Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: 10 tys. iPhone-ów w kilka godzin

T-Mobile: 10 tys. iPhone-ów w kilka godzin

WitekT 12 Listopada 2007 09:51

0 0
apple iphoneNiemiecki T-Mobile sprzedał do popołudnia 9. listopada, czyli pierwszego dnia obecności iPhone w sklepach, 10 tys. sztuk tego telefonu. Kolejki szybko jednak zniknęły…

W USA, kiedy iPhone wszedł w ostatnich dniach czerwca, w pierwszy weekend sprzedano 146 tys. sztuk telefonu. Amerykanów jest tylko 3,5 raza więcej niż Niemców.

iPhone nie sprzedaje się też rewelacyjnie w brytyjskim O2, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Od 29. listopada telefon będzie także sprzedawany we francuskim Orange - to ostatnia sieć i kraj w tym roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2007-11-12 09:59:10

    Gadżeciarze już kupili, więc nic dziwnego ;-)

  • 0

    2.  2007-11-12 10:34:54

    Wolałbym codziennie kupywać chipsy dla naklejek niż mieć to g u siebie w kieszeni..

  • 0

    3. ~inver  2007-11-12 10:50:30  host: grm212.internetdsl.tpnet.pl

    skoro nie ma ani mmsów ani UMTSa.... to sorry, amerykański gadget się u nas nie przyjmie, zwłaszcza ze są tańsze i lepsze telefony które to mają, chociażby nokie serii N.

  • 0

    4. ~  2007-11-12 11:04:43  host: p03-04.opera-mini.net

    Wole kupic podrube iphona firmy cect taniej itp

  • 0

    5. ~Kaziu7  2007-11-12 11:13:41  host: portos.slupiec.net

    nie ma co sie dziwic! W USA iPhone kosztuje teraz 399$ a w UK i Niemczech po przeliczeniu na $ cena wynosi od 560-580$. Ciekaw jestem kiedy Komisja Europejska dobierze sie Apple do D... za stosowanie zawyzonych cen swoich produktow na starym kontynencie. Wiekszosc firm zdziera z europejczykow by zrekompensowac sobie niskie marze w USA i Japonii. Dlaczego Apple stosuje przelicznik 1$ = 1Euro ? w ten sposob zdziera z europejczykow dodatkowo 45% bo tka jest obecnie roznica w kursie dolar-euro!

  • 0

    6. ~LOLO  2007-11-12 11:19:36  host: 82.160.4.8

    Ja to gówno wyceniają na grubą kasę nawet przy bardzo wysokim abonamencie to co się dziwić.

  • 0

    7. ~jarekt  2007-11-12 11:20:26  host: ecm230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja sobie kupie na allegro - tylko niech jeszcze stanieja o pare stowek. :)

  • 0

    8.  2007-11-12 11:53:42

    To się Apple zdziwi :P

  • 0

    9. ~  2007-11-12 12:22:57  host: azd143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Jak doliczysz kilkunasto % cło za wprowadzenie towaru do EU + wysoki vat rzędu 18-26% w krajach EU to pojmiesz dlaczego tak a nie inaczej. Dodaj do tego konieczność lokalizacji danego produktu na dane rynki - to wszystko kosztuje niestety...

  • 0

    10.  2007-11-12 12:45:04

    Cóż, Niemcy mnie pozytywnie zaskoczyli :) Myślałem że polecą w owczym pędzie kupować IPhone a tutaj proszę :D IPhone nie taki piękny jak go Bushmeni malują (czyt. mieszkańcy USA) ;)

  • 0

    11.  2007-11-12 13:58:40

    @liko: jaka pogoda w galway?

  • 0

    12. ~dejo  2007-11-12 17:32:17  host: chello089078174004.chello.pl

    do wszystkich którzy uważają że nikt tego nie kupuje bo to szajs proponuję spojrzeć na nasze polskie allegro gdzie się ślinią na widok iPhone

  • 0

    13. ~Gal  2007-11-12 18:42:26  host: 83.238.149.157

    dejo - zapewne dlatego jest tyle konczacych sie aukcji bez chetnych do zakupu. Coz to za bzdura z tymi sliniacymi sie - to jakies nastolatki-ziomale?

  • 0

    14. ~  2007-11-26 17:59:08  host: 81.15.190.50

    Ja również wolę fona firmy CECT, model 599.Mój brat ma właśnie teraz CECT 599 i nie trzeba go w ogóle podłączać do prądu bo producent daje dwie baterie i można je ładować na zewnątrz telefonu.Kabel usb jest jednocześnie kablem do ładowania baterii.Można ładować z portu usb lub z gniazdka.Po podłączeniu do kompa telefon automatycznie jest rozpoznawany w Mój Komputer jako dysk wymienny i można hulać w te i we wte.CECT 599 jest dużo tańszy od iphona - 600 zł

  • 0