Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Szybka wyprzedaż" telefonów w Orange

"Szybka wyprzedaż" telefonów w Orange

sirmark 3 Stycznia 2014 14:20

14 4

Na stronie internetowej Orange trwa szybka wyprzedaż, w ramach której nabyć można smartfony w niższych cenach.






Promocją objęte są następujące zestawy: Wszystkie umowy na 24 miesiące. Promocja dotyczy klientów podpisujących nowy kontrakt, przedłużających umowy i przenoszących numer.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 53
  • 2

    38. ~  2014-01-04 00:07:31  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @35 Daj sobie spokój :) Play leci łeb na szyję, ma jedną z gorszych ofert na rynku, infrastruktura bez komentarza to muszą naganiaczami nadrobić. Marketing fioletowi mają dobry ale reszta leży i kwiczy ;] Nie warto z tymi naganiaczami rozmawiać i palce męczyć na klawiaturze....

  • 2

    39. ~wrrrr  2014-01-04 00:13:59  host: n14-01-01.opera-mini.net

    @35 taaa jaasne z1 za 1 zl w abo za 90 pln a swistak siedzi i dalej zawija sreberka .... orange to najwiekszy syf i mega dno w Polsce... jak najdalej od tego dziadostwa... gdyby mi doplacali to bym splunac ba to cos nie chcial dziady francuskie...

  • -2

    40. ~Calm7  2014-01-04 00:31:28  host: n13-06-06.opera-mini.net

    39). Nic dodać nic ująć - oko Ci zbielało, co? Teraz nie uśniesz, haha

  • 1

    41. ~  2014-01-04 00:57:56  host: 095160039194.warszawa.vectranet.pl

    do kiedy jest ta wyprzedaż?

  • 1

    42.  2014-01-04 01:36:17

    oferta dobra! tylko nie wiem czy faktycznie mają tę telefony na stanie???

  • 2

    43. ~  2014-01-04 14:53:00  host: n07-05-07.opera-mini.net

    Dzień dobry, chcielibyśmy przedłużyć umowę z telefonem S3? Niestety nie mamy w salonie. Dzień dobry, chcielibyśmy podpisać nową umowę z telefonem S3. Zapraszamy, mamy ten telefon od ręki.

  • 2

    47.  2014-01-04 22:06:45

    @43 to zapraszam do sieci Play. Tam już w ogóle nie da się kupić żadnego telefonu. Ani w salonie ani w sklepie internetowym. Chyba że taki dla seniora nas interesuje.

  • -1

    48. ~mrcrush  2014-01-04 23:51:24  host: adpt245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak przedłużacie w salonach i bierzecie telefony z Logo Orange to simlocki są... ja jak do tej pory na 3 przedłużenia umowy za każdym razem z tel... Desire Z -- bez simlocka, HTC ONE S - bez simlocka, a np tata brał w salonie Solida B2710 i z simem i brandem... Desire jak i HTC bez brandu czystość zupełna.... a w sumie płacę niewiele za no limit... a tel sprzedałem i z góry abo opłacone... więc niech nikt nie mówi że jest źle.. ;] bo za 2 lata abo dokładam niecałe 200zł... ---> koszt niecałych 10 zł/miesiąc.. Pozdrawiam Playowiczów i innych userów

  • 2

    49. ~Orange to porażka !!!  2014-01-05 09:53:35  host: public-gprs20048.centertel.pl

    Mają w *** klienta!!!,dla nich liczy się tylko sprzedaż! Nie jakość obsługi !!!, mam smartfona w tej sieci ale bez logo operatora -micro SIM nju mobile również działa . Smartfona brałem w sklepie internetowym.

  • 0

    50.  2014-01-05 10:03:55

    Lepsze telefony niz zalosny Play:)

  • 0

    51. ~adek  2014-01-05 10:20:26  host: 5.174.38.209

    A ja w grudniu podpisałem 2 abonamenty w orange z użyciem grouponu i wyszło rewelacyjnie tanio, nawet zarobiłem na tym :) telefon sprzedałem na allegro, tableta dałem w prezencie, i mam lepszy zasięg oraz jakość rozmów niż fioletowi u ktrórych byłem wiele lat i z roku na rok coraz gorzej. Simlocka z telefonów zdjołem po 3 dniach (orange wysyła kody dość szybko) jak narazie jestem zadowolony z pomarańczowych, pozdrawiam

  • 0

    53.  2014-01-06 07:47:37

    Brak telefonów w moim salońie jest spowodowany szaleństwem przed świętami. Ludzie wyczyścili nam magazyn i dopiero teraz dostaniemy dostawę. Cieżko jest z S3, pozostałe raczej dostępne na bierząco. Jesli chodzi o e-fakturę, to rzeczywiście system nie jest doskonały i trzeba przypilnować zeby wszystko dobrze sie przeprocesowalo. Z drugiej strony, argument że ktoś nie zapłacił rachunku bo nie dostał faktury, to jakiś nonsens. Z tego co wiem, to większość klientów dostaje smsa z kwotą i terminem płatności... Dodatkowo w wielu salonach Orange mozna płacić podając tylko nr telefonu, jest stałe zlecenie z banku, polecenie zapłaty, Moj Orange...

  • 0

    54.  2014-01-06 07:49:30

    Argument, ze liczy sie tylko sprzedaż, jest chyba lekko śmieszny. W tej chwili tylko w urzędach płaci sie za godzinę, a nie za wyniki. Chcieliśmy kapitalizmu, to go mamy. A ze bandycki, to juz trudno. Frekwencja na wyborach mówi sama za siebie...

  • 0

    55. ~bruum  2014-01-06 13:14:03  host: public-gprs514559.centertel.pl

    Widać jak wielu pracownik?w salonów usilnie reklamuje tu Orange. Olbrzymia ilość reklam i reklama na forach... znaczy sprzedaż dramatycznie spadła? Trzeba fioletowego opluwać.

  • 0

    56. ~Calm7  2014-01-06 13:34:10  host: n13-06-06.opera-mini.net

    55). To uważasz, że Telepolis ma tak duży wpływ na osiągi Orange? :-D

  • 1

    57. ~Bugjo  2014-01-06 13:43:05  host: host-5db0c304.sileman.net.pl

    Witam, wiecie co niewiem co macie do Orange! Ja niedawno "uciekłem" z PLAY właśnie do Orange w porównaniu z ich oferta Orange jest wprost idealna -niewiarygodna ( trafiłem na dobry okres na przejście)Play to po prostu naciągacze i tyle telefony w play są drogie, oferty ładnie wyglądają ale tak naprawdę są słabe inne sieci wypadają trochę lepiej ale (Plus). Napisze tak przeniosłem nr. tel. płace 34,93 abonament 300 min do wsz. 0,5gb net minuty przechodzą! , Tel. Samsung Galaxy Core Plus - dostałem do niego gratis Kask narciarski UVEX (sprzedałem za 165zł) umowę zawarłem przez Internet wcześniej skorzystałem z kuponu rabatowego z Grupona za 29zł - dostałem zniżkę na abonament (24miesiące) 30% dlatego 34.93(ab.49,9zł) do tego dostałem jeszcze kupon Sodexo premium 200zł (sprzedany) dodam ze net z Orange śmiga bdb. zasięg 100 razy lepszy niż Play. I niech ktoś powie ze to zły wybór . Polecam Orange szukajcie tych rabatów co chwile jakieś wychodzą nie tylko na gruponie!! Pozdrawiam.

  • 0

    59. ~  2014-01-07 14:36:49  host: host-5db0c304.sileman.net.pl

    Żaden kit kask był za telefon od Firmy Samsung( za konkretny model Tel. kupiony w Orange) a kupon - za wykupienie bonu rabatowego z grupona 30% na abonament + 200zł bon . Umowę zawarłem na początku grudnia niewiem jakie teraz maja promocje. Wiem że ciężko uwierzyć w to co mam ale taka prawda ! Sam mam do tej pory uśmiech na twarzy jak dostaje rachunek. Z Play 4 razy do mnie dzwonili z ofertami ale wszystkie były takie same jak na stronie żadnych dodatkow czy zniżek na tel. po 6 latach powiedziałem nie dziękuję? . Warto szukać promocji za dwa lata może Play cos wymyśli i kto wie może wrócę do nich. Niech się SIECI komórkowe starają bardziej o klientów a nie o fajne reklamy w TV ... Pozdrawiam mimo wszystko.

  • 0

    60. ~do 59  2014-01-08 17:56:36  host: aemu59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak szczególnie Orange stara się o klientów HAHAHA zobaczysz jak kiedyś coś Ci padnie po stronie sieci czy utrzymasz to stanowisko w tej sprawie :) Jakakolwiek sieć jest lepsza od tego pomarańczowego cuda, nie jestem żadnym przedstawicielem - używałem wszystkich i do tej pory Orange to najgorszy rak jaki mogłem użytkować.

  • 0

    61.  2014-01-12 13:51:41

    Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania pozytywnie, czy też negatywnie opisując kolor operatora. W moim przypadku jestem w posiadaniu umowy z zielonym, fioletowym i pomarańczowym operatorem. Na tą chwilę z zielonego przeniosłem dwa numery do pomarańczowego (przy przeniesieniu dostałem 6, słownie sześć miesięcy abonamentu gratis za numer), co do fioletu to był mój duży błąd wiążąc się z nimi umową. Chciałem zmienić umowę, by móc korzystać z LTE podnosząc abonament, czyli zysk dla sieci, niestety w odpowiedzi poinformowano mnie, że oczywiście mogę jak najbardziej, ale przy przedłużeniu umowy w tej chyli niestety nie. Posiadam wysoki abonament, przy LTE kwota wzrosła by o dodatkowe kilka PLN, mimo to zostałem odesłany z kwitkiem, grzecznie, ale z kwitkiem. Więcej nie prosiłem, a umowy nie przedłuże. U pomarańczowego operatora jestem abonentem związany kilkoma numerami kilkanaście lat (pierwszą umowę podpisałem z Ideą), jako klient indywidualny, ale wszystkie sprawy, czy to w kwestii finansowej, czy technicznej załatwiałem bez oporów, jakichkolwiek problemów ze strony BOK, więc nie dla wszystkich ci pomarańczowi są tacy niedobrzy;-), a i na zasięg nie narzekam.

  • 0

    62. ~  2014-02-10 09:57:27  host: host-550b783d.sileman.net.pl

    ściema z tą wyprzedażą samsung s III za 1 zł tylko szkoda że ciągle go nie było a teraz jak kosztuje już 399 zł w abonamencie 89,90 zł to jest cały czas. Jestem w orange już 8 lat teraz kończy mi się umowa i na pewno już nie przedłużę bo w ogóle nie dbają o starych klientów wręcz przeciwnie :(

Dodaj swoją opinię