Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szykują się zmiany w ofertach biznesowych T-Mobile

Szykują się zmiany w ofertach biznesowych T-Mobile

Piszemy o tym pierwsi LuiN 16 Maja 2013 20:34

7 3

Z informacji, do których dotarło TELEPOLIS.PL wynika, że T-Mobile planuje zmiany w swoich taryfach dla biznesu. Znamy pierwsze szczegóły.



Taryfy proFirma dostępne będą od 20. maja. Przedstawione niżej informacje dotyczą wariantu oferty dla klientów przedłużających umowę. Oferta dla nowych klientów może się od niej różnić.




Przede wszystkim, podobnie do ostatniej biznesowej oferty Play, w taryfach od 129,90 zł netto klienci będą mogli bez limitu odbierać połączenia w roamingu (prawdopodobnie tylko w UE). Do tego dochodzą duże pakiety danych sięgające 15 GB czy 1000 minut na połączenia międzynarodowe w najdroższej z taryf za 299,90 zł netto lub 100 takich minut w abonamencie za 129,90 zł netto.

Abonament

proFirma 299,90

proFirma 129,90

proFirma 99,90

proFirma 59,90

proFirma 44,90

proFirma 29,90

Cena z VAT

368,88 zł

159,78 zł

122,88 zł

73,68 zł

55,23 zł

36,78 zł

minuty do wszystkich, wymienne na SMS-y w stosunku 1:1

bez limitu

1080

600

360

Nielimitowane rozmowy i wiadomości

wszystkie polskie sieci komórkowe (rozmowy, SMS-y i MMS-y) i połączenia na numery stacjonarne

nielimitowane połączenia do T-Mobile w cenie, połączenia na numery stacjonarne za 6,15 zł

nielimitowane połączenia do T-Mobile za 6,15 zł, połączenia na numery stacjonarne za 6,15 zł

Internet

15 GB

5 GB

2,5 GB

1 GB

500 MB

-


W niższych planach taryfowych, nie objętych nielimitowanymi wiadomościami SMS i MMS do krajowych sieci komórkowych, będzie możliwość dokupienia takiego pakietu za 6,15 zł w proFirma 59,90 oraz za 12,30 zł w pozostałych dwóch planach (ceny z VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 32
  • 2

    13. ~rysiekpeja  2013-05-16 22:20:56  host: horiz0n.neozdrada.pl

    a co z nielimitowanymi do t-mobile na calym swiecie?

  • 0

    14. ~  2013-05-16 22:24:35  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    Ciekawe jak wygląda oferta bez telefonu? Z telefonem, to najniższa opcja jest bardzo zblizona do Play

  • 0

    15.  2013-05-16 22:47:46

    Dobrze zarządzane firmy przejdą na NJU

  • 1

    16.  2013-05-16 22:55:12

    Za późno T-mobile. Ja już złożyłem wniosek o przeniesienie do Plusa, który wycofałem po ujawnieniu się nju i innych. Telefony kupuję sobie sam, a czysta matematyka wyraźnie pokazuje, że abonament w nju wychodzi taniej niż firmowy w T.

  • 0

    17. ~KDT  2013-05-16 23:03:16  host: 89-74-168-35.dynamic.chello.pl

    4@Miki - A skąd wytrzasnąłeś pomysł. że połączenia wewnątrz sieciowe i na stacjonarne nic nie kosztują? Znasz jakieś inne prawa fizyki niż ja? T-mobile, czy inne firmy mają prąd, komputery i inny sprzęt za darmo? Widzę, że komuś się tu komunizm marzy. ___ A te abonamenty to na jaki okres? Rok, dwa, czy może jak w nju?

  • 0

    18. ~a  2013-05-16 23:26:14  host: ip-84-39-163-219.free.aero2.net.pl

    @15 masz racje, tutaj same mało laty myślą że w korporacjach "iPhone 8 + 1500zł limitu na dzwonienie..." A prawda taka że możesz dostać coś klasy nokia 1616+kilka stówek - teraz no limit.. koszt jednostkowy roczny dla firmy ok. 460zł brutto...

  • 0

    19.  2013-05-16 23:53:24

    Oj naganiacze. Nie da się przenieść numeru zarejestrowanego na firmę w innej sieci (w tym wypadku TM) do nju. Informacja może niepewna, ale uzyskana od konsultanta NJU :)

  • 0

    20. ~gypol  2013-05-17 01:04:28  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Fakt nie mozna ale mozna zawsze zmienic numer jest na wlasciciela a tam firma nie widnieje

  • 1

    21. ~  2013-05-17 06:32:35  host: 89-68-187-41.dynamic.chello.pl

    Jak zwykle - skomplikowane pakiety, czyli cennik zmuszający do ostrego kombinowania. Kto ma na to czas i ochotę? TM nadal nie rozumie, że to telefon jest dla klienta, a nie klient dla telefonu

  • 0

    22. ~ab  2013-05-17 09:00:41  host: 193-239-37-174.ksi-system.net

    @19 zawsze możesz numer przenieść z firmowego na prywatny (w tej samej sieci) a dopiero potem zmigrować do nju. A faktura naprawdę można sobie darować - ostatecznie tych 30 czy 50 zł można nie zaliczać do kosztów

  • 0

    24.  2013-05-17 09:17:32

    @19: tak jak napisał #22: przenosisz sobie numer do prywatnego, a potem możesz już dowolnie. Czasy dobrych ofert dla biznesu juz sie chyba definitywnie skończyły, co drugi operator ma równie dobrą, jak nie lepszą, ofertę dla indywidualnych. Teraz tylko korporacje mające po kilkaset numerów moga coś ciekawego ugrać.

  • 0

    25.  2013-05-17 09:55:41

    @24 przenieść nr z firmy do osobę prywatną można w trakcie trwania umowy, nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej zakończeniem, czy dopiero po jej zakończeniu? mam firmowy abo w Play, i chyba też przeniosę się do nju, jest idealnie dla mnie skonstruowana, mało gadam, nie smsuję, za to dużo internetu używam (1GB mi starczy)

  • 0

    26. ~dacasd  2013-05-17 09:57:45  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    "pracownicy oranżady piszą z rozkazu te opinie" - słuchaj jakby mogli to z chęcią to oferte by zlikwidowali. Nju to konkurencja dla Orżnąć

  • 0

    27. ~Uslan  2013-05-17 10:42:42  host: afcm108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spore paczki minut, niebawem kończy się w Orange umowa i jak telefony będą w przyjemnych cenach to można się zastanawiać.

  • 0

    28. ~Jacek  2013-05-17 11:24:16  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @25 Ja kiedys(chyba jakies 4 lata temu) przenosilem w trakcie umowy i nie bylo z tym problemu.Nawet robilem 2 cesje.Pierwsza z numeru prywatnego na firmowy i pozniej z firmy na firme.Nie bylo zadnych warunkow czasowych jesli chodzi o ta cesje.Oczywiscie mowie tu o cesjach wewnatrz sieci.Nie wiem jak to wyglada z przenoszeniem poza siec.Co do oferty to sam zaluje ze nju weszlo tak pozno.Rok wczesniej i zrezygnowalbym z planow firmowych bo staja sie nie oplacalne.Obecnie place okolo 150-160 zl miesiecznie.Za to co zaoszczedzilbym na abonamencie moglbym sobie kupic sluchawke na wolnym rynku i nie byc zobowiazany zadna umowa(mowa tu o nju).Co do oferty TM wyglada nawet ciekawie.Bardziej atrakcyjna niz w Orange.

  • 0

    29. ~Janek  2013-05-17 11:37:57  host: axd84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24, mam małe pytanko do Ciebie kolego, bo widzę, że się orientujesz. Jak w przypadku oferty prywatnej wygląda sprawa odliczeń (VAT, koszty)? Nie ma z tym problemów? Śliczne dzięki za odpowiedź! :)

  • 0

    30.  2013-05-17 12:56:10

    @29: możesz mieć ofertę prywatną (taryfę) i zrobić sobie cesję na firmę bez zmiany taryfy. Dostaniesz wtedy FV na firmę i możesz odliczać VAT i wrzucać to w koszty. Ja ostatnio w Tmobile miałem propozycje przedłużenia umowy i były do wyboru zarówno taryfy prywatne jak i firmowe. Szkoda, że na gorszych warunkach niż dla nowych klientów, ale to już inna sprawa.

  • 0

    31. ~KH  2013-05-17 14:44:21  host: prx01.tktelekom.pl

    pozdrawiam Mastera

  • 0

    32. ~do 30  2013-05-17 15:51:58  host: abmo231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tyle ze nju, RBM, Heyah i no limit takiej cesji nikt Ci nie zrobi....

  • 0