telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szymon Majewski reklamuje IKO [wideo]

Szymon Majewski reklamuje IKO [wideo]

WitekT 11 Kwietnia 2013 23:02

1 1
Bank PKO BP wypuścił reklamę z Szymonem Majewskim, w której pokazuje w dowcipny sposób system mobilnych płatności IKO.

Zobacz: Płatności telefonem w ofercie PKO Banku Polskiego.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:

Tagi: pko bp | szymon majewski

w sumie: 13
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    2.  2013-04-12 01:56:18

    Szymon od dawna już nie jest zbyt dowcipny. "Wyprany" byłoby raczej lepszym słowem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    3. ~DSV  2013-04-12 05:55:02  host: host-212-67-140-70.cable.net-inotel.pl

    Rozmowa między białym, a czarnym: -Cieszę się, że jestem czarny. -To dobrze. - odpowiada biały. I po chwili dodaje: - Cieszę się, że jestem biały. -Rasista...!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2013-04-12 08:28:30

    Świetna reklama! Bardzo zabawna, szczególnie końcówka :D Argumenty co do rasizmu zupełnie nietrafione (może obejrzyj ze zrozumieniem tą reklamę), plemiona żyjące w Afryce i Ameryce Południowej to zajbardziej zacofane cywilizacyjnie miejsca na ziemii. Oni nie mają żadnych przyłączy, nawet prąd jest z agregatów, więc gdzie tu rasizm? To tak jakby ktoś zrobił reklamę o tym, że większość polaków jest wierzących. Może to i smutne, ale też i prawdziwe. :-/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~biały niggaz  2013-04-12 09:41:47  host: staticline-31-183-122-71.toya.net.pl

    1. Rasistowska reklama... czego to Cie w szkole uczą... wróc, ale do innej... a swoją drogą reklama fajna...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Android + root = Stop IKO  2013-04-12 10:35:43  host: public-gprs255618.centertel.pl

    Tylko szkoda, że aplikacja nie działa na telefonach z odblokowywania root'em.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2013-04-12 12:12:20

    6: to moim zdaniem bardzo dobre zabezpieczenie przed kradzieżą pieniędzy. Bez roota ciężko o nieautoryzowany dostęp do aplikacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2013-04-12 12:12:52

    The_shadow: też uważam, że reklama jest fajna. :-) I w pełni podpisuję się pod Twoim stwierdzeniem, że ludzie używają słów, których nie rozumieją.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Kuba  2013-04-12 12:22:26  host: 89-71-126-104.dynamic.chello.pl

    Reklama lekko rasistowska. Nawet Czarny ma DUZEGO białego...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2013-04-13 15:54:41

    @6: pff, da się to obejść ; )

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2013-04-13 21:51:18  host: ebc103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy oko dla WM

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2013-04-13 21:57:20  host: jag4.dag.pl

    @up: nigdy? ; p

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Dee  2013-04-14 16:56:05  host: public-gprs206051.centertel.pl

    Reklama JEST rasistowska.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Skarlet11  2014-01-29 15:12:19  host: 194.242.62.93

    Na roota można już ściągnąć apke. Zrobiłem to kilka dni temu na Symbiana. Fajnie działa aż jestem zaskoczony, tylko sprzedawca w empiku taki niezajarzony

Dodaj swoją opinię