Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: 12 GB transferu gratis w taryfach Nowy Mix

T-Mobile: 12 GB transferu gratis w taryfach Nowy Mix

LuiN 30 Grudnia 2014 16:21

3 18

Klienci ofert Nowy Mix w T-Mobile od 1 stycznia liczyć mogą na prezent w postaci paczki danych o pojemności 12 GB.






Pakiet 12 GB wykorzystać będzie można przez 365 dni wyłącznie w zasięgu LTE. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pakiet 100 SMS/MMS ważny przez 12 lub 24 miesiące trwania umowy - zależnie od kwoty zobowiązania.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obejmuje umowy na 24 doładowania w kwotach równych (35 lub 60 zł - oferta bez telefonu) lub rosnących po 12. doładowaniu (35 zł przez 12 doładowań, potem 70 zł oraz odpowiednio 60 zł i 120 zł).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: nowy mix | t-mobile

w sumie: 32
  • 4

    13. ~stz  2014-12-30 20:36:01  host: 078088122166.zuromin.vectranet.pl

    Ja myślałem, że te 12Gb to na miesiąc.

  • 7

    14. ~darek  2014-12-30 21:13:11  host: user-188-33-235-141.play-internet.pl

    Uważajcie na T bo mają kompleks na punkcie słabego zasięgu LTE, ja ośmieliłem się zapytać o ich kiepski zasięg na ich różowym nieskazitelnym profilu F, i w akcie zemsty zgłosili złamanie regulaminu za brak moich danych osobowych na F. Zresztą tu na forum ta zakompleksiona i droga sieć ma dedykowany wątek w tej sprawie.

  • 0

    15. ~marcellove  2014-12-30 21:33:11  host: user-46-113-188-15.play-internet.pl

    Zjedzone "w" w tytule newsa.

  • 4

    16. ~  2014-12-30 21:59:27  host: 213.158.219.81.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tęsknię za promocjami w stylu dawnej, dobrej sieci Era. T-Mobile niestety nie ma lepszych promocji niż poprzednik, a dawna Era była bardzo dobrze kojarzona siecią i przede wszystkim miała dobre oferty.

  • 4

    17.  2014-12-30 22:08:23

    Szybko edytować głuchy telefon 2014 :D

  • 2

    18. ~Ole  2014-12-30 22:16:28  host: n12-08-07.opera-mini.net

    Panowie a jakbyśmy protest WSPÓLNIE zrobili? Te ceny mogą klienci kwestionować.

  • 4

    19. ~  2014-12-30 22:24:10  host: gaja.tpnet.pl

    Czterech groszy nie przebili.

  • 3

    20.  2014-12-30 22:29:33

    keine grenzen idiotismus

  • 5

    21. ~  2014-12-30 22:31:37  host: 213.158.221.147

    Wow normalnie oferta dekady zawijam kiece i lece

  • 3

    22.  2014-12-31 05:00:23

    18 - najlepiej zaprotestujesz jeśli przestaniesz korzystać z usług operatora, którego polityka ofertowa w danym aspekcie Ci nie odpowiada. Z mojej strony coraz konsekwentniej to realizuję. Dzisiaj mało który operator wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Skoro wspaniała Pani Prezes UKE pozwala na takie praktyki, to tylko niemądry by nie skorzystał. Poprzedniczka nie pozwalała na takie harce. A tak przy okazji życzę wszystkim- zarówno Redakcji jak i Czytelnikom wszelkiej pomyślności w nadchodzącym, 2015 Roku. ;-) To będzie rok sporych - mam nadzieję- zmian, zarówno politycznych, a co za tym idzie, również na naszym podwórku, ze szczególnym uwzględnieniem wspomnianej Magdaleny Gaj. Oby. ;-)

  • 4

    23. ~sat  2014-12-31 07:23:34  host: iqu2.internetdsl.tpnet.pl

    T mobile? Dzięki postoję. Wczoraj zablokowali mojej mamie telefon za 10 (dziesięć) groszy niedopłaty - jest już starszą osobą i po prostu się pomyliła ;-) Co oczywiście nie przeszkadza im non stop nagabywać ją o przedłużenie umowy kończącej się w marcu ;-) Na pewno się zgodzi ....

  • 3

    24. ~Calm7  2014-12-31 08:04:20  host: dna225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TM To jakaś kpina

  • 0

    26. ~ksz  2014-12-31 08:29:08  host: e102-33.icpnet.pl

    "do Autora tekstu" z regulaminu wychodzi, że 12 GB jest do wykorzystania także w technologii 2G/3G jeśli nie jesteś w zasięgu 4G LTE. a więc nie tylko i wyłącznie dostępnośc w technologii LTE...

  • 1

    27.  2014-12-31 09:37:06

    Dobre!!! :-) Nawet sie zainteresowalem. Mysle 12GB na miesiac + romozwy, brzmi dobrze - ciekawe za ile. A tu jest 12GB na rok!!! Z umową!!!! Za 60 zl?????!!!! Chyba kogos *** I to MOCNO. Przeszedlem wlasnie do Virgin z RBM I bez laski, za 49 zl (BEZ UMOWY!!!!) mam nie limitowane rozmowy, smsy I 10GB co miesiac. T-Mobile, moze zobaczcie co robi konkurencja zamiast sie osmieszac!!!!!

  • -5

    28. ~Bonobo  2014-12-31 09:44:40  host: user-46-113-131-185.play-internet.pl

    ~27 No i super... I co dalej? Będziesz zasysał torrenty przez 3g/lte? Ja już nie potrzebuje takiej ilości danych jak kiedyś, te 300/400 MB na miesiąc to świat i ludzie, więc 12 GB ... Wystarczy... I temu mi się wydaje oferta nawet niezła, chociaż, że to mix...

  • 1

    29. ~  2014-12-31 10:24:21  host: 89-70-48-117.dynamic.chello.pl

    stare glupie siwe *** robia technologie :/ sram im do ryja

  • 2

    30.  2014-12-31 11:40:48

    @28. bede mogl bez ograniczen I abonamentu korzystac ze Spotify + miec internet w kompie w czasie weekendow poza domem, zamiast meczyc sie z aero2. 10GB na miesiac to w sam raz do telefonu I kompa

  • 2

    31.  2014-12-31 17:13:22

    Pomijając wątek MEGA oferty (chyba tylko dla zrytego beretu, który ją prezentował na szkoleniu z nowości), ja również sukcesywnie przenoszę zarejestrowane numery(abo) do konkurencji. Ciekaw jestem po jakim czasie guru się zorientuje, że coś jest nie tak?

  • 0

    32. ~bodzio  2014-12-31 18:27:28  host: 91-225-11-116.laguna.net.pl

    Te kwoty doładowań są takie sobie. Wspomniany Virgin.. Przy 60 zł to Plus ma bez limitu SMS, rozmowy i sumarycznie przez rok tyle samo netu. Do tego dochodzą oferty nju, plusha. Trzeba sporo analizować w obecnych czasach nim coś wybierze się.

  • -3

    33. ~Ja  2015-01-01 19:55:07  host: 178.182.126.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    23. Dlaczego kłamiesz w żywe oczy. I nie bronie tu nikogo tylko wpisy w stylu mam małego i mnie to boli i dopierdzielę komuś mnie męczą. Więcej merytoryki a mniej wpisów w stylu a co tam coś napiszę żeby zabłysnąć i będzie poczytniej na tym portalu a tak jak pod kazdym tematem 75 % smieci

Dodaj swoją opinię