Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: awaria transmisji danych

T-Mobile: awaria transmisji danych

orson_dzi 22 Listopada 2017 13:55

6 1
t mobile logo

T-Mobile informuje o awarii transmisji danych. Problem ma dotyczyć dwóch województw.

Przejściowe kłopoty z transmisją danych mają dotyczyć województwa małopolskiego i śląskiego. Awaria jest spowodowana uszkodzeniem sieci światłowodowej, która doprowadza Internet do nadajników.




Źródło tekstu: T-Mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: awaria | t-mobile

w sumie: 38
  • 0

    21.  2017-11-22 16:04:41

    @6 przecież 19ego od około 14ej zdechła transmisja w całym kraku: HTTPS:/ nie wchodziły, normalne strony jak chciały to działały lub wczytywały się częsciowo i bardzo długo.Na downdetector było od groma zgłoszeń, operator telefonicznie mi potwierdził dużą awarię.
    P.S. składajcie reklamacje za ten dzień(po dyszce dają)

  • 2

    22. ~Hmmm  2017-11-22 16:06:18  host: user-94-254-148-188.play-internet.pl

    @18
    http://tlp.is/fjw

  • 0

    23. ~pabloki  2017-11-22 16:20:19  host: apn-46-76-212-34.dynamic.gprs.plus.pl

    21 na tweet nie ma nic z 19.11. nie korzystałem z transmisji danych . pewnie dlatego nie zauważyłem awarii. na fb też nie widze śladów potwierdzenia.

  • 0

    24. ~pabloki  2017-11-22 16:24:09  host: apn-46-76-212-34.dynamic.gprs.plus.pl

    22 zrób normalny . taki stary test sie nie liczy , pewnie przrobiony bo niena stronie testera prędkości. zrób teraz i udostępnij , tam jest taka opcja na tym telefonicznym , w tej aplikacji. to w fotoshopie pewnie edytowałeś.

  • 0

    25.  2017-11-22 16:48:23

    13 - no jak kto? Marsjanie! Bo do kogo innego może zwracać się z komunikatem o awarii w sieci polski operator?

  • -1

    26.  2017-11-22 17:22:51

    Zdarza się jak każdemu

  • -1

    27. ~Flej  2017-11-22 17:28:23  host: ccz156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Playu transmisja danych działa cały czas jak jedna wielka awaria więc o co afera...

  • 1

    28.  2017-11-22 17:33:11

    Uff, awaria. A ja myślałem, że mi lejek włączyli na '»nielimitowanym« Internecie Domowym'... ;)

  • -1

    29. ~biala  2017-11-22 18:19:51  host: public-gprs352528.centertel.pl

    A u mnie nie działa internet na ExtraSim, karty dopiero co zostały odebrane i nie można korzystać.
    Na Miboa wyświetla się info o blokadzie i że mam doładować za minimum 25zł a obok widać przysługujący pakiet w pełnej :) prędkości

  • 1

    30. ~SA10B  2017-11-22 20:22:01  host: 188.146.110.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @29 Napisz do iBOA miałem tak samo. Karta wymaga wykonania pierwszego
    połączenia głosowego, takowego wg. zasad ExtraSim wykonać nie możesz, tak więc zrobi to za Ciebie iBOA i karty będą już działały.

  • 0

    31. ~mirekb  2017-11-22 20:58:20  host: 188.146.6.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    niemcy chyba poważnie boją sie utraty wizerunku wiec staraja sie komunikowac od razu takie sytuacje.jednak simy do netu maja dosyc wysoki priorytet.,45zl/mies za porządny router i net bez limitu-nikt nie da mi wiecej..ciekawe ze w salonach mówią ludziom ze muszą podac adres by sprawdzic czy usluga bedzie tam dzialac prawidlowo i o dziwo są miejsca gdzie sprzedawca odmawia sprzedaży usługi (mowia ze wlasciwie slaba moc sygnalu bo zadupuie albo ostro przeciazone osiedla w miastach)

  • 0

    32. ~biala  2017-11-22 22:17:27  host: public-gprs351157.centertel.pl

    @30 W następnym cyklu rozliczeniowym blokada się nie powtórzy? Obawiam się, że co miesiąc mogą domagać się tych 25zł za dostęp a ja będę skazana na reklamacje

  • -1

    33. ~@31 mirekb  2017-11-22 22:25:09  host: a12-01-05.opera-mini.net

    NIKT ze spotkanych sprzedawców tak nie mówił ! Sprawdziłem na darmowym starterze LTE zamawiany ze strony t-mobile... poza szczytem 10-12 Mbs, SZCZYT OKOŁO 3 Mbs, a Ci dalej wciskają, że do działa NA SPECJALNIE WYDZIELONYCH CZĘSTOTLIWOŚCIOWYCH I NA PEWNO NA ICH SPRZĘCIE BĘDZIE LEPIEJ... SPRAWDZANE NA HUAWEI B315. Nawet jak będzie 1 Kbs to będą wmawiać, że to jest bez limitu... CAŁE T-MOBILE !

  • 0

    34. ~darek  2017-11-22 22:36:09  host: public-gprs395071.centertel.pl

    tJA mobile zwraca się do swoich drogich czytaj dojnych klientów.

  • 0

    35. ~biala  2017-11-22 23:43:01  host: public-gprs353045.centertel.pl

    @SA10B, z tego wynika, że TM naciąga klientów kłamliwie informując, że po doładowaniu za 25zł karty zostaną odblokowane, bo w rzeczywistości zasilenie nic nie da i bez "wykonania połączenia głosowego" ExtraSim nadal nie będą działać

  • 0

    36. ~GaduAirowiec  2017-11-23 10:16:22  host: ip41.dknadmin.be

    Kto by z jakiejs tam niemieckiej sieci drogiej korzystal? Tylko A2 i Play i Plus wchodza w gre ! T-Mobile i Orange wg mnie najgorszy zasieg i najslabsze LTE.

  • 0

    37. ~  2017-11-23 11:36:00  host: 188.146.175.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Też przenoszę nr do a2mobile ale roaming u nich to są cyrki totalne

  • 0

    38. ~GaduAirowiec  2017-11-23 12:51:55  host: ip41.dknadmin.be

    @37
    Jakie cyrki? W A2 Mobile masz przynajmniej staly dobry zasieg stabilnej sieci. W orange wg mnie jest gorszy zasieg LTE niz w Plusie poza miastami.

  • 0

    39. ~okily  2017-11-23 13:08:16  host: apn-31-2-17-168.dynamic.gprs.plus.pl

    T-mobile ma wiecznie problemy ze wszystkim.Po 6miesiacach przepychanki przyznali racje,ze maja problem z uslugami.Internet zamiast pelnej predkosci mialem lejek 2Mb/s i nie zaleznie od lokalizacji.Fakt zwrocili pieniadze za 6 miesiecy i w ramach rekompensaty dali 20GB ekstra.Niestety umowa dobiegla konca i pozegnalem T-mobile.Teraz mam Kluczmobile za 100GB place 50zl.I LTE mam bez laski bo w T-mobile usluga jest nieaktywna od samego poczatku.A aktywacja graniczy z cudem.

  • 0

    40. ~mirekb  2017-11-23 13:21:35  host: apn-31-0-44-236.dynamic.gprs.plus.pl

    @33 mnie nie da sie nic wmówic.mozna mnie jedynie przekonac a z cyframi trudno dyskutowac..i tak korzystam z 3 simów do netu bo czasem naprawde bywa różnie-specyfika sieci mobilnych

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-12-11 00:57:20

Już jesteście nudni z tym luncherem


~ | 2017-12-11 00:22:39

Dyskryminacja kobiet ;)


~wio | 2017-12-11 00:16:53

20) to nie wio, to podszywacz znany tutaj jako koniiobij. Często pisze z hosta play. Tego cwela my tu dobrze znamy.


~wio | 2017-12-11 00:14:17

20)


~ | 2017-12-10 23:53:07

Bez kitu, nie sposób nie zgodzić się z pierwszym postem. Żal...

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet