Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szybszy Internet w Toya

Szybszy Internet w Toya

LuiN 16 Grudnia 2011 08:54

0 0

Z początkiem stycznia najpopularniejsze pakiety Internetu TOYAnet zwiększą swoją przepustowość. Ceny pozostaną bez zmian.

Najtańszy w ofercie pakiet Internet TOYAnet Lekki (24 zł/m-c) zwiększy swoją przepustowość dwukrotnie, z 512 kb/s do 1 Mb/s. Z kolei cieszące się największą popularnością pakiety 4 i 12 Mb/s przyspieszą odpowiednio do 6 i 15 Mb/s.




Pełna oferta dostępu do szerokopasmowego Internetu pozostaje bez zmian i obejmuje pięć pakietów : 1, 6, 15, 25 i 50 Mb/s w cenie od 24 do 95 zł miesięcznie.

Powiększona zostaje też dwukrotnie (do 2 GB) pojemność skrzynki pocztowej we wszystkich pięciu pakietach. Przy każdym pakiecie abonent może korzystać z pięciu kont pocztowych, przestrzeni na własną stronę WWW oraz podłączyć do sieci nawet 32 komputery. W ramach promocji wszystkie pakiety dla nowych abonentów objęte są zniżką 50% od 3 nawet do 12 miesięcy.

Źródło tekstu: Toya     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • -1

    4. ~darek  2011-12-16 10:27:34  host: 212-76-44-133.home.aster.pl

    ciekawe kiedy aster przyspieszy swoj internet?

  • 1

    5. ~sebi  2011-12-16 10:32:16  host: host-80.48.145.5.zwmedia.pl

    Jaki jest upload w Toyi?

  • 1

    6. ~@5  2011-12-16 10:35:51  host: user-46-112-207-167.play-internet.pl

    1024kbit

  • 0

    7. ~  2011-12-16 10:49:48  host: z57-16.opera-mini.net

    Guzik prawda, w styczniu konczy mi sie umowa i spadam z Toya. Jedyne co tam dobrze dziala to www, reszta jest przycinana. To co szwankuje w Toya dziala dobrze u moich znajomych w Dialogu, Netia, Tpsa i Retsacie. Przypadek? Watpie!

  • 0

    8. ~GaduAirowiec  2011-12-16 11:26:08  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ja mam net w vline.pl 8Mb/s down, 1Mb/s up za 49zl. Na tym mam tel. stacjonarny voip za 3,33zł miesiecznie w tym 36minut na stacjonarki.

  • 0

    9.  2011-12-16 11:27:25

    @7, ZE CO ?? BZDURY. Internet w domu mam od 2001r pierwsza firma byla 4web. Znam sie na rzeczy bo od 2004r administruje dosc sporo siecia. Od jakis 3 lat mam internet w TOYA, i moge powiedziec ze TV maja slaba. Ale internet to najlepszy operator w Łodzi, nic nie jest przycinane. Przy sciaganiu z dobrych serwerow mam zawsze full lacza. Aktualnie mam 50/2Mbit za 95zl miesiecznie.

  • 0

    10. ~banan1973  2011-12-16 11:41:20  host: public-gprs344765.centertel.pl

    TVSAT 364 www.widzew.net oczywiście w Łodzi 2Mb/s za 20 płn.

  • 0

    11. ~t  2011-12-16 12:16:07  host: z48-15.opera-mini.net

    Camis ja mam internet w Toya od 2001r z krotka przerwa i nigdy nie dzialal jak trzeba. Magiczne zaniki transferu na laczach zagranicznych widoczne zarowno w p2p jak i przy korzystaniu z gier mmo oraz serwisow typu Steam czy Appstore. Gdy ja czasami osiagam predkosci rzedu 1-2 kb/s w porywach do 50-60 kb/s na kilka sekund przy p2p lub steam na laczu 12Mbps a znojomi u konkurencji maja full speed swoich lacz przy dowloadzie z tego samego zrodla. Czy to normalne? W chwili obecnej mam 3 komputery i na kazdym to samo, nie wazne czy przez router czy prosto z modemu. Testowalismy tez z ich komputerami oraz moimi u nich, na moim laczu Toya efekt ten sam natomiast u nich okej, wiec nie jest to kwestia sprzetu. Wszelkie proby zglaszania do serwisu Toya nic nie daja, ich zdaniem wszystko dziala. Pytanie skad te dysproporcje, ze na wolniejszych laczach konkurencji osiaga sie wieksze predkosci. Dodam,ze mam zewnetrzne Ip a predkosc lacza osiagam tylko na www. Uwazasz,ze to normalnie dzialajacy internet?

  • 0

    12.  2011-12-16 12:52:22

    @11, widocznie cos nie tak w twojej lokalizacji, ale nie pisz ogolnie ze toya przycina lacza bo to nie prawda. Wiekszosc znajomych/rodziny ma neta z toya i wszedzie jest ok.

  • 0

    13. ~  2011-12-16 13:13:07  host: z53-01.opera-mini.net

    Mialem kiedys to cudo, choc nie w Lodzi, ale dziekuje. Po pierwsze za drogo, po drugie usuwanie awarii trwa zbyt dlugo poza Lodzia.

  • 0

    15. ~xy  2011-12-16 15:12:16  host: public-gprs246224.centertel.pl

    Gdzie to jeszcze jest poza Łodzią?

  • 0

    16. ~GaduAirowiec  2011-12-16 17:05:56  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ad.15: moya.toya.net.pl Łódź, Kutno, Piotrków Tryb, Przemyśl, Mysłowice, Pisz.

  • 0

    17.  2011-12-16 18:55:44

    @15-kraków

  • 0

    18. ~js  2011-12-16 22:45:43  host: z41-14.opera-mini.net

    jakie pingi?

  • 0

    19. ~użytkownik  2011-12-17 15:14:23  host: staticline53689.toya.net.pl

    @18, dla przykładu: Badanie telepolis.pl [80.72.40.170] z użyciem 32 bajtów danych: Odpowiedź z 80.72.40.170: bajtów=32 czas=12ms TTL=57 Odpowiedź z 80.72.40.170: bajtów=32 czas=11ms TTL=57 Odpowiedź z 80.72.40.170: bajtów=32 czas=10ms TTL=57 Odpowiedź z 80.72.40.170: bajtów=32 czas=13ms TTL=57 Statystyka badania ping dla 80.72.40.170: Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty), Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach: Minimum = 10 ms, Maksimum = 13 ms, Czas średni = 11 ms

  • 0

    20.  2011-12-17 22:57:02

    Dobra sieć, tylko ten upload kicha. Wyślij Pan e-mail z załącznikiem, powiedzmy, 20 MB. :D Albo załaduj Pan film na YT. Masakra.

  • 0

    21. ~biggreg  2011-12-18 10:05:27  host: staticline18624.toya.net.pl

    Mam internet od 2 lat wraz z telefonem. Ogólnie to nie narzekam ale prędkość pobierania jest w granicach połowy deklarowanej wartości. Obecnie dla 10 Mb/s mam fizycznie 5Mb/s. Ponadto w ubiegłym miesiącu z 69 podniesiono na 79 pln za miesiąc. Więc nie jest to darmowe podniesienie prędkości tylko konsekwencja 13 % podwyżki. Przede przyjazdem do łodzi mieszkałem w Gdańsku i tam miałem w UPC za 100 pln wszystkie 3 media z 25Mb/s i darmowymi weekendami w telefonie stacjonarnym. Jest co wspominać. WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ i szybkich łączy.

  • 0

    22. ~tomekw  2011-12-19 14:23:31  host: staticline57344.toya.net.pl

    co z przyspieszeniem netu w Zurt Łódź?

  • 0

    23. ~pw  2011-12-19 16:31:19  host: bzv67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakby tpsa zrobila taki ruch. Z 6 Mb , ktore posiadam na 10 Mb. Święta za pasem czekam na prezenty.

  • 0

    24. ~naczelny  2011-12-29 17:44:32  host: staticline57618.toya.net.pl

    @23. Tepsa nawet jak zrobi taki ruch to nie dla Ciebie tylko dla tych co podpisują nowe umowy. dlatego przepisałem się do toi. w trakcie obecnej umowy miałem 2 razy podniesioną prędkość. z 10 do 12 i teraz z 12 do 15. w tpsa do końca umowy było by 10...

Dodaj swoją opinię