Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szybki iPhone? - tylko w reklamach

Szybki iPhone? - tylko w reklamach

LuiN 14 Sierpnia 2008 13:35

0 0

apple iphone 3g Na witrynie Ubergizmo ukazał się film zatytułowany "Życie kontra reklama". Pokazuje on ile w rzeczywistości trzeba czekać na wszystkie czynności prezentowane w reklamie telefonu sieci AT&T. Zobacz na ile wierzyć można głośnemu hasłu reklamowemu Twice as Fast.



Nie bądźmy rozczarowani, gdy okaże się, że nowy iPhone nie jest tak szybki jak pokazuje to reklama. 30-sekundowy spot pozwolił na otworzenie 2 witryn internetowych, ściągnięcie załącznika PDF i kilka innych czynności. Być może istnieje telefon, który wykona tak szybko wszystkie zawarte w reklamie czynności, na pewno nie jest nim jednak iPhone 3G:






Telefon być może rzeczywiście jest dwukrotnie szybszy niż urządzenie poprzedniej generacji, jednak to co pokazuje reklama to już chyba iPhone 4G.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Ubergizmo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 41
  • 0

    22. ~RaideR  2008-08-14 15:36:45  host: 213.25.189.50

    nie znajdziesz odpowiedzi. W tym telefonie liczą się bajery, a nie parametry i funkcje. Bajery są lepsze do reklamowania. ;D

  • 0

    23. ~czapal  2008-08-14 16:06:23  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    im tak jak mi zreszta chodzi o to ze 1.wiekszoscz was to dzieci,nie stac was na iphona a komentujecie jaki jest dobry... 2.nie widzieliscie,nie wiecie co to a piszecie ze jest super... 3.po co komentowac cos czego nie widzieliscie...

  • 0

    24. ~zibi  2008-08-14 16:09:02  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Każdy kto używa określeń "debilne", "złom", "szajs", itp. sam się dyskwalifikuje. Osobom takim polecam serwisy typu "kozaczek" czy inne "wykształciuchowe" (czyli tworzone dla ćwierćinteligentów).

  • 0

    25. ~znawca  2008-08-14 19:02:28  host: 212.2.101.58

    Podobno Iphone 3G ma bardzo słabe hsdpa nawet niepełne 1,8mb/s i nie może służyć jako modem !!! Padaka totalna . Ci co nim się zachwycają to chyba mają krzywy sufit ;)

  • 0

    26. ~kwistas  2008-08-14 20:32:29  host: w3cache.wignet.pl

    To niekoniecznie wina sieci 3G obliczenia wykonane w iPhone mogą być zbyt wolne i nawet WI-FI nie pomoże. Wątpię żeby klienci rzucili się na tego iPhona po paru minutach im się znudzi co do internetu sami widzimy, rachunek tez przyjdzie duży za internet więc same niekorzyści. Lepiej zainwestować w jakiś telefon 3G w stylu Noki z serii N lub SE z serii C lub W, Samsung też dobre fony robi. iPhone to zabaweczka więcej nic.

  • 0

    27. ~RaideR  2008-08-14 21:18:23  host: 77-253-94-84.adsl.inetia.pl

    kwistas: mam takie samo zdanie na ten temat :D

  • 0

    28. ~norbeert83  2008-08-14 21:22:29  host: chello087207053166.chello.pl

    sa juz programy gdzie mozna zrobic modem z iphona, tak samo jak dysk wymienny ludzie czytanie i szukanie informacji nie boli, a filmie to sciema mam iphona i nawet po wifi tak nie hula(10mb lacze)... ma swoich duzo nie dogodnosci typu brak mms, BT tylko z sluchawka (brak wymiany danych), brak zmiany dzwonko tylko standrowe(trzeba miec program do robienia dzwonkow) ale mam juz go pol roku i moge powiedziec ze daje rade bateria ( 2 3 dni sred, w tym codzinnie 2 3H, muzyki, 40 min rozmow i 20 sms). Poprostu zeby cos pisac a nim trzeba raczej sie nim pobawic, powgrywac progrmay i minum ze 2 3 tyg uzytkowania. Mam go pol roku i stwierdzam ze chyba wolabym zwykly tel ale juz z wifi bo to bardzo sie przydaje w tym tel i to jest jego bardzo duzy plus

  • 0

    29. ~rafi  2008-08-14 22:26:20  host: apn-77-112-60-14.gprs.plus.pl

    zgadzam się z Tobą Raider, powoli iPhone staje się jak Lepper, niedługo z lodówki wyskoczy. Ile można o tym czytać?

