Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego

T-Mobile: 20 GB gratis dla każdego

LuiN 17 Marca 2017 10:56

25 26

Sieć T-Mobile ruszyła z ogólnopolską kampanią promującą ofertę mobilnego Internetu. Każdy klient może dostać gratis 20 GB.

W ramach startującej kampanii każdy klient T-Mobile od 18 marca będzie mógł otrzymać bezpłatnie 20 GB danych do wykorzystania przez minimum 30 dni. By aktywować paczkę na swoim numerze wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści BEST pod numer 80120.

Zobacz: W piątek T-Mobile uwolni Internet

Oferta dotyczy klientów indywidualnych i biznesowych, aktywowana może być dla ofert głosowych oraz internetowych. Klienci usług na kartę oraz Mix będą mieli 30 dni na wykorzystanie promocyjnego pakietu, zaś abonamentowi - minimum pełen cykl rozliczeniowy.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Klientów zadowolonych z testów jakości mobilnego Internetu, sieć T-Mobile zaprasza do swojej oferty internetowej, z rabatami do 500 zł:
  • laptop Lenovo IdeaPad 100S (64GB) + modem USB Huawei E3372h - dostępne za 99 zł na start (zamiast 649 zł) przy abonamencie 69,99 zł, pakiet danych - 50 GB, Internet LTE bez limitu danych, 24 miesiące,
  • laptop Lenovo IdeaPad 110 + router mobilny Huawei E5577C - za 399 zł na start (zamiast 799zł) przy abonamencie 69,99 zł, z 50 GB, Internet LTE bez limitu danych, 36 miesięcy,
  • tablet Lenovo TAB 3 8 - za złotówkę na start (zamiast 99 zł) i z abonamentem 59,99 zł i pakietem danych 50 GB, 24 miesiące,
  • tablet 2w1 Lenovo Miix 300 + router mobilny Huawei E5577C lub opcjonalnie router mobilny Alcatel Link Zone za 49 zł na start (zamiast 249 zł), w abonamencie 59,99 zł i 50 GB Internetu przy umowie na 24 miesiące.

Aktualizacja:

Promocja dotyczy także ofert Heyah oraz TuBiedronka. W przypadku darmowego startera "Best In Test" z pakietu 20GB można skorzystać tylko w ciągu pierwszych 7 dni od aktywacji.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: regulamin promocji - startery

Czy T-Mobile darmowymi 20 GB "uwolnił Internet"?

Zobacz wynik | Opinie (14)

Archiwum Ankiet

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: 20 gb | t-mobile | gratis | pakiet danych | za darmo

w sumie: 252
  • 0

    235. ~wosq  2017-03-20 09:54:42  host: 095160155166.dynamic-ww-12.vectranet.pl

    "...do wykorzystania przez minimum 30 dni"
    Czyli nie można wykorzystac szybciej, np. w ciągu 25 dni.

  • 0

    236. ~  2017-03-20 10:00:20  host: aeru140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    235, zużyć można i w ciągu jednego dnia. Chodzi o to, że jeśli ktoś nie jest nałogowym ssaczem, to tych 20 GB nie zabiorą mu wcześniej, niż po 30 dniach od uruchomienia. W przypadku abonamentowców ten czas może być różny - od 30 dni do niemal 60.

  • 0

    237. ~TM  2017-03-20 10:05:50  host: 165.225.84.79

    Ta promocja nie dziala na nowych starterach, ktos cos wie ?
    Nowy starter i dostaje info, ze juz swoje wykorzystalem...

  • 0

    238.  2017-03-20 13:40:50

    Czekam juz 2 dni i nic nie przychodzi ze pakiet mam aktywny. Karta free aktywna od tygodnia. Co jest grane, może to nie działa na pre-paidzie?

  • 0

    239. ~tsprezes  2017-03-20 13:42:36  host: 188.146.1.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mam taryfę T, 20GB dzila też na ExtraSIM ...i jest OK!

  • 0

    240. ~xyz  2017-03-20 15:28:37  host: 188.146.9.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Te taryfy łapią się na promocję: Data, T Data, Data Jump, Rodzina, Jump Family, Jump, Frii , Taryfa T, JUMP proFirma lub
    proFirma NOVA, w ramach umów w systemie Mix lub Heyah Mix

    Te taryfy się NIE łapią na promocję:z wyłączeniem umów wykonywanych w oparciu o taryfę
    Tak Tak Fon, Era Nowy Tak Tak Fon, T-Mobile Mix 25, T-Mobile Mix 50,T-Mobile Mix 100, Taryfa Równa 30 lub
    Taryfa Równa 50, w ramach dowolnej umowy w systemie T-Mobile na kartę, Heyah na kartę lub tu Biedronka.

  • 1

    241. ~...  2017-03-20 17:28:56  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Jak dlugo czeka sie na aktywacje?

  • 0

    242. ~xyz  2017-03-20 19:22:38  host: 188.146.75.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czekałem około 8 godzin. Co ciekawe pakiet włączył się dla Heyah dniówka. Dziwny ten regulamin.

  • 0

    244. ~M  2017-03-21 18:17:13  host: public-gprs386619.centertel.pl

    Czyli na nowym starterze na karte dostane te 20gb??

  • 1

    245.  2017-03-21 18:48:43

    mało kto dostanie i mało kto skorzysta z tego pakietu w ofertach na kartę. W taryfie frii z rwk gdzie w bieżącym miesiącu było doładowane konto, pakiet został przyznany w ciągu kilku minut, ale karta nie loguje się w LTE :) taki żarcik TM.
    W kartach gdzie konto nie było ostatnio doładowywane, sms zwrotny że poczekaj na aktywacje :D i tyle... drugi żarcik TM.

  • 0

    246. ~pabloki  2017-03-21 18:56:03  host: 188.146.142.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    245 musisz poczekac na aktywację max 72 godziny od chwili otrzymania smsa .

  • 0

    247.  2017-03-22 16:32:04

    @245 Dlatego chyba nikt świadomy nie bawi się w takie "żarciki" z T-burdelem.

  • 0

    248.  2017-03-22 17:17:20

    Po niecałych 5 dniach i przetransferowaniu 17,2GB (mniej więcej 14GBdl i 3GBul) numer mi zablokowano tzn. dostałem lejek 16kbit/s (3G i LTE) czyli żegnaj internecie :(

    Zawsze czułem, że jestem jakiś dziwny i że zagrażam integralności usług telekomunikacyjnych Operatorów i że kiedyś się doigram.

  • 0

    249. ~GB  2017-03-23 09:49:09  host: 188.146.4.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja po 5 dnach zużyłem 7.5 GB i działam dalej

  • 0

    250. ~xyz  2017-03-23 09:55:14  host: 188.146.17.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dają dokładnie 20GB, sprawdzić można przez *103*22# dla taryfy Frii prepaid .

  • 0

    251.  2017-03-23 09:58:00

    Wczoraj dostałem informację od kolegi, ze na jego i jego żony telefon ( w TT używane i zarejestrowane od kilkunastu lat - on ma starą taryfę hot bodaj ona frii) przyszły esemesy o uruchomieniu promocji "za rejestrację" ;-)

  • 0

    252.  2017-03-23 10:00:54

    (248)
    Przecież nie wyliczysz co do joty 20,00gb...
    Wykorzystałeś swoje, a nie to, żeś dziwny .
    Sprawdziłeś net za darmo od t-mobile, pasi Ci? To kupuj (teraz).

  • 0

    253.  2017-03-23 10:36:06

    prawdziwy Calmie7 :), sprawdzam takie rzeczy bardzo dokładnie, "co do joty": dostałem lejek równo 16kbit/s (co też precyzyjnie sprawdziłem) po dokładnie 17634MB czyli 17,22GB (wg wskazań T-Mobile i wg mojego NetLimitera) za to że (wg T-Mobile oczywiście) zagrażam Operatorowi czyli TiMobajlowi, czyli T-Mobile wykorzystał punkt 1.11. regulaminu:
    "1.11. W przypadku Abonenta naruszającego lub zagrażającego integralności usług telekomunikacyjnych, Sieci lub przekazu, Operator ma prawo do ograniczenia prędkości transmisji danych w taki sposób, że nie będzie ona wyższa niż 16 kbit/sek do końca okresu, w którym można korzystać z Bonusu."

  • 0

    254.  2017-03-23 23:00:14

    Aktywowałem ten pakiet a właściwie próbowałem aktywować.
    Efekty pod poniższym linkiem
    http://tlp.is/d00

  • 0

    255.  2017-03-23 23:02:26

    Dla ostrożnych, powyższy link do odnośnik do forum Telepolis :)

Dodaj swoją opinię