Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobie dostawcą usług dla NBP

T-Mobie dostawcą usług dla NBP

orson_dzi 27 Września 2017 12:32

5 4

t mobile

T-Mobile rozpoczął świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Narodowego Banku Polskiego zgodnie z warunkami wygranego przez operatora przetargu. Kontrakt o wartości ponad 7,3 milionów złotych obejmuje świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dostarczeniem urządzeń oraz specjalistycznych usług dla NBP przez okres czterech lat.




31 marca 2017 roku Narodowy Bank Polski poinformował rynek o wyborze najkorzystniejszej oferty na świadczenie przez 48 miesięcy usług telefonii komórkowej i konwergentnej. Przetarg wygrał T-Mobile, który za określone w specyfikacji usługi zaproponował cenę 7,363 mln zł brutto wygrywając z Orange Polska, który wycenił kontrakt na 7, 787 mln zł brutto.

Specyfikacja zamówienia obejmowała dostarczenie usług do centrali NBP w Warszawie oraz Oddziałów Okręgowych w ilości około 1 700 kart SIM dla usług głosowych oraz około 400 kart SIM przeznaczonych do transmisji danych wraz z urządzeniami spełniającymi określone wymagania techniczne m.in. obsługę szyfrowanych sprzętowo kontenerów danych zintegrowanych z platformą MDM (Mobile Device Management) gwarantującą zachowanie określonych standardów bezpieczeństwa. Jak również realizację usług telefonii konwergentnej dla określonej numeracji wraz z platformą umożliwiającą pełne zarządzanie usługami, usługę masowej wysyłki wiadomości SMS, obsługę infolinii oraz rezerwowe łącza głosowe z zapewnieniem dostępności przez całą dobę.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: nbp | t-mobile

w sumie: 23
  • 1

    4. ~t-mobile- klient  2017-09-27 13:12:35  host: 188.146.133.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ODP Abonent Polskiej Sieci Plus
    a wolisz aby Francuski Orange??? albo Polski Plus ze swoim prezesem z dziwną przeszloscią??
    Jestes zacofany czlowieku...

  • -1

    5. ~  2017-09-27 13:15:08  host: public-gprs408090.centertel.pl

    @3 tak, to państwo z dykty. Tak to wyglada.

  • 1

    6.  2017-09-27 13:23:43

    @3 czyli twoim zdaniem kto? grupa Atlas?

  • 0

    7.  2017-09-27 13:32:05

    Albo Sbierbank ???

  • 1

    8. ~piotr  2017-09-27 13:35:24  host: 188.146.132.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    3.plus taki Polski a kasę na Cypr wyprowadza przynajmniej tmobile płaci w Polsce podatki i to najwyższe ze wszystkich Telekomow

  • 1

    9. ~Bojkot virgin i tigera!  2017-09-27 13:40:12  host: user-46-112-220-187.play-internet.pl

    A gdzie virgn biznes oferta? Nie znają się na ekonomii w tym NBP? A może wiedzą to co wszyscy...

    Bojkot virgin i tigera!

  • -1

    10. ~Gliwice  2017-09-27 14:27:02  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Wstyd! Bogaty kraj biednych ludzi.

  • 0

    11. ~abc  2017-09-27 14:40:05  host: 212.160.172.84

    @9: a co oni Ci złego zrobili?

  • 1

    12.  2017-09-27 14:40:21

    hahahha, virginowi tego tigera wieki będą wypominać

  • -5

    13. ~observer  2017-09-27 14:47:47  host: user-94-254-163-128.play-internet.pl

    Co to za twór T-Mobie?

  • 0

    14. ~Vcb  2017-09-27 14:51:34  host: a28-02-08.opera-mini.net

    @13 spójrz w lusterko i masz gotową odpowiedż ONLINE!!!!!

  • 0

    15.  2017-09-27 14:52:04

    Ciekawe jakie dokładnie były warunki przetargu, bo jeśli w państwowych przetargach decyduje jedynie cena to nie mam więcej pytań.

  • 1

    16.  2017-09-27 15:16:47

    iphoneski - to co w tym kontekście jeszcze należałoby w warunkach określać?

  • 0

    17.  2017-09-27 15:38:54

    8 - dane z KRS:
    Rubryka 7 Dane jedynego akcjonariusza
    1 1. Nazwisko / Nazwa lub firma
    DEUTSCHE TELEKOM €OPE B.V.

    Dobrze, że Lewandowskiemu część z wyprowadzonych od polskich klientów pieniędzy płacą ;-)

  • 0

    18.  2017-09-27 15:40:08

    Przepraszam, muszę sprawdzić... €O

  • 0

    19.  2017-09-27 16:30:53

    @16 ja takich przetargów nie prowadzę, ale moim zdaniem powinien być jakiś sposób weryfikacji czy Firma, której powierzono zadanie obsługi państwowego podmiotu będzie dobrze się z tego wywiązywała.

  • -2

    20. ~Gliwice  2017-09-27 16:41:43  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Przetargi w PL są ustawiane pod konkretne produkty czy firmy więc wybór wcale mnie nie dziwi a tylko irytuje stagnacja kabaretu polskiego. Przetargi na telefony, auta i wiele, wiele innych wcześniejszych i przyszłych finalizacji:-(

  • 0

    22. ~@uwe  2017-09-27 23:41:18  host: 77-252-213-209.static.ip.netia.com.pl

    @20. Nie masz pojęcia i pierdolisz głupoty. 99% przetargów jest czystych, co najwyżej głupio wyspecyfikowanych. Przy takich wymaganiach jakie były w NBP (konwergencja usług mobile i fixed)) możliweylko oferty TMobile i Orango. Oczywiście taka specyfikacja to głupota i technologiczna i ekonomiczna ale jakaś minimalna konkurencja tam była

  • 2

    23.  2017-09-28 08:37:35

    iphoneski - a jakie są kryteria "dobrego wywiązywania się"? Bo to też można podważyć w pewnym momencie ;-) Np. kolor dostarczonych telefonów nie będzie pasował pracownikom...

  • 0

    24.  2017-09-28 11:10:26

    @20 realnie w jakimkolwiek przetargu na operatora może u nas wygrać T-mobile lub Orange, największe i technologicznie najbardziej rozwinięte sieci. Nie wyobrażam sobie, jaki przetarg mógłby wgrać Play czy Virgin.

Dodaj swoją opinię