  • 0

    30.  2008-08-14 22:53:23

    Ogolnie to znacznie lepiej nabyc iPod Toucha (o ile ktos LUBI sie meczyc z iTunes, ktore uwazam za skrajny debilizm, ale co kto lubi), jesli chce sie zabawki do szpanowania - wystarczy w zupelnosci, wiele sie nie straci (procz GPSa wlasciwie tylko, reszta jest mniej istotna i strata nie powinna byc odczuwalna :P). Wystarczy tylko jakies WiFi w zasiegu i mozna juz szpanowac przegladarka, a oprocz tego multitouchem. Ale nawet w kategorii przenosnych odtwarzaczay multimedialnych nie jest najlepszy, ba, nie jest nawet bardzo dobry - takie firmy jak np. Cowon doslownie WBIJAJA go w ziemie. Ale tego zwykly laik moze juz nie wiedziec. Ogolnie po paru kontaktach empirycznych z iShitem stwierdzam, ze nie tylko filmy reklamowe klamia odnosnie jego predkosci - w uzytkowaniu codziennym podstawowe funkcje sa po prostu WOLNE. Wspaniale to podsumowal kiedys w sporym kompendium mobile-review.com, a ja moglem jedynie potwierdzic parenascie akapitow samodzielnie. Suwac ekranik i skakac po skrotach przynajmniej pary razy, zeby dostac sie do najbardziej podstawowych funkcji jak np. Speed Dial, albo konkretny numer z kontaktow, albo pisanie SMSow, albo... - jest wg mnie pomylka, bo za kazdym razem trwa to dobre pare (jak nie parenascie, jak sie nie robi migiem) sekund :) Dalej podtrzymuje (i nie tylko) swoje zdanie - iPhone to pomylka, choc oczywiscie sa wyrozniajace sie cechy, ale naprawde nieliczne (tak naprawde tylko unikalny multitouch oraz naprawde dobra przegladarka - i ewentualnie system gestow, ale tutaj moja ocena juz nie jest tak jednoznaczna). I nic nie wskazuje na to, zeby Apple mial okazje sie poprawic. I dobrze, WM i tak ma ich konkurencje lata swietlne za soba.

  • 0

    31. ~czapla  2008-08-15 11:14:16  host: host-89-231-160-2.wolow.mm.pl

    30. PLANET 2008-08-14 22:53 host-193-39-71-13.dag.pl zgadzam sie w 100% w koncu jakas normalna odpowiedz a nie "super","musze to miec","nic na rynku sie nie rowna" oby wiecej takich ludzi trzeba dzieciom otwierac oczy a nie mydlic cudami...

  • 0

    32. ~seba  2008-08-15 11:56:50  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    31 - a kogo to obchodzi maja to kupić i już! kosi ich się z kasy i oto chodzi! kogo obchodzi ze to mu będzie działać wolno???

  • 0

    33.  2008-08-15 12:33:58

    http://www.digit.pl/news/news.asp?m=6&id=162775

  • 0

    34. ~uka  2008-08-15 14:10:03  host: acpr252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oby tylko nikogo z nas te dzieciaki nie okosiły z kasy jak będa chciały ipoda sobie kupić a na koncie i w kieszeni 0 zł:)

  • 0

    35.  2008-08-15 17:36:28

    @wlo: to juz bylo na koszernej wczesniej ;)

  • 0

    36. ~neo  2008-08-15 20:08:17  host: emi91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nihil Novi... Co innego teoria, co innego praktyka, co innego reklama a co innego samo życie.

  • 0

    37. ~  2008-08-16 14:22:38  host: softbank219021128072.bbtec.net

    Conclusin-Apple Iphone is a marketing shit :-)

  • 0

    38.  2008-08-17 17:58:38

    Poczekajcie do piątku, okaże się z jakimi cenami iphonea wystartuje Orange ...

  • 0

    39.  2008-08-17 21:39:43

    iPhone... no coz ladna zabaweczka. A reklamy zazwyczaj sa upiekszone. Zreszta wiekszosc reklam musi trwac 30sek wiec trzeba bylo robic ciecia ;)

  • 0

    40.  2008-08-18 12:41:05

    iphonoza trwa, pod koniec tygodnia będzie jeszcze gorzej ;-)

  • 0

    41. ~Oczekujący  2008-08-19 22:31:41  host: dgr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znajac zycie powstana softy do iPhonów [z tego co wiem to juz pracuja nad internetem szybszym] wiec nie nalezy narzekac. Ja czekan na iP3G bo lubie sluchac muzyki ,surfowac i dzwonic. on to wszystko ma ;]

Dodaj swoją opinię