Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szybka zmiana numeru w prepaidach Orange

Szybka zmiana numeru w prepaidach Orange

WitekT 9 Maja 2014 10:22

21 2

Użytkownicy prepaidów Orange mają od dziś możliwość zmiany numeru. Wszystko wykonuje się z poziomu telefonu, a koszt usługi to 4 zł.




Żeby skorzystać wybieracie kod *660*# i zatwierdzacie przyciskiem połączenia. Wyświetli się menu, na który można zmienić taryfę oraz wybrać nowy numer na 3 sposoby: losowy, z listy propozycji i na podstawie wpisanych cyfr. Baza numerów do wyboru jest duża i zawiera ich kilkaset tysięcy. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów ofert na kartę bez Zetafona i MinutofonaM - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 80
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-05-09 16:37:28

    elitarnie sie mi tu zrobiło, 503 elitarne hmmm. Od ponad 10 lat mam 503 :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~m76  2014-05-09 17:30:41  host: public-gprs517423.centertel.pl

    U mnie elytarne 501 w auchan wisi na wieszaku za 4,5 ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~  2014-05-09 17:58:38  host: ip-78-30-118-11.free.aero2.net.pl

    Ale z was tłumoki, że wlo to rozumiem ale reszta? Numerem szatana nie jest 666 tylko 616.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65.  2014-05-09 19:03:49

    korzystałem z usługi, jest ok można coś wybrać trochę trzeba się na szperać i coś wybrać, przyda się na pewno, dobry ruch orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    66. ~Calm7  2014-05-09 20:31:49  host: n08-08-02.opera-mini.net

    64). Tak, będzie właśnie zjazd rowerowy w Ossa:-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~  2014-05-09 21:28:22  host: ip-94-42-234-233.multimo.pl

    45. Pisałem do Ery, średnio raz na parę miesięcy, tj. od spamu do spamu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    68.  2014-05-09 23:07:03

    Niby fajne, ale komu jest potrzebny nowy numer na tak nasyconym rynku. Sam korzystam z dodatkowego, ale to raczej do allegro, do netu mobilnego. Co mi za różnica, jaki to numer?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~wpamix  2014-05-10 09:46:35  host: aayb49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej,
    PONAWIAM PYTANIA:

    4 zl kasowane jest za faktyczną zmianę numery czy za samo wpisanie *660*#?
    powiedzmy, że wpisze *660*# i żaden numer nie będzie mi odpowiadał to też zabulę?
    i czy faktycznie to działa w nju mobile?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70. ~miro  2014-05-10 10:50:39  host: public-gprs514681.centertel.pl

    @69 A czytać umie? Regulamin pkt.10.
    .
    .
    10. Opłata zostanie pobrana z konta głównego Abonenta po zaakceptowaniu wybranego numeru telefonu w Serwisie/ Aplikacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71.  2014-05-10 11:56:22

    Tuldor88 - a propos 69... Przypadkiem właśnie "znalazłem" numer z 4x69 (plusowy prefix 69x). Przeglądając dzisiaj listę sprzedawców oprogramowania, znalazłem firmę posiadającą taki numer - mówię poważnie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    72.  2014-05-10 11:57:03

    Ciekawe, abonent czy anonentka? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    73. ~  2014-05-10 12:59:32  host: n15-07-04.opera-mini.net

    57,prefixów 601 możesz znaleźć dużo ale trudno jest znaleźć prefix 601 i jakiś fajny numer z ciągiem cyfr które będą ładnie wyglądać, to samo tyczy się prefixu 602, 501 kojarzy się z gorszej jakości siecią, 503 z biedotą która brała kartę na doładowanie 50 zł na rok 3 miesiące dzwonienia, 9 odbierania, kazywali do siebie dzwonić bo sami pewnie mieli zablokowane połączenia wychodzące, 888 kojarzy się z jakimś małym przełomem na rynku, tak samo jak 790 kojarzy się z początkami Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    74. ~CFF  2014-05-10 16:18:24  host: public88523.cdma.centertel.pl

    "501 kojarzy się z gorszej jakości siecią, 503 z biedotą"

    KTOŚ MA NIEZŁE SCHIZY

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~  2014-05-10 22:11:28  host: n15-07-04.opera-mini.net

    74,a ty problemy z pamięcią,schizy może też,chyba że jesteś gimbaza to może nic nie wiesz,a lata powstawania sieci komórkowych w pl to dla ciebie prehistoria, wtedy kiedy powstawał 501 to idea była najgorszą siecią jakościową

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76. ~xy  2014-05-11 14:07:57  host: nat.pansa.pl

    Zgadza się... tzn. może nie tyle najgorszą, co zasięgu (przeważnie) nie mającą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    77. ~Xyz  2014-05-12 10:33:22  host: ip-93-154-229-80.free.aero2.net.pl

    Lepiej włączyliby możliwość przekierowywania rozmów na inny numer, połączenie konferencyjne i połączenie oczekujące. Ale to dla Orange chyba jest za trudne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    78. ~a  2014-05-15 01:35:32  host: blb115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile za 6x6 ABC?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    79. ~mekintosh  2014-05-16 00:38:06  host: n09-03-06.opera-mini.net

    Czemu Play nie korzysta z prefiksów 400-409 ? Taki był plan na początku istnienia p4, ale Telepolis nic nie wie na ten temat pewnie, tak ? Zapytam się źródła, czyli UKE i KREiT, bo to dziwne, że Idea, Era i Plus były potraktowane selektywnie, a Play prawie ,,na odpie..ol''.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    80. ~europolitan  2014-07-17 22:07:29  host: 89-74-72-217.dynamic.chello.pl

    To jeszcze niech w Play dadzą możliwość szybkiej zmiany sieci na inną, która korzysta z zasięgu play.
    Chodzi mi o to co jest w orange / nju.
    Wystarczy wysłać smsa o treści nju na numer 601 i za chwilę mamy nju na kartę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    81. ~Daro  2014-08-12 22:10:20  host: 178.23.108.190

    Super oferta

Dodaj swoją opinię