Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szybko, szybciej, HTC Touch HD...

Szybko, szybciej, HTC Touch HD...

LuiN 19 Września 2008 18:27

0 0

htc touch hdW sieci pojawił się szczegółowy test wideo telefonu HTC Touch HD. Menu telefonu wbrew wszelkim obawom okazuje się być piorunująco szybkie. W załączonym materiale wideo zobaczyć można porównanie z Apple iPhone 3G i Samsungiem SGH-i900 Omnia.

Wczoraj informowaliśmy o pierwszym teście telefonu, który opublikowała raptem 3 dni po premierze witryna www.geekinc.fr. Dziś do sieci trafił długi materiał wideo. Niestety testerami ponownie są Francuzi, ale już sama prezentacja menu w akcji niesie dużo informacji - i to pozytywnych informacji.

Telefon może okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób potrzebujących możliwie jak najwygodniejszego mobilnego dostępu do Internetu. 3,8-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli idealnie nada się także do nawigacji satelitarnej czy oglądania wideo i zdjęć wykonanych 5-megapikselowym aparatem fotograficznym.




Patrząc na gabaryty urządzenia oraz jego aspekty multimedialne (ulepszony aparat fotograficzny, gniazdo JACK 3,5 etc.) telefon śmiało można przypisać do grupy rozrywkowych telefonów multimedialnych, typu iPhone 3G czy Samsunga Omnia.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~Gal  2008-09-20 19:54:02  host: 77-253-0-28.adsl.inetia.pl

    31 - sadze, ze pod swoimi wypowiedziami podpisywac zawsze sie trzeba.

  • 0

    33.  2008-09-20 20:09:30

    Darek - ano ma; zaleta to niewątpliwa, ale coś mi się zdaje, że gdzieś czytałem o jego problemach z łapaniem fix-a. Może to już nieaktualne (o shifcie marzyłem mniej więcej rok temu:). Jakby nie było - jest bardzo drogi. I nawet GPS i moduł HSDPA mu nie pomogą się wybronić - przynajmniej w mojej ocenie. Aha - warto się też przyjrzeć urządzeniom Wibrain (jeśli szukać tabletu) - oferta też jest w linku kilka postów wyżej.

  • 0

    34. ~dexx  2008-09-20 20:55:44  host: alfa.systemymrk.net

    Totalnawyprzedaz ma OQO w cenie niespełna 4000, nie 6000 - poszukaj model e2 z Windows Vista business

  • 0

    35. ~dexx  2008-09-20 20:58:00  host: alfa.systemymrk.net

    http://www.totalnawyprzedaz.com.pl/sklep,3181,,,03,,pl-pln,65015 7,0.html OQO e2

  • 0

    36. ~dexx  2008-09-20 20:58:40  host: alfa.systemymrk.net

    http://www.totalnawyprzedaz.com.pl/sklep,3181,,,03,,pl-pln,60345 9,0.html OQO 01+

  • 0

    37. ~mateo  2008-09-20 21:33:38  host: aagq122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LuiN: Wibrain'y też nie najgorsze, ale znowu design mi nie leży. Te OQO to chyba faktycznie najlepsza alternatywa dla Shifta. No i wejście na SIMa jest... Czy OQO ma ukrytą partycję z recovery do wyboru XP/Vista czy dodają CD/DVD Recovery?

  • 0

    38. ~  2008-09-21 00:08:32  host: public-gprs59668.centertel.pl

    Jajowaty :/ Poza tym nie wydaje mi sie, zeby jakosc zdjec byla podobna do tej w Omni. HTC daje kiepskie matryce do aparatow ;|

  • 0

    39. ~~  2008-09-21 10:46:48  host: apn-77-113-127-218.gprs.plus.pl

    iphone to kupa, nie wiem czemu wciaz go tak wielbicie

  • 0

    40.  2008-09-21 11:42:16

    Ad 39. Ale błysnąłeś inteligencją :-0

  • 0

    41. ~Darek  2008-09-21 13:08:50  host: sewer.pl

    Tak z robilem na swoim Shifcie HTC Liberation, wgrałem "ugotowany" ROM już ze sterownikami i obsługą GPS oraz spolszczyłem sobie Viste. Dysk 40 GB w zupełności mi wystarcza, w razie czego mam też karte 16 GB. Ale nie ma problemów by wstawić do Shifta dysk o poj. ponad 100 GB jeśli komuś bardzo by zależało. HTC Shift jest bardzo zgrabny i świetnie wykonany a ta klawiaturka jest całkiem wygodna. HTC Shift poprostu jest piękny i dlatego nie żałowałem i nie żałuję wydania prawie 4 tys. zł. Ktos kto musi być bardzo mobilny doceni takie rozwiązanie.

  • 0

    42. ~keniaw  2008-09-21 13:15:44  host: xdsl-9696.wroclaw.dialog.net.pl

    Panowie, też miałem dylemat jaki telefon wybrać ( htc diamond czy iphone? Bo omnia to inna liga) testowalem oba przed zakupem i stwierdziłem, że wyświetlacz htc to jedna wielka kupa i ni jak się ma do wyświetlacza i interface'u ip. Korzystam z ip od miesiąca i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Co z tych 5mpix, mms'ów jak sposób obslugi smartphonow z WM jest tragiczny i nawet zerżnięte z iphona nakładki 3D flou tu nie pomogą :)

  • 0

    43. ~mateo  2008-09-21 13:49:30  host: acju187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Darek: odezwij się do mnie poprzez mail. Poczta@mateuszkowalski.pl , mam parę pytań. Dzięki.

  • 0

    44. ~~lui  2008-09-21 14:08:15  host: public-gprs93632.centertel.pl

    HTC zaczyna byc ciekawa alternatywa dla innych producentow, jednak pod katem biznesowym i obslugi to wg mnie BB nadal jest gora

  • 0

    45. ~ged  2008-09-21 14:53:57  host: dns.mgsp.com.pl

    Mam Iphone'a 3g od niedawna... zmieniam na HTC jak tylko się pojawi.. Posiadacze iphonea chyba uzywają go tylko do Mp3... gdyż nie widzą bardzo licznych wad: skusił mnie designa i cena iphone'a.. zapłaciłem ok 200 pln za 16 GB wiec Ok... w ramach przedłużenia umowy. Wniosek: Tan telefon jest fajny jeżeli chodzi o design (choć wymaga jakiejś ochorny, bo inaczej designa nie przetrwa tygodnia) i interfejs. ALE: ABSOLUTNIE NIE JEST TO TELEFON BIZNESOWY. Pełno w nim debilnych rozwiązań, nie głupich, a po prostu debilnych! Miejsce I: Autouzupełnianie np. smsów... słownik zam wstawia poprawki, żeby je odrzucić, trzeba oderwać palce od niewygodnej klawiatury i kliknąć błędną podpowiedź. Ponieważ w 8 przypadkach na 10 nie zdążysz zauważyć że jest podpowiedź i wstawi się jakiś głupi wyraz... trzeba się cofać i wpisywać powtórnie... TO NAJGŁUPSZE ROZWIĄZANIE JAKIE WIDZIAŁEM W KOMPUTERZE!!! Oprócz tego: - brak możliwości forwardowania smsów! Wyślesz do kogoś, potem chcesz ten sam wysłać jeszcze do kogoś... I NIE MOŻESZ. - Brak copy/paste - Idiotyczna klawiatura, tylko dziecko chyba pisałoby wygodnie - Bark możliwości usunięcia 1 smsa tylko całej historii (jeśli ze znajomym gadasz 30 x o d.Maryni, a w jednym smsie podaje Ci numer konta... to nie możesz zachowac tylko tego jednego smsa! - Brak godzin połączeń w historii (poza dzisiejszym dniem) - Usuwanie całych recent calls.. nie można wywalić tylko niewaznych, tylko całą historię - Brak możliwości regulacji blokady ekranu, wygaszania ekranu - Zmuszanie do przechodzenia przez Apple Store przed aktywacją (za co ściaga się opłatę), poza tym... Apple Store... większość aplikacji to bzdety za 0,79 Euro... - automatyczne łączenie się z GPRSem... bez zgody użytkownika - fałszywy GPS... myli się o kilka ulic.. bo to triangulacja GSm, a nieGPS.. kłamstwo marketingowe. - BRAK MOŻLIWOŚCI PRZECHOWYWANIA I OTWIERANIA DOKUMENTÓW !!!

  • 0

    46. ~Seba  2008-11-04 08:28:35  host: ip-89.186.14-050.neospot.pl

    Jak to nie dostanie 16GB w htc? Juz tytn II obsługiwał microSD do 32 GB!!! Aparat rzeczywiście budzi moje obawy ale podobno zlikwidowana zostala plastikowa "szybka" która miala fatalny wpływ na jakość zdjęć w Tytn II i Diamondzie.

  • 0

    47. ~nowy link do filmu  2008-11-13 15:38:20  host: host-92-11-122-166.as43234.net

    http://pl.youtube.com/watch?v=Aiw5PsQ50Uc&feature=related

  • 0

    48. ~siwy  2009-01-18 08:40:40  host: 210-143-900.ggsn.netcom.no

    to telefon dla ludzi z klasa jak i porzadajacych miec cos z wysokiej półki. ja juz go posiadam od 2 tyg i cóz czuje sie jak VIP,wersja skandynawska czyli nie produkcja wegierska i zawsze cos niedokonca dograne a jak wiemy tel na polske sa gorszej klasy,to cocko posiada internet,navigacje jaka bede chciał bo posiada windows a nie inne szalencze programy i nie jak iphone "safari" beznadzieja dla dzieci zreszta przereklamowana,dotykowy wyswietlacz i tak wiele mnóstwi innych super rzeczy ze opisywac by moznz stronami.ten tel niejest reklamowany jak apple swoje złomiki chce wcisnac jak najwiekszej ilosci ludzi.poprostu korzystanie z hd to jak miec mini lapka w kieszeni i koniec

  • 0

    49. ~siwy  2009-01-18 19:07:57  host: ti0054a380-0426.bb.online.no

    zapomniałem dodac dla niezorientowanych pisze o HTC Touch HD

  • 0

    50. ~misiek  2009-03-16 13:04:52  host: 80.194.194.190

    Testowaem w tym cacku gps na niemieckiej autobanie z automapą wniosek - żenada przy 230 zaczął gubić sygnał. Ogólnie telefon spoko tylko lepiej jakby poszli w kirunku w którym poszedł samsug czyli nowa omnia z symbianem. Bo windows wiadomo wiesza się jak każdy.

  • 0

    51. ~zbyszek2461  2009-03-19 00:49:04  host: 82.160.238.83

    Nie wiem dla czego na tym forum porównuje się HTC do Iphona 3g to tak jak by porównywał opla omegę 3.0 MV6 do WV golfa drugiej generacji miałem jedno i drugie i iphon nadaje się praktycznie tylko do zabawy i internetu bo do nawigacji w ogóle a na htc przynajmniej można zainstalować NAVIEXPERTA - po przetestowaniu igo8 auto mapy, tom-toma i Garmina NAVIEXPERT to strzał w dziesiątkę.

Dodaj swoją opinię