Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile będzie świadczyć usługi GSM dla ARiMRu

T-Mobile będzie świadczyć usługi GSM dla ARiMRu

orson_dzi 31 Października 2014 14:53

7 4

T-Mobile wygrało z Orange przetarg na świadczenie usług GSM dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.



Udzielenie zamówienie w związku z rozpisanym w lipcu przetargu nastąpiło 28 października. W związku z nim T-Mobile zajmie się świadczeniem usług głosowych i transmisji danych dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.




T-Mobile zapewni skrócony prywatny plan numeracyjny na potrzeby połączeń telefonii GSM z telefonią IP, udostępni internetowy system do zarządzania kontami, a także zajmie się dostawą telefonów. Będzie to dostawa 1312 aparatów w czterech standardach, w tym 514 sztuk smartfonów z Windows Phone oraz wymiana 1905 aparatów, również w czterech standardach, w tym 514 sztuk z Windows Phone.

Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2015 roku, do końca 2017 roku, a jej wartość, to 860 tys złotych.

Źródło tekstu: rpkom     

Dodaj do:

Tagi: arimr-u | t-mobile

w sumie: 22
  • 1

    3.  2014-10-31 15:17:21

    A fakt, mój błąd "do końca 2017" No to i tak hmm tanio...

  • 1

    4. ~Staszi  2014-10-31 15:50:48  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Odrobią sobie na zwykłych użytkownikach...

  • -7

    6. ~  2014-10-31 16:02:57  host: n10-09-01.opera-mini.net

    Dziwne, ze Play nie startował, przecież ze swoją super siecią 4G LTE i świetnym roamingiem i najniższymi cenami na pewno wybraliby. Co o tym sadzicie? Zapraszam do dyskusji

  • 0

    7. ~Staszi  2014-10-31 16:15:03  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Właśnie przez roaming krajowy Playnie spełnia wymogów tego typu przetargów.

  • 0

    9. ~maxi5  2014-10-31 18:54:30  host: 35.120.225.195.static.bait.pl

    ciekawe ile płaci ARIMR miesięcznie za jeden telefon. 5 złotych? 8 złotych?

  • 0

    10. ~pabloki  2014-10-31 19:31:54  host: 178.181.218.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ale to t mobile razem z orange wygrało? czy t mobile wygrało? czy orange przegrało z tmobile ? czy po prostu t mobile wygrało? oczywiście czytałem źródło i wiem ale jeśli już chcecie wstawiac link do orange to nie da sie inaczej niż przeredagować na ; orange przegrało. taka prawda. bo tak wychodzi że t mobile wygrało i orange wygrało a to "ne prauda"

  • 0

    13. ~pabloki  2014-10-31 19:53:20  host: 213.158.222.140

    @12 prawda taka ze można sie wyślilic i wtedy jest ok. tylkoo ze to t mobile wygrało a orange przegrało . no bo mogło byc tak że oba podmioty mogły wygrać hehe , no skąd ja mam znac warunki przetargu.

  • 1

    15. ~ew  2014-10-31 20:04:35  host: 213-238-89-211.adsl.inetia.pl

    Ta oferta to przykry żart z klientów indywidualnych którzy płacą 15x wyższe ceny (chyba dotują te "przetargi" swoimi pieniędzmi ). Można sobie z ciekawości poczytać przetarg pod nazwą DZP-2610-24/2014 - wystarczy pogooglować.

  • -1

    16.  2014-10-31 20:27:50

    Plus nie brał, bo przecież "marżowość bliska zeru".

    A tak nota bene ciekawe skąd w SIWZ przekopiowali wymóg obsługiwania 1900mhz we wszystkich swoich telefonach (a już nie 2100).

  • 0

    17.  2014-10-31 20:32:03

    Częstotliwości dotyczyły jedynie GSM, wszystko jasne.

  • 0

    18. ~mirekb  2014-10-31 21:14:45  host: apn-31-1-111-9.dynamic.gprs.plus.pl

    @17 dobry wątek-transmisja danych w sieci 3g łamie zasady przetargu?tylko edge?w psl ktos przed wyborami dobrze pomyslał,nie ma co.ceny i tak dobre..tylko ze niemiecka panstwowa siec ma dostep do danych przesylanych w sieci w pl.rolnictwo to wazny sektor w ue

  • 1

    20. ~?  2014-10-31 22:42:47  host: agio151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange powinien wymienić całą ekipę odpowiedzialną za przetargi. Tak kiepsko jak im żadnemu telekomowi przetargi nie idą. Niezależnie od tego czy kupują częstotliwości czy pozyskują strategicznych klientów za pomocą przetargu no to idzie im beznadziejnie. Działa tam po prostu jakiś kiepski specjalista. biorąc pod uwagę ilość ponad tysiąca kart w zakresie dostawy oraz w zakresie wymiany sprzętu na obecnych kartach również ponad tysiąca Orange powinien się bardziej postarać.

  • 1

    21. ~  2014-10-31 23:54:13  host: n05-02-02.opera-mini.net

    Nie wiem jakie maja abonamenty ale przy 10zl/mc w wersji ze sprzetem oferta wyglada super dla klienta. Z drugiej strony nie dziwie się Polkomtelowi, bo do takiego kontraktu chyba trzeba dolozyc a w najlepszym wypadku zysk jest znikomy.

  • 1

    22. ~ola  2014-11-01 22:48:04  host: user-164-126-236-38.play-internet.pl

    fajnie za ok 8zł/mc mogę nawijać do woli i nie zablokują komórki bo to agencja.. a Ty Kliencie płać min. 19zł i użeraj się iż 2tys. min. wygadałeś...

  • -1

    23.  2014-11-02 17:59:39

    @22 A gdzie tam, przecież wszyscy tu mówią że mają noLimit za tyle a że gdzie indziej jest po tyle i że gdzieś jest lepiej, bo taniej. Zastanawiam się co wtedy porównują...nie_nolimit z nie_nolimitem. To tak jakbym porównywał cenę nieziemniaków z nietruskawkami, na jedno wychodzi. Tak naprawdę żaden no-limit nie istnieje: ani w internecie, ani w głosie.

  • -1

    24.  2014-11-02 18:07:39

    a ktoś może powiedzieć - skąd wzięliście te ceny i taryfy, jakie mają mieć?

  • -1

    25.  2014-11-02 18:08:07

    8 zł, nielimitowane... O co chodzi?

  • 0

    26. ~xp  2014-11-03 07:53:37  host: 83-238-227-109.adsl.inetia.pl

    8 zeta za abo...... i dostajemy dobre telefony za 1 zł i połączenie w całym TM w cenie + pakiet minut do obcych + średnio ok 1 GB GPRS. Heh wygląda na to że TM nieźle kroi 'Kowalskiego'. No dobra.... frajerzy z taryfą JUMP x5 droższą dziękujemy za dotowanie instytucji publicznych. To w sumie... patriotyczne :D

  • 0

    27.  2014-11-03 09:17:39

    A skąd te 8 zł się wzięło? Gdzieś to napisali?

  • 0

    28. ~ttt  2015-01-01 11:39:32  host: bocianowo.intkomp.net

    większość tych tel. używamy tylko jako IP

Dodaj swoją opinię