:54:03  host: 217-195-232-141.dsl.easynet.nl

    19 czerwca to bylo Boze Cialo, nie trudno zgadywac, ze sporo osob wtedy spedzala ten czas poza domem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2.  2014-07-15 16:11:01

    fajna inicjatywa jest ok, mundial się skończył i co dalej z TVP Stream.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    3.  2014-07-15 16:12:00

    Nie wiem co w tym TVP Stream jest takiego fajnego? W domu telewizor, na urlopie praktycznie w każdej knajpie telewizor transmituje mecze. A w pracy się pracuje i nie ma czasu na pierdoły. Ewentualnie w pracy można słuchać transmisji z radia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4.  2014-07-15 16:21:47

    Mecze to się ogląda na dużym telewizorze, najlepiej z ARD lub ZDF, w HD. Jakość sport.tvp.pl była jeszcze gorsza niż tego naszego pseudo HD z przeładowanego MUX 3 - zamiast trawy zielone placki, po twarzach też bardzo dobrze można rozpoznać jak duża była kompresja danych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    5. ~pabloki  2014-07-15 16:22:05  host: 178.181.206.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    muszą sie chwalić skoro wykupili na wyłączność. na smartfonie oglądać mecz? było widać piłke?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    6.  2014-07-15 16:22:36

    wystarczy porównać sport.tvp.pl i nba.tv

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~Misiek  2014-07-15 16:26:24  host: 87-206-249-47.dynamic.chello.pl

    Dla mnie stream TVP nie istnieje. Jakość wizji w TVP woła o pomstę do nieba od dawna, a strumień jest jeszcze gorszy. Oglądałem dwa mecze w brytyjskiej TV (byłem w Londku w tym czasie), a potem w ARD i mam porównanie. Nigdy więcej transmisji w TVP, to jedna wielka porażka. Może dlatego taniej zapłacili za strumień drugiej kategorii? W ogóle TVP jest telewizją drugiej kategorii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-07-15 16:44:22

    Oglądałem niektóre mecze na sport.tvp.pl przez Lion mobile i nie było tak źle. Stacje bazowe pewnie te same co T. Najlepsze są dla mnie skondensowane skróty ;) Jakość przy 4 mbps jest jak dla mnie dobra oglądając na 15" notebooka. Nie potrzeba łaski T tylko duży i tani pakiet danych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9. ~  2014-07-15 19:01:29  host: 77-255-24-95.adsl.inetia.pl

    @3 - pewnie cię to zszokuje, ale nie każdy ma telewizor... Ja nie mam, od jakichś 6 lat. Jednakże strumienie z MŚ nie oglądałem na telefonie (głupota), a na ekranie komputera z sport.tvp.pl, czy jak tam się ta strona nazywała. Męczenie się z małym ekranem ma sens tylko w podróży, lub na jakimś biwaku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~Mariodf  2014-07-15 20:39:53  host: user-109-243-135-137.play-internet.pl

    Chciałem sobie obejrzeć końcówkę meczu na tej aplikacji TVP Stream - i jak się okazało *** bo tylko dla klientów T-mobile. Czy TVP została sprywatyzowana i kupione przez T-mobile, czy coś mnie ominęło ? Dla mnie żenada i tyle, już nigdy nie dam się nabrać na ściemy TVP "zainstaluj aplikację, obejrzysz sobie mecz" *jeśli zmienisz operatora.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-07-15 21:14:53  host: apn-95-41-183-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Statystyki debilizmu w Polsce też są wysokie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-07-15 22:50:55

    @9 Nie zszokowałeś mnie. Sam dopiero niecały rok temu kupiłem pierwszy LCD i to tylko dlatego, że weszło DVB-T. Skróty meczów też oglądam na kompie lub tablecie. Tylko, że to wszystko idzie mi po wi-fi od UPC., a nie po mobilnym. Na mobilnym nawet nie zapuszczam wideo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    13.  2014-07-16 03:08:44

    @4 skoro porównujesz nasz MUX3 z przekazem satelitarnym z Astry to czemu z taką lubością nie porównasz tego samego MUX3 z naziemną telewizją w Niemczech?
    Ano tak... Bo wtedy wyjdzie, że ten beznadziejny MUX3 jest lepszy. Pisze to osoba, która na codzień ma dostęp do 2 multipleksów niemieckich nadawców publicznych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-07-16 07:58:04

    #13 thonka: jak to dlaczego ? Bo to są kanały niekodowane? Poza tym ja ich tak naprawdę nie porównuję. A jakość TVP 1 i 2 HD jeszcze do niedawna była całkiem dobra, zwłaszcza dwójki, dopóki nie przeładowano MUX3.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~cccp  2014-07-16 08:41:49  host: dns.studioaurum.pl

    bez przesady te statystyki to tylko czysty marketnig pompowanie i przechwalanie sie widac ze t mobile zwiazalo sie z propagandowa tvp która caly czas lansuje sie bo boji sie upadku ciekaw jestem ile reklam bylo wciskanych podczas transmisji i jakiej teresci nic dobrego z tego nie wynika telemaniaki tylko siedzialy widac ze na szeroka skale juz zaczela sie propaganda która tylko ma na celu oglupic ludzi czy to przez internet ofertami lub reklamami co z tego ze live stream jak i tak trzeba bylo za to zaplacic to skok ale w przepasc

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16. ~CCG  2014-07-16 08:53:47  host: dns.studioaurum.pl

    ŁAPIĄ SIĘ WSZYSTKIEGO CZEGO SIĘ DA ŻEBY KILKA ZŁOTÓWEK WPADŁO DO KIESZENI, A PEWNIE SZYBCIEJ UPADNIE NIŻ POWSTAŁ TEN STREAM :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~s  2014-07-19 17:58:52  host: 46.77.124.163

    Mi to g... raz zadziałało. Potem w kolko mialem nieprawidłowy kod albo sie nie logował. Straciłem 5 złotych na prepaida. Wywaliłem go do kosza.

Dodaj swoją opinię