Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szykują się zmiany w T-Mobile na kartę

Szykują się zmiany w T-Mobile na kartę

WitekT 2 Kwietnia 2012 17:30

0 0
W najbliższym czasie należy oczekiwać zmian w ofercie T-Mobile na kartę. 6. kwietnia usunięte zostaną dwa pakiety - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

Tylko do 5. kwietnia użytkownicy T-Mobile na kartę w taryfach Hot i Nowy TakTak mogą zamawiać pakiet 1500 minut wewnątrzsieciowych i na stacjonarne za 9 zł. Po tym czasie będzie to element tylko taryfy Happy (w ramach promocji do 22. listopada 2012 roku).

Także tylko do 5. kwietnia można zamawiać pakiet SMS-ów i MMS-ów za grosze w taryfie Hot (6 zł za 600 SMS-ów lub 100 MMS-ów wewnątrzsieciowych).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 158
  • 0

    148. ~tak tak  2012-04-17 18:55:48  host: 188.147.30.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szykuja ale czy wtakim tepie sie doczekamy??????

  • 0

    149. ~Mr Love Love  2012-04-19 12:49:19  host: host-0-12.internetunion.pl

    Co za kretynizm, wylaczyli dwa piorytetowe pakiety a w zamian dali palec!! Ile czlowiek ma czekac?!!! Za 3 miesiace dacie znowu jakis pakiet 1000min do ery na tydzien za 10 ? Co za debil odbiera takie pakiety i by nie bylo uzytkownicy TT zmieniaja siec i im dluzej tym bardziej nic w zamian nie daje? Ten kto to wymsylil powinien dostac kopa i pozegnac sie ze stanowiskiem!! Ale obudza sie za kilka miesiecy jak 20% uzytkownikow ucieknie w tym i ja bo nie mam zamiaru placic 19gr za minute w sieci jak kazda z sieci konkurencyjnych w sieci ma prawie bez limitu!!! Do tego 2x TT dla wybranych. Jesli nie dadza normalnej oferty to ja mykam do konkurencji. Kiedys bylem w Plusie ( 5-6 lat temu) zminilem siec bo w tamtym czasie na maxa olewali oferte. Teraz tak samo sie pomalu dzieje z TT

  • 0

    150. ~jjohn  2012-04-19 13:08:24  host: 89-68-184-59.dynamic.chello.pl

    Ja juz ide do innej sieci też. To jest niezle- w dzisiejszych czasach operator kasuje pakiety:):) gdyby nie bylo konkurencji to moglby tak sobie robic:) 30 % klientów tt pojdzie gdzie indziej a potem jak tt wroci znow do pakietow to klienci tez jacys powroce gdzie jeszcze dostana za zmiane operatora bonusy:))

  • 0

    151. ~  2012-04-19 15:28:57  host: user-109-243-150-209.play-internet.pl

    @149 Dokładnie - palec środkowy, wyprostowany, skierowany ku górze. Dzisiaj kończy mi się pakiet 1500, za kilka dni skończą się SMS-y. Nie ma sentymentów. Jest tylko wygoda i ekonomia...

  • 0

    152. ~  2012-04-19 16:40:39  host: mj-tk.u3d.net

    uciekam z temobile byl taki fajny pakit 1500 min nie ma zadnych nowosci straca klijentow widocznie im nie zalezy

  • 0

    153. ~  2012-04-20 08:17:35  host: z14-03.opera-mini.net

    Ja już pracuje nad przekonaniem rodzinki do przejścia do konkurencji.

  • 0

    154. ~Misza  2012-04-21 14:15:11  host: 198.59.classcom.pl

    W taryfie hot można przez itaktak jeszcze wczoraj było odpalić pakiecik 600 smsów :) Choć w ich bajzlu i mieszaniu w usuługach kto wie jak jest dzisiaj :) Wstujkujesz kod na usługi a system odpowiada że masz 0 zł na koncie. T-nmobile stajke się porażką w obsłudze na całej lini. Smutne ale prawdziwe korzystam z usług sieci od hmm 2000 roku pierw abonament teraz tik tak - pewnie byłby dalej abo gdyby nie mądre taryfy, że dawali 0 min do play od pierwszego dnia miesiąca później naprawili błąd ale przejście z tik taka było już nieopłacalne przy warunkach jakie zaczeli proponować (jak nowy klient mimo że mają w historii iż numer był w abo)

  • 0

    155. ~churner  2012-04-23 16:25:45  host: static-188-137-73-244.leon.com.pl

    powala mnie ta cisza. długą się szykują, więc dłużej nie czekam. jeszcze 30 zł na koncie i spadam na drzewo. byznys ys byznys

  • 0

    156. ~olo  2012-04-23 20:26:27  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Mam TT od 4 lat, wcześniej miałem abo w Erze. Po przejęciu Ery przez T Mobile jest coraz gorzej w TT. Chyba przeniosę numer do Play Fresh a po 3 m-cach przejde do abo. w taryfie Super Przejście tylko SIM 340 min za 29 zł brutto.Do tego pakiet sms za 5 zł. Bay Bay TAK TAK.

  • 0

    157. ~TOM  2012-04-24 09:00:49  host: nat-dom3-146.aster.pl

    mnie już nie ma w TT. Przenosiny rozpoczęte. Główny atut TT czyli podwójne doładowania skopali, pakiet który używałem skasowali. By by T-m!

  • 0

    158. ~Adi  2012-04-24 22:53:11  host: 078088200162.walbrzych.vectranet.pl

    Mi skonczy sie skarbonka i tez migrujemy do pleya. Mam dosc pakietow 2xtt w coraz gorszych barwach i dla wybrancow. Marketingowcy upadli na glowe!! Za takie zmiany to ja dziekuje nogami

  • 0

    159. ~ps.piotr  2012-04-30 14:16:45  host: cmt54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play ma tyko pakiety na stacjonarne i wewnątrz sieci w ofercie na kartę. Ja mam drugi numer poza TT Orange i tam można ograniczyć koszty i zamówić przeróżne pakiety.Zostanie mi Orange i to wystarczy.Oferta play nie jest już taka atrakcyjna jak przed rokiem więc nie ma się co ekscytować.Proponuję poczytać na stronach operatorów...

  • 1

    160. ~rozczarowany  2012-05-01 23:11:28  host: terminal-1-163.retsat1.com.pl

    Od 5 kwietnia nie ma już pakietów 1500 minut i 600 smsów, a jest już "dłuuuugi" weekend majowy i T-Mobile nie zrobił NIC, dosłownie NIC!!! Nie wstyd Wam?! Wyłączyliście pakiet 1500 minut i pakiet 600 sms w TakTak HOT i nic wzamian?! PLAY potrafił zrobić w Play Fresh majówkę sms'ową, potrafił! Można? Można! Wprowadza formułę 4.0 w zakresie sms'ów do prepaid? Wprowadza! A T-Mobile co ma w TakTak? Nic! Dla pewności: napewno nie jestem opłacany przez konkurencję! Chcę po prostu mieć w TakTak ofertę na podobnym poziomie kosztowym co np. w Heyah (przecież to też marka T-Mobile) czy Play Fresh!!!

  • 0

    161.  2012-05-02 00:00:50

    Po co mają się starać, skoro skarbonki jeszcze nie opróżnione, a "wieczna" ważność konta, nie zmusza do doładowań. Muszą najpierw ludzie pozbyć się nagromadzonych pieniędzy, to mooooże coś dam rzucą na pocieszenie. Dobrze, że używam TT Hota, jako numer awaryjny. A kasa spokojnie czeka na lepsze czasy :-)

  • 0

    162. ~  2012-05-02 00:22:39  host: z44-04.opera-mini.net

    ludzie, Wy to macie problem... jedna wizyta w salonie Orange lub Play i macie smsy do wszystkich sieci za grosz lub nielimitowane za 10zł. mi by się nie chciało czekać na reakcje operatora, podziwiam Was. Placcie dalej po 20 gr a ja wysyłam za 1.

  • 0

    163. ~  2012-05-02 07:18:52  host: z36-16.opera-mini.net

    play odpada. smsy z play nie dochodza. Znajomi sie skarzyli,ze nie odpisuje wiec sprawdzilem. Sprawdzone info

  • 0

    164. ~  2012-05-02 08:52:49  host: z16-03.opera-mini.net

    moje dochodza i nigdy nie bylo problemu.

  • 0

    165. ~  2012-05-02 18:39:52  host: z59-01.opera-mini.net

    to kiedy te zmiany? coś dużo obietnic się ostatnio nie sprawdza bo zmian w plusie również nie ma.

  • 0

    166. ~Inspiron  2012-05-02 20:37:16  host: public-gprs411891.centertel.pl

    >165: twierdzę, że chodzi o zmiany w statystykach dot. ilości użytkowników pre-paid przenoszących swoje nr z fusa i de-bila do fleya;]

  • 0

    167. ~a  2012-05-14 12:05:03  host: user-31-175-194-61.play-internet.pl

    brak mi czegoś jak w Oramge 3tel/12oomin/6zł/30dni...

Dodaj swoją opinię