Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szykują się polityczne zmiany w Polkomtelu

Szykują się polityczne zmiany w Polkomtelu

WitekT 17 Maja 2007 23:26

0 0

Szykują się duże zmiany w zarządzie Polkomtela. I to już wkrótce, najprawdopodobniej w perspektywie kilku tygodni.

Według informacji, które do nas docierają, zapowiadają się zmiany wśród członków zarządu wybieranych przez polskich akcjonariuszy. W tej chwili jest ich czterech. Są to:
Jarosław Bauc, prezes firmy, powołany w lutym zeszłego roku,
Mirosław Bielicki, wiceprezes i dyrektor ds. operacyjnych, w Polkomtelu od 1998 roku,
Piotr Gaweł, dyrektor ds. marketingu i zarządzania relacjami z klientem, powołany w lipcu zeszłego roku,
Jacek Kuźnieców, dyrektor ds. sprzedaży, powołany w lipcu zeszłego roku.




Według naszych informacji, naciski mają charakter pozamerytoryczny, a zmiana będzie dotyczyła być może nawet samego prezesa. Na giełdzie potencjalnych następców krąży już kilka nazwisk.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~stz  2007-05-18 08:22:30  host: aayd46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe ile Bauc dostanie odprawy?

  • 0

    16. ~qa  2007-05-18 08:25:42  host: 217.153.82.251

    za bauca polkomtel skoczył na drugie miejsce w rankingu i utrzymał największy udział w biznesie, utrzymał największe zyski z całej świętej trójcy. Jak nic do zwolnienia się nadaje :)Hehehe

  • 0

    17.  2007-05-18 08:25:47

    Coś mi się zdaje, że jak tylko plus zostanie przejęty przez pis to karta simplusa poleci do kibla.

  • 0

    18. ~mirekb  2007-05-18 08:31:56  host: blp223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w standardzie benda wszystkie rozmowy na podsluchu przetrzymywane 5 lat(na wszelki wypadek);-))oczywiscie minuta za 78groszy do 2010..

  • 0

    19. ~  2007-05-18 08:48:36  host: w3cache2.icm.edu.pl

    Albo wróci pomysł TRWAM.GSM

  • 0

    20. ~Borat  2007-05-18 08:54:49  host: 194.146.253.22

    Ja myślę że powinni zatrudnić kogoś z Centka,bo pracownicy salonów mają mało nowych (zbędnych) zadań rodem z Orange(kalendarze,notatki,głupie standardy obsługi).Trzeba im jeszcze dowalić.A przeciez plany sprzedażowe wzrosły ostatnio tylko o 50%.Oferta Taryfy Kubali jest rewelacyjna.Wycofano już pakiety do stacjonarnych a niedługo minuty z abonamentu będą do wykorzystania tylko w Plusie coby za bardzo nie odbiegać od pomarańczy.

  • 0

    21.  2007-05-18 09:18:52

    Przy przedłużaniu umowy bez słuchawki wymuszają przejście na Taryfy Kubali, a dla Taryf Godziny nic nie dodają. Zupełne dno. Czas najwyższy przenieść numery.

  • 0

    22.  2007-05-18 09:40:41

    Wlasnie wczoraj chcialem przedluzyc umowe na godzinach bez telefonu i tu zooonk - nie mozna - tylko Kubala zostala !!! Jakbym byl klienten indywidualnym do bym odrazu zrezygnowal z Plusa - cale szczescie ze moglem na biznes klasie przedluzyc umowe :)Widac Plus indywidualnych klientow traktuje jak idiotow za przeproszeniem - ja gosciowi gadam ze wole godziny a on jak z tasmy ze Kubale sa lepsze - ja mu ze dla mnie gzodziny a on ze Kubale :)

  • 0

    23. ~issa  2007-05-18 09:57:32  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    Mówicie na serio? w mojej rodzince kończą się akurat dwie umowy , jedna bedzie rozwiązana , a identyczny numer w Play tylko z inym numerem już w użyciu. Ale na drugiej miało być przedłużenie i to na dodatego powrót z Godzin na Nowe Plusy z rabatem na abo , jak obiecywała Pani , ale widzę , że teraz już nic z tego nie będzie...

  • 0

    24. ~Stefan  2007-05-18 10:01:59  host: p04-11.opera-mini.net

    Taryfy Kubali wcale nie sa tak atrakcyjne,zwlaszcza jak ktos mial wczesniej Godziny. Z pakietu DWiW obcieli polaczenia na stacjonarki. Dobrze,ze starym abonentom nie zmienili tego co maja.

  • 0

    25. ~  2007-05-18 10:26:19  host: p07-06.opera-mini.net

    A pisalem, ze beda "na sile" wypychac na Kubale :-/ *issa: napisz gdyby jednak dalo sie przejsc z Godzin na NP z rabatem. tymis

  • 0

    26. ~  2007-05-18 11:36:32  host: p09-09.opera-mini.net

    ***tymis - wlasnie jestem po rozmowie z Pania z BOK. Umowa konczy sie 6 czerwca , oferty na telefony oczywiscie jeszcze nie ma (zapytalem sie o e61i;) Co do ofert bez telefonu , rabaty zakonczyly swoj zywot 30 kwietnia , mozna przejsc na Nowy Plus z taryf Godziny , ale "stawki sa gorsze" , wiec Pani nie poleca. Na te chwile najbardziej prawdopodobne wiec wydaje sie nieprzedluzanie umowy , tylko zmiana i pozostanie bez umowy na Kubali25 + Strefa Plus + Darmowy Numer (issa)

  • 0

    27. ~andrew  2007-05-18 12:18:31  host: dqs118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jakieś zmiany w ofertach, polepszenie stawek w abo plusa?Hmmm, tylko ciągle zmiany w zarządach tam robią, a na przeciętnego ich klienta nie ma to żadnego wpływu.

  • 0

    28.  2007-05-18 12:45:54

    to chyba dobra wiadomość - tylko pociotek Leppera lub Wierzejskiego gwarantuje powrót Plusa na historyczne trzecie miejsce ;-)

  • 0

    29.  2007-05-18 13:47:13

    To jest jedyna wada po części państwowych stanowisk. Nie ma stałej kadry zarządzającej. Komuś w rządzie się nie podoba i wylatuje. Ja nawet nie wiedziałem, że w Poczcie Polskiej zmienił się dyrektor generalny, tak szybko to załatwili i po cichu.

  • 0

    30.  2007-05-18 17:54:14

    #23: rabaty na Nowe Plusy dalej są. #20. Pozdrawiam, kalendarz super sprawa ;-P

  • 0

    31. ~liberty  2007-05-19 00:16:13  host: chello084010183195.chello.pl

    czy tamw zarządzie siedzą sami durnie typu Ziomek czy Panasiuk ?

  • 0

    32. ~danek  2007-05-19 16:23:49  host: acpg47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm ja myśle ze nie wywalą Bauca:) no ale nie wiadomo. zyski w 1q 2007 są ok, mieli przypływ kolejnych klientów, promo Mixa 2 już się odbyły a teraz Kubala. spoko rzeczy dają, oby tak dalej!

  • 0

    33. ~mayo  2007-05-20 23:37:37  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    znowu jakies niejasnosci w tym polkomtelu. eehhhh, co za firma

  • 0

    34. ~Plusak  2007-05-22 11:59:00  host: aagt27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BUCiu.. karta analizy potrzeb też jest "fajna"... Element napływowy z Orange - zabieraj łapy z Plusa!!!

Dodaj swoją opinię