Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szykuje się konflikt

Szykuje się konflikt

WitekT 1 Marca 2006 10:58

0 0

Vodafone uważa, że jego wniosek sądowy zamroził sprzedaż akcji Polkomtela przez TDC. Polscy akcjonariusze podtrzymują termin 10. marca.

Brytyjski Vodafone wniósł w ubiegłym tygodniu sprawę do sądu o zabezpieczenie jego praw do akcji Polkomtela sprzedawanych przez duński TDC. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Vodafone twierdzi, że 30-dniowy termin na złożenie takich ofert rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy akcjonariusze uzgodnią cenę kupna akcji od TDC. Tymczasem Duńczycy wystawili pakiet na sprzedaż po konkretnej cenie — 214 euro za akcję. Dopóki nie osiągniemy porozumienia z akcjonariuszami, proces sprzedaży akcji nie powinien być kontynuowany — mówi Ben Padovan, rzecznik Vodafone.

Polscy udziałowcy na razie nie zareagowali na wniosek złożony do sądu przez Vodafone. Monitorujemy sytuację. Oficjalnie nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych dokumentów w tej sprawie — mówi Dawid Piekarz, rzecznik Orlenu.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet