Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szybsza Opera Mini dla Polaków

Szybsza Opera Mini dla Polaków

WitekT 30 Czerwca 2009 09:50

0 0
Będą polskie serwery Opery Mini. Twórca doskonałej, mobilnej przeglądarki, podpisał właśnie stosowną umowę na kolokację z operatorem TeliaSonera.

Będzie to czwarte centrum serwerowe Opery Mini na świecie. Polska została wybrana ze względu na wielką ilość użytkowników w Europie Środkowej i Wschodniej. Nowe serwery mają przyspieszyć ładowanie stron użytkownikom z tej części kontynentu.


Źródło tekstu: Opera, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22.  2009-06-30 13:55:06

    ~robbo2k - są i lepsze nawet ;-)

  • 0

    23. ~robbo2k  2009-06-30 13:57:40  host: w3cache.tktelekom.pl

    wlo: taaa gdzie ... a tak wiem minuta rozmowy 1,49zl :) mowimy o kombinowaej ofercie glosowo/transmisyjnej przciez nikt nie bedzie nosil do internetu drugie telefonu. Chetnie sie dowiem o te oferty i prosze bez dokupywania za 100zł taryfy iplus do abo :)

  • 0

    24. ~  2009-06-30 14:01:38  host: t04-07.opera-mini.net

    A ten sukces dzięki sieci Plus przez jej pakiety oraz sieci Era dotyczy to Heyah i niektórych abonamentów (100mb 15zł). Play może wymyśli w Orange to już nie wierzę ich pakiety są denne. Pozdrawiam

  • 0

    25. ~  2009-06-30 14:03:41  host: 80.51.91.245

    @10 Boże święty, czy Ty wreszcie nauczysz się stawiać spacje i duże litery? Twoj wypowiedzi to momentami taki bełkot, że szkoda czytać

  • 0

    26. ~robbo2k  2009-06-30 14:06:04  host: w3cache.tktelekom.pl

    100MB faktycznie jest za 10zł w Plusie ale to nadal drogo i do tego pilnowanie transmisji czy aby poza paiet nie wychodzi. Do opery mini 100MB skromnie wystarczy chodz strona tvn24 ma ponad 100KB w Operze Mini

  • 0

    27.  2009-06-30 14:06:38

    21 - http://www.iplus.pl/indywidualni-promocje-dla-nowych-klientow-pa kiety-iplus-mb.html

  • 0

    28.  2009-06-30 14:08:58

    26 - odchudzona wersja - http://tvn24.lajt.pl/ - ma 10KB

  • 0

    29. ~Adam  2009-06-30 14:51:47  host: t10-14.opera-mini.net

    Polacy nie zarabiają nie wiadomo ile i nie każdego stać na Iphona ale dobrze ze jest opera mini bo w ogole nie moglibyśmy oglądać stron www owszem opera mini nie jest tak wygodna jak safari w Iphone na dużym ekranie ale lepsze cos niż nic.

  • 0

    30. ~  2009-06-30 14:57:02  host: t06-03.opera-mini.net

    @26 sa i oferty ok. 10krotnie lepsze (przedluzeniowe) +hotspoty dla lojalnych klientow :-) 100MB/10pln to juz jest w prepaidach z tym ze byc moze z haczykami taktowania i ograniczonymi funkcjonalnosciami

  • 0

    31. ~z  2009-06-30 14:57:57  host: 77-254-76-24.adsl.inetia.pl

    To doskonała wiadomosć. To co cenię w OM to przedewszystkim szybkość - normalne strony internetowe są bardzo odchudzone, zatem wszystko śmiga bardzo szybko, a dzieki Polskim serwerom szybkość ta tylko się zwiększy. Zapewne kopa dostanie także Opra Turbo w nadchodzącej Operze 10.

  • 0

    32. ~  2009-06-30 16:16:15  host: t12-03.opera-mini.net

    W simplusie i 36i6 sa te pakiety internetowe... Najwiekszy 500M Z taktem co 100kilo bez zadnych kruczkow glupot nie piszcie. Abo to zabytek lepiej kupic tel na raty i prepaida hehe

  • 0

    33. ~nick  2009-06-30 16:43:26  host: ehx253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To teraz trole piszący z opery mini bedą mogły szybciej spamować.

  • 0

    34. ~  2009-06-30 19:05:05  host: 169-dzi-8.acn.waw.pl

    @26 Najlepiej jakby był za darmo. Chcesz korzystać to musisz płacić. Ja nie narzekam. Dla mnie to jest tanio.

  • 0

    35.  2009-06-30 20:32:13

    A ja mam 500mb za 15zł w erze, o.

  • 0

    36. ~tymis  2009-06-30 21:25:28  host: 082139032195.radom.vectranet.pl

    Ciekawe, 10 PLN to za dużo za mobilny internet, wcześniej 5 PLN na rok powinno wystarczyć na "dzwonienie". Tymczasem za te 10 PLN możemy kupić raptem np.: 3 kg cukru lub 4 kg mąki lub niecałe 2 ręczniki papierowe lub 12 rolek papieru toaletowego lub 3 serki Almette lub 9 mydeł lub 10 wafelków Prince Polo lub 5 jogurtów lub 2 litry benzyny. Można tak długo wymieniać (mozna jeszcze coś dorzucić), tymczasem okazuje się, że najgorsze, że jakiś pakiecik do Opery Mini kosztuje 10 PLN...

  • 0

    37. ~Dina  2009-07-01 00:58:04  host: p11-03.opera-mini.net

    Świetna wiadomość. Opera Mini to moje okno na świat! :)

  • 0

    38.  2009-07-01 08:40:42

    ~robbo2k - też o tym mówię ;-)

  • 0

    39.  2009-07-01 08:46:16

    Rambus - ale już filmiki po 2 MB to norma ;-) ~tymis... przecież wiesz o co chodzi... żeby mie ć a nie żeby używać... A używać tylko, zeby pokazać że się ma - w razie jak kumple będą chcieli sprawdzić, czy rzeczywiście i żeby sobie obciachu nie narobić ;-) Pamiętacie te cienkie Motorole kilka lat temu jakie orgie były pzred salonami? Każdy chciał mieć, zeby być przyjętym do "towarzystwa" ;-) To ciągle trwa! Mieć a nie być ;-)

  • 0

    40.  2009-07-01 08:47:55

    ~tymis - nie mów... mam zdjęcie jak chłopcu pchają brykę BMW bo w bryce (nawet 20-letni lepszy od nowego fiata przecież ;-)) zabrakło benzyny (albo... gazu?) ;-D

  • 0

    41.  2009-07-01 08:49:05

    A jaka łądna... srebrna, światła białe wszystkie, listwy, bajery... PIĘKNA!! I jeździ bez paliwa!!

Dodaj swoją opinię