Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Szwedzka Telia dla SMS-owych maniaków

Szwedzka Telia dla SMS-owych maniaków

WitekT 2 Maja 2006 15:41

0 0
Szwedzka Telia wprowadziła do swojej oferty usługę pozwalającą na wysyłanie nieograniczonej (prawie) ilości SMS-ów do abonentów wszystkich krajowych sieci komórkowych.

Usługa nazwana SMS till alla (SMS do wszystkich) pozwala na wysłanie do 5 tys. wiadomości SMS w ciągu miesiąca za stałą opłatą 99 koron (40 zł). Przy założeniu, że abonent wykorzysta cały dostępny limit (ponad 160 wiadomości dziennie!), cena pojedynczego SMS-a wynosi 0,8 grosza.


Źródło tekstu: TeliaSonera     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~Paweł  2006-05-02 15:58:23  host: bpe109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeby wreszcie ktoś w Polsce to wymyslil..... Moze w nowych taryfach Plusa?! To by byla rewelacja!!!!!!!!

  • 0

    2.  2006-05-02 17:24:39

    Paweł, tak i zaraz zaczęły by się narzekania a to, że za drogo a to, że za dużo smsów, bo kto tyle w dzień wykorzysta. Co poniektórzy zaraz zaczęli by wyliczać o ile to taniej mają w TakTaku gdy skorzystają z podwójnego doładowanie, era jednostek i przy korzystanie z Happy Taniej ;)Ja i tak mam taniej, bo wystarczy, że wykorzystam 20 smsów dzienni i już je mam po groszu ;)

  • 0

    3. ~Ricki  2006-05-02 18:14:53  host: djs181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie, czy wy nie widzicie, że to jest do wszystkich sieci!!! Taki Pop czy SimPlus musi się schować dając pakiety sms za grosz, ale wewnątrz sieci, niech zobaczą jak to robią inni np: brytyjska "dziewica' ma do końca sierpnia sms wewnątrz za free i to jest dopiero promocja, bo nikt nie stuka wiadomości na siłe, bo mu szkoda pakietu, tylko napisze tyle ile musi. Dzięki temu i klien wyrabia sobie dobre zdanie o operatorze i ten sam jest zadowolony, że przez to pozyskał klienta.

  • 0

    4.  2006-05-02 18:37:28

    Widzę i wiem doskonale, że jest to pakiet do wszystkich sieci, ale to nie zmienia faktu, że 160 smsów dziennie to jednak jest spora liczba :)

  • 0

    5. ~Hannibal  2006-05-02 19:33:47  host: asl105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to jest całkiem nieźle. Weźmy porównajmy do polskich warunków 40zł = 200SMS razy 0,20zł(mniej wiecej cenna sms). Wiec przy wysyłaniu powyżej 200SMS na miesiąc(7 na dzień) daje już oszczędności, oczywiście im więcej tym większe... Ale nie zmienia to faktu że pakiet jest wysoko ceniony...

  • 0

    6.  2006-05-02 19:45:51

    może i wysoko ceniony, ale:
    1) Polskie realia są zapewne inne
    2) To pakiet dla sms-owych maniaków, którzy są w stanie wysłać sporo smsów (ja sam sobie tego nie wyobrażam - muszą mieć stwardniałe kciuki ;p

  • 0

    7. ~  2006-05-02 20:42:54  host: proxy4.satfilm.pl

    no z 20-30 dziennie do wszystkich spokojnie by mi wystarczylo tak to trzeba by chyba caly dzien tylko pisac smsy;) i nic nie robic innego:)

  • 0

    8. ~mike278  2006-05-02 21:33:20  host: 80.232.117.42

    klusek dawaj tych policzonych ;-) i niech pobija ceny za bramki wap. ja tu akurat nie narzekam. sms do 640 znakow do all sieci maksymalna cena to 5 gr a jak pisze to ok 5 sztuk za 5 gr.

  • 0

    9.  2006-05-02 23:48:17

    no to nieźle oni tam mają:) ale 160 SMSów dziennie to bym nie wyronił - choć kto wie :)

  • 0

    10. ~r  2006-05-02 23:58:02  host: chello087207181093.chello.pl

    no bez przesady Tracić całe dnie na pisanie esemesów? To już chyba lepiej przedzwonić :)

  • 0

    11. ~Andkra  2006-05-03 00:03:53  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    Ja tam najwiecej wysłałem 150 i to nie były świeta. Fakt że wiekszość pod jeden numer :)

  • 0

    12. ~tf  2006-05-03 11:25:06  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    A czy to wlasnie nie u nich byla kiedys podobna opcja bez limitu i jak w koncu limit wprowadzili to jakis szwed na zlosc wyslal ostatniego dnia promocji kilkanascie tysiecy tych smsow ?

  • 0

    13.  2006-05-03 15:58:58

    uhu coś w sam raz dla mnie. :) 19 tys. esów od początku 2006. a mógłbym wiecej ;]

  • 0

    14. ~  2008-11-05 13:22:14  host: dzo248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kto zna szewdzką bramkę żeby móc wysłąć esa do szwecji z polski?

Dodaj swoją opinię