Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Bull: 10 milionów pobrań w miesiąc

T-Bull: 10 milionów pobrań w miesiąc

orson_dzi 14 Listopada 2017 13:46

2 1

moto rider go

Gry polskiego studia T-Bull zyskują coraz większą popularność. W samym październiku gry firmy zostały pobrane 10 mln razy.

Październik to kolejny udany miesiąc polskiego studia. Gry firmy T-Bull pobrano 10 mln razy, wypuszczone zosstał trzy duże aktualizacje flagowych gier: Racing Xtreme, Best Sniper i Moto Rider GO, a łączna liczba pobrań tytułów to już prawie 283 mln. W gry polskiego studia zagrało już ponad 160 mln graczy z całego świata. Najpopularniejszym tytułem jest Moto Rider GO, który w ciągu miesiąca od premiery został pobrany 35 mln razy. 300 tys. pobrań pochodziło z POlski.
Moto Rider GO doczekał się kilku zarówno mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych aktualizacji. Najnowsza z nich przyniosła istotne zmiany w interfejsie użytkownika, dodała tryb multiplayer i nowe rankingi oraz usunęła wszelakie błędy zgłaszane przez użytkowników. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podnieść jakość rozgrywki oraz zwiększyć ogólną wydajność produkcji na różnych systemach i urządzeniach mobilnych.

Istotnych zmian doczekały się także dwie kolejne popularne produkcje wrocławskiego dewelopera - Racing Xtreme i Best Sniper. Zgodnie z licznymi prośbami graczy - twórcy zaimplementowali w Racing Xtreme dodatkowe monster trucki, które są już dostępne na wszystkich poziomach w grze. Poprawiono także optymalizację, zmniejszono wagę aplikacji i usunięto dziesiątki mniejszych błędów. Jeśli chodzi o Best Sniper - tutaj tak samo jak w przypadku Moto Rider GO usprawniono interfejs użytkownika i mechanizm celowania oraz poprawiono ogólną jakość rozgrywki.

T-Bull ma bardzo ambitne plany. Do 2022 roku firma chce wprowadzić pierwszą grę na komputery osobiste i konsole, przy tym stale rozwijając kolejne tytuły na urządzenia mobilne.

Źródło tekstu: T-Bull     

Dodaj do:

Tagi: android | google play | t-bull

w sumie: 4
 • 0

  1. ~Ja  2017-11-14 13:47:36  host: 89-70-151-241.dynamic.chello.pl

  A co to za gry POlityczne w artykule?

 • 0

  2.  2017-11-14 13:53:02

  Do 2022 roku to nikt już nie będzie grał na PC i konsolach, bo będą takie Smartphone-y, że wystarczy je włożyć w gogle VR i jest 4K 120fps.

 • 1

  3. ~Arogancki Kloszard  2017-11-14 18:26:24  host: rev82.gisz.net.pl

  @2 Niestety, żaden handheld nie zastąpi stacjonarnych sprzętow, czy to pc czy to konsola, nie tylko ze względu wydajności, ale i wygody użytkowania.

 • 1

  4.  2017-11-14 19:09:47

  Wszystkie przerobiłem już, są serio ok. Najbardziej mi pasuje moto rider gi

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